Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Krężnicy Jarej - fatalne lubelskie drogi

Utworzony przez MalibuLublin, 4 lutego 2013 r. o 11:20
Ledwo 3 dni temu spontanicznie nagrałem telefonem komórkowym fatalny stan drogi w Krężnicy Jarej pod Lublinem, tytułując filmik "Dziadowski powiat lubelski", a już dziś są skutki takiego stanu rzeczy. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eKxq4g7VPN4 Na nagranym filmiku widać całkowicie rozbity samochód, który uderzył w widoczne obok drzewo. Wyrwy w jezdni w tym miejscu zapewne były tego przyczyną. Tak stan lubelskich dróg zapewne będzie przyczyną jeszcze niejednego wypadku. Władze Powiatu Lubelskiego nie dbają należycie o drogi, a zamiast tego prowadzona jest akcja masowego stawiania fotoradarów. http://www.malibu.lublin.pl/e107_images/newspost_images/wypadek.jpg Poniżej link do wcześniejszego filmiku zatytułowanego "Dziadowski powiat lubelski"
Ostatnio edytowany 4 lutego 2013 r. o 11:43
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Link do filmiku "Dziadowski powiat lubelski" http://www.youtube.com/watch?v=1He11Id4FrI
Ostatnio edytowany 4 lutego 2013 r. o 11:45
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUŹWA!!! - nie dość że w tej Krężnicy tyle niebezpiecznych zakrętów, to jeszcze pełno dziur, nic dziwnego ze samochód sie rozwalił, trzeba coś z tym zrobić, jakieś masowe PROTESTY bo niedługo obstawią nas fotoradarami, opodatkują co się da, a nic na lepsze sie nie zmieni - SKANDAL!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... to woła o pomstę do nieba!... czy naprawdę władze jeszcze dalej będą zamiatać pod dywan katastrofalny stan dróg naszej gminy?... to prawdopodobnie mieszkaniec Krężnicy publicznie (zamieszcza film) już dzień wcześniej, zwracając tym samym uwagę na ten istotny z jego skromnego punktu widzenia problem, a stosowne władze śpią? Dopiero ta katastrofa dla tych podróżujących kobiet, może wywoła pozytywną reakcję na ten prymitywny stan naszej krężnickiej drogi... Szalom Alejhem
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jordan napisał:
... to woła o pomstę do nieba!... czy naprawdę władze jeszcze dalej będą zamiatać pod dywan katastrofalny stan dróg naszej gminy?... to prawdopodobnie mieszkaniec Krężnicy publicznie (zamieszcza film) już dzień wcześniej, zwracając tym samym uwagę na ten istotny z jego skromnego punktu widzenia problem, a stosowne władze śpią? Dopiero ta katastrofa dla tych podróżujących kobiet, może wywoła pozytywną reakcję na ten prymitywny stan naszej krężnickiej drogi... Szalom Alejhem
Było głosować na PSL nie byłoby problemu
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno gdyby jechał szybciej nie byłoby wypadku .... dziś w miejscowości Podole trasa Bełżyce - Lublin na zakręcie Wolksvagen dachował i stał też na boku cały porozbijany myślę że też za wolno jechał bo gdyby jechał szybciej to przefrunąłby zakręt i nic by nie było. Tak to jest jak sie nie ma wyobraźni i zobaczy się trochę czarnego asfaltu to odrazy pedał w podłogę. Ale to dobrze jak się barany pozabijają będzie może bezpieczniej. Pamiętajcie gaz w podłogę !!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDIOCI stawiają ekrany akustyczne,fotoradary, a na naprawę dziurawych dróg nie ma kasy, i premie,odprawy po 40-50 tyś. Złodziej na złodzieju,same przekręty!!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. "Napewno gdyby jechał szybciej nie byłoby wypadku..." Widziałem miejsce wypadku, tuż przed drzewem są dziury w jezdni i to zapewne było główną przyczyną zderzenia z tym drzewem. Należy zdać sobie sprawę z tego, że pogarszający się z roku na rok stan dróg coraz częściej będzie przyczyną takich wypadków. A przecież z roku na rok powinno być lepiej ... tyle kasy wpłynęło z UE, gdzie to się wszystko podziewa ? Jest mnóstwo jałowych projektów, zamiast których można byłby poprawić stan dróg, ale urzędnicy zarówno ci w Brukseli jak i nasi nie mają należytego o tym wyobrażenia. Są różne kursy, szkolenia, gdzie nikt nie przychodzi, a listy obecności są uzupełniane, egzaminy są farsą ... wystawiane są odbiegające od rzeczywistości świadectwa, certyfikaty - tego w skali kraju jest na setki milionów złotych !!! Jest mnóstwo chybionych w czasie projektów - przykładowo stadion piłkarski w Lublinie, stadion narodowy itp.itd. są potrzebne, ale nie priorytetowe w obecnym czasie kryzysu, braku pieniędzy na oświatę, na służbę zdrowia ... Zwykły człowiek działa rozsądniej, bo najpierw kupi chleb, opłaci za dzieci ... ale niekompetentni urzędnicy szastający publicznymi pieniędzmi, bo przecież nie swoimi, mają inną wizję rozwoju, oni chcą przejść do historii !!! chcą się realizować ... nie te czasy Panowie i nie to społeczeństwo. My chcemy żyć tu i teraz, bezpiecznie i godnie, bo nie mamy drugiej szansy życia. Chcemy Polski jako ojczyzny, która to zapewni ... jeżeli tak nie będzie, to kolejne pokolenia Polaków za swoją ojczyznę będą wybierać Wlk. Brytanię lub inne kraje, gdzie rządzący działają bardziej na poziomie problemów zwykłych ludzi ...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat na tym odcinku jest ograniczenie od 40 km/h, ale ilość dziur i niebezpiecznych zakrętów pozwala jedynie na osiągnięcie góra 35km/h.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wklejam fragment wpisu z innego miejsca forum Dziennika Wschodniego "Kierująca i pasażerka auta zostały zabrane do szpitala na badania - informuje Renata Laszczka-Rusek z KWP w Lublinie. - Dużo szczęścia miało dziecko, które w tym czasie szło do szkoły. W chwili uderzenia samochodu w drzewo chłopiec znajdował się tuż za nim ... " ______________________________________________ W naszej polskiej rzeczywistości to musi najpierw dojść do kilku katastrof, kilku debat, kilku dymisji, zanim coś się zmieni ...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, sam często podróżuje tym odcinkiem drogi, a nie jestem mieszkańcem Krężnicy. Z cała świadomością stwierdzam, iż droga jest fatalna. Śmieszą mnie osobiście komentarze, że to przez nadmierną prędkość doszło do tego zdarzenia. Po części może tak, ale nie wiem jaki trzeba mieć samochód i jakie umiejętności, żeby rozpędzić się na tym odcinku do prędkości większej niż 50km/h. Nierówności, wyboje powodują, że auto żyje własnym zyciem. Chwila nieuwagi, lekkie odbicie kierownicy i wypadek gotowy. Żyjemy w kraju absurdów, administracja wydaje nasze pieniądze na fotoradary, i auta do rejestrowania wykroczeń, tłumacząc się tym, że są to europejskie standardy. Nie odkryje Ameryki jak powiem, że jest to nic innego jak okradanie obywateli. Fakt jest pełno piratów drogowych i mistrzów prostej w służbowych autach z antena CB na dachu, ale na miłość boską poprawa bezpieczeństwa na drogach wiąże się w pierwszej kolejności z naprawą i modernizacją infrastruktury drogowej. Polacy przekraczają dopuszczalne prędkości głównie przez to, że przykładowa trasa 600km przez nasz kraj zajmuje średnio 9h a nie 6-7h na analogicznym odcinku w krajach zachodnich. Wracając do kwestii drogi w Krężnicy, pragnę uścisnąć dłoń osobie, która nagrała te filmiki. Świetne zwrócenie uwagi na tak poważny problem. Mieszkając w Lublinie sam mam tragiczne, wręcz nieprzejezdne drogi na swoim osiedlu (osiedle Szerokie). Bezapelacyjnie powielę tą inicjatywę nagrywając stosowne filmy relacjonujące stan dróg w mojej okolicy! Przykre jest jednak to, że w środku Europy, w XXI w. musimy sami walczyć o oczywiste i należące się nam, obywatelom dobra, które powinno zagwarantować Państwo.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barti napisał:
Witam, sam często podróżuje tym odcinkiem drogi, a nie jestem mieszkańcem Krężnicy. Z cała świadomością stwierdzam, iż droga jest fatalna. Śmieszą mnie osobiście komentarze, że to przez nadmierną prędkość doszło do tego zdarzenia. Po części może tak, ale nie wiem jaki trzeba mieć samochód i jakie umiejętności, żeby rozpędzić się na tym odcinku do prędkości większej niż 50km/h. Nierówności, wyboje powodują, że auto żyje własnym zyciem. Chwila nieuwagi, lekkie odbicie kierownicy i wypadek gotowy. Żyjemy w kraju absurdów, administracja wydaje nasze pieniądze na fotoradary, i auta do rejestrowania wykroczeń, tłumacząc się tym, że są to europejskie standardy. Nie odkryje Ameryki jak powiem, że jest to nic innego jak okradanie obywateli. Fakt jest pełno piratów drogowych i mistrzów prostej w służbowych autach z antena CB na dachu, ale na miłość boską poprawa bezpieczeństwa na drogach wiąże się w pierwszej kolejności z naprawą i modernizacją infrastruktury drogowej. Polacy przekraczają dopuszczalne prędkości głównie przez to, że przykładowa trasa 600km przez nasz kraj zajmuje średnio 9h a nie 6-7h na analogicznym odcinku w krajach zachodnich. Wracając do kwestii drogi w Krężnicy, pragnę uścisnąć dłoń osobie, która nagrała te filmiki. Świetne zwrócenie uwagi na tak poważny problem. Mieszkając w Lublinie sam mam tragiczne, wręcz nieprzejezdne drogi na swoim osiedlu (osiedle Szerokie). Bezapelacyjnie powielę tą inicjatywę nagrywając stosowne filmy relacjonujące stan dróg w mojej okolicy! Przykre jest jednak to, że w środku Europy, w XXI w. musimy sami walczyć o oczywiste i należące się nam, obywatelom dobra, które powinno zagwarantować Państwo. [/quote] [quote name='Barti' timestamp='1360068519' post='730090'] Witam, sam często podróżuje tym odcinkiem drogi, a nie jestem mieszkańcem Krężnicy. Z cała świadomością stwierdzam, iż droga jest fatalna. Śmieszą mnie osobiście komentarze, że to przez nadmierną prędkość doszło do tego zdarzenia. Po części może tak, ale nie wiem jaki trzeba mieć samochód i jakie umiejętności, żeby rozpędzić się na tym odcinku do prędkości większej niż 50km/h. Nierówności, wyboje powodują, że auto żyje własnym zyciem. Chwila nieuwagi, lekkie odbicie kierownicy i wypadek gotowy. Żyjemy w kraju absurdów, administracja wydaje nasze pieniądze na fotoradary, i auta do rejestrowania wykroczeń, tłumacząc się tym, że są to europejskie standardy. Nie odkryje Ameryki jak powiem, że jest to nic innego jak okradanie obywateli. Fakt jest pełno piratów drogowych i mistrzów prostej w służbowych autach z antena CB na dachu, ale na miłość boską poprawa bezpieczeństwa na drogach wiąże się w pierwszej kolejności z naprawą i modernizacją infrastruktury drogowej. Polacy przekraczają dopuszczalne prędkości głównie przez to, że przykładowa trasa 600km przez nasz kraj zajmuje średnio 9h a nie 6-7h na analogicznym odcinku w krajach zachodnich. Wracając do kwestii drogi w Krężnicy, pragnę uścisnąć dłoń osobie, która nagrała te filmiki. Świetne zwrócenie uwagi na tak poważny problem. Mieszkając w Lublinie sam mam tragiczne, wręcz nieprzejezdne drogi na swoim osiedlu (osiedle Szerokie). Bezapelacyjnie powielę tą inicjatywę nagrywając stosowne filmy relacjonujące stan dróg w mojej okolicy! Przykre jest jednak to, że w środku Europy, w XXI w. musimy sami walczyć o oczywiste i należące się nam, obywatelom dobra, które powinno zagwarantować Państwo.
Mamy jeszcze jeden pomysł, jak ten film zostanie zignorowany , zarządzimy blokadę drogi, aż do skutku
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jeszcze ktoś czyta te komentarze, pragnę poinformować, że w czwartek 07.02. o godz. 17.30 w Szkole Podstawowej w Krężnicy Jarej odbędzie się zebranie z Wójtem Gminy, podczas którego zapewne będą poruszane sprawy związane z przebudową drogi. Większa frekwencja nie zaszkodzi ... poza tym będzie okazja umówienia się na ewentualną blokadę tej drogi
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza liczy się ze społeczeństwem tylko wtedy, gdy czuje jego siłę ...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek napisał:
Władza liczy się ze społeczeństwem tylko wtedy, gdy czuje jego siłę ...
Co do cholery robi gospodarz gminy jak dopuszcza do takich zaniedban.Ta droga to tragedia. Dlaczego mieszkancy nie protestuja.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio widziałem jak kilka razy ktoś wpadł w te dziury i wzywana była policja,może jak zarzad dróg w bełzycach wypłaci kilkadziesiat odszkodowań za uszkodzone koła wkońcu Starostwo stwierdzi że lepiej juz zrobic ta fatalna droge niżpłacić każdemu odszkodowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzisiaj po 9 kolejna stłuczka na tej drodze i znowu policja była :-D
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie dzisiejszego wypadku zamieściłem 2 zdjęcia pod linkiem http://forum.dziennikwschodni.pl/kolejny-wypadek-w-kreznicy-jarej-fatalny-stan-drogi-t72258/
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skorzystaj z naszej pomocy w prowadzeniu sprawy o odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego. Oferujemy korzystne warunki współpracy przy wysokiej jakości usług. Posiadamy niezbędne doświadczenie i skuteczność. Nie pobieramy opłat wstępnych. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Darmowe porady prawne udzielane są pod numerem: 801 022 310 Na koncie mamy milionowe i wielotysięczne liczne wygrane. Więcej informacji na www.DuzeOdszkodowania.com Wybierz najwyższą jakość obsługi prawnej!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim wybierzesz firmę odszkodowawczą koniecznie zobacz to, bo Twoja kasa może nigdy nie wpłynąć na Twoje konto. Treść: http://uwaga.tvn.pl/63301,news,,kim_sa_ludzie__ktorzy_zeruja_na_ludzkiej_krzywdzie,reportaz.html Video: http://uwaga.tvn.pl/63301,wideo,407887,kim_sa_ludzie__ktorzy_zeruja_na_ludzkiej_krzywdzie,kim_sa_ludzie__ktorzy_zeruja_na_ludzkiej_krzywdzie,reportaz.html
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.