Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kocudzy: Zginęły 3 osoby (zdjęcia)

Utworzony przez władca kija, 5 września 2013 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Witam najechałem na ten tragiczny wypadek tuż przed przyjazdem karetki jestem kierowcą zawodowym i jeźdzę taką samą ciężarówką która spowodowała ten wypadek tylko moja ciężarówka w porównaniu do tej z wypadku to nówka. Wedłóg mnie przyczyną wypadku było zaniedbanie właściciela auta bo dla kierowcy wypadła końcówka drążka kierowniczego i dla tego stracił panowanie nad autem i kierowca nie jest tutaj niczemu winny tylko właściel auta i diagnosta który podbił przegląd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mlody czy stary kazdy ma rodzine wiec ma dla kogo zyc czy ma 20 lat czy 80 zycie splata niespodzianki wic nie obwiniajmy  nikogo sami moglisybto byc wiec zastnanowmy sie a potem piszmy ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach i ich rodzinom http://www.kancelariaanlex.pl/ bezpłatne porady i konsultacje 22 613-33-72,  721-401-000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jeżdzę autem od 20 lat i naprawdę niezdawałem sobie sprawy jakie zagrożenie może spowodować zużyta końcówka drążka głównie jej część tzw kulis, aż pewnego razu ........., ludzie wymieniajcie końcówki i to odrzu jak pojawi się luz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...