Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Głusku: Samochód potrącił dziewczynkę

Utworzony przez roko, 25 kwietnia 2012 r. o 22:03 Powrót do artykułu
WIDZIAŁ KTO STARĄ DZIEWCZYNKĘ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest 22. wypadek ok. 18. I nikt z pismaków dupska nie ruszył, żeby sprawdzić, czy dziewczynka została ranna, czy trafiła na obserwację tylko, czy kierowca był trzeźwy itd. Nawet z tak rutynowego i typowego wypadku nie potraficie sklecić chociż kilku poprawnych zdań. żenada, za co wam płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety tak się to kończy, gdy rodzice nie uczą dziecka prawidłowego zachowania. Często widuję jak dorośli zamiast pokazać dziecku, że przed przejściem dla pieszych się zsiada z roweru i przeprowadza go, to zwyczajnie przejeżdżają i to bez rozejrzenia się. Denerwuje mnie to zarówno jako pieszego, rowerzystę, jak i kierowcę samochodu - bo później są takie historie jak ta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem tamtędy, kiedy tą dziewczynkę już zabrała karetka. Jedne samochód (seicento niebieskie), który brał udział w zdarzeniu powinien tam stać i stał ale po co reszta samochodów. Z 5 pojazdów blokowało ulicę głuską na skrzyżowaniu koło parku. Żółty volkswagen garbus stał na przeciwko drogi na wilczopole i w znaczącym stopniu tamował ruch. Bezmyślność tych ludzi, zastawili całą ulicę, żeby popatrzeć na wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem tamtędy, kiedy tą dziewczynkę już zabrała karetka. Jedne samochód (seicento niebieskie), który brał udział w zdarzeniu powinien tam stać i stał ale po co reszta samochodów. Z 5 pojazdów blokowało ulicę głuską na skrzyżowaniu koło parku. Żółty volkswagen garbus stał na przeciwko drogi na wilczopole i w znaczącym stopniu tamował ruch. Bezmyślność tych ludzi, zastawili całą ulicę, żeby popatrzeć na wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak udało nam się ustalić, do wypadku doszło około godziny 18. To gratuluję. Dużo udało wam się ustalić. Jestem pod wrażeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roko napisał:
WIDZIAŁ KTO STARĄ DZIEWCZYNKĘ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie -Rysiu ; do zdarzenia tego wypadku to pan widocznie chciał być ; gapiem ;, a ja jedynie pomagłam z tego Garbusa. Było sobie skrzydła doczepić i przefrunąć - wieśniaku.....i bez takich głupich komentarzy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoda to może być dziewczyna, a dziewczynka była mała. Ciężko się czyta notki w dzienniku... w każdym artykule jakiś babol musi byc. Taka tradycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy jakiej ulicy byl wypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madzia napisał:
Panie -Rysiu ; do zdarzenia tego wypadku to pan widocznie chciał być ; gapiem ;, a ja jedynie pomagłam z tego Garbusa. Było sobie skrzydła doczepić i przefrunąć - wieśniaku.....i bez takich głupich komentarzy ...
Bardzo dobrze, ze pomogłaś, ale samochód tarasował ulicę kiedy już dawno dziewczynkę zabrała karetka. Było kupę miejsca obok, wystarczyło po odjeździe karetki zjechać na bok. Rozumiem, też że można być w szoku, ale to nie uprawnia nikogo do pozostawiania samochodu na środku. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy do wypadku doszło na ulicy Głuskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądż co bądż , samochód był już przestawiony na bok a ; tirów;nie było i mozna było przejechać...i nie ma co się tłumaczyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w artykule zapomnieli wspomnieć, co ustaliła policja, że Kierowca fiata nie miał aktualnego badania technicznego auta, brak płynu hamulcowego przez co wydłużyła się droga hamowania. Gdyby był w pełni sprawny o żadnym wypadku nie byłoby mowy, zdążyłby dużo wcześniej zahamować jechał 30km/h. Kierowca z naprzeciwka zatrzymał się i przepuślił dziewczynkę natomiast na drugiej części pasów.....już nie. Wiedząc że ma się niesprawny samochód jadąc niedaleko szkoły i przejścia dla pieszych i placu zabaw powinien zachować szczególną ostrozność. Wymaga się tu odpowiedzialności od dziecka aby się rozglądało a czego należy wymagać od doświadczonego Kierowcy?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiadomo która to dziewczynka? mieszkam w miejscowości obok ale nikt nie kojarzy która to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stowarzyszenie „EUNOMIA” – bezplatna pomoc prawna w ocenie sytuacji powypadkowych,ocena kancelarii odszkodowawczych pod katem ich wiarygodności,wysokości prowizji oraz skuteczności działań i możliwości odstapienia od zawartych umow i danych pełnomocnictw. DZWON, bo to bezplatna porada Tel. 794213288
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...