Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Łaziskach: Dwóch motocyklistów nie żyje

Utworzony przez woj, 12 września 2011 r. o 07:57 Powrót do artykułu
W tym przypadku chyba nie będzie można zwalić winy na kierowcę samochodu. Jest to kolejny tragiczny w skutkach dowód na to jak bezpiecznie i rozważnie zachowują się na drogach kierowcy jednośladów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wina motocyklisty... Niestety, wielu na motorach jeździ z niewielka wyobraźnią. Skutki są takie jak w tym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalem Roberta, niech spoczywaja w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Czyli wina motocyklisty... Niestety, wielu na motorach jeździ z niewielka wyobraźnią. Skutki są takie jak w tym przypadku.
podobnie jak z niewielka wypobraznia jezdza kierowcy samochodów o czym mozemy sie przekonac prawie codziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo wielu idiotów jeździ w puszkach, jestem kierowcą i puszki i motocykla i są nierozsądni motocykliści, ale jeszcze więcej jest nierozsądnych kierowców aut, czemu wy ludzie widzicie tylko wypadki motocyklowe, skoro wypadków samochodów jest kilka razy więcej, i nie piszecie że znowu wina samochodu. Ogarnijcie się troche. Może to był zwykły wypadek? taki jak zdarza się też samochodziarzom? odrazu musieli jechać 250km/h na jednym kole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giną i ginąć będą kierwcy motocykli,samochodów,samolotów,statków,dobrzy i źli,przez własną brawurę ,przez czyjąś głupotę lub brak doświadczenia.Narodzą sie nowi i tak w kółko aż do skończenia świata...........lub rządów gawiedzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla sprostowania, tutaj motocykl zaczepił o motocykl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadki motocyklistów to dowód na prawdziwość teorii niejakiego Karola Darwina. Osobniki nieprzystosowane muszą zginąć. W tym przypadku mamy doczynienia z bezmózgowcami. Nie mieli szans na dalsze przeżycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy ma prawo do odrobiny szaleństwa w tym przypadku skończyło się tragicznie znałam ich Niech spoczywają w pokoju wyrazy współczucia dla rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś bezmózgowiec! A gdyby to ktoś z twojej rodziny zginął w wypadku, to też byś tak powiedział??? Uszanuj ból rodziny i takie chamskie uwagi zatrzymaj dla siebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
każdy ma prawo do odrobiny szaleństwa w tym przypadku skończyło się tragicznie znałam ich Niech spoczywają w pokoju wyrazy współczucia dla rodzin
Oczywiście, jednak oby te szaleństwo nie kończyło się zabiciem przypadkowej osoby. Jak chcą ginąć to ich sprawa ale niech nie stanowią zagrożenia dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawura~~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larcena napisał:
Wypadki motocyklistów to dowód na prawdziwość teorii niejakiego Karola Darwina. Osobniki nieprzystosowane muszą zginąć. W tym przypadku mamy doczynienia z bezmózgowcami. Nie mieli szans na dalsze przeżycie.
ciekaw jestem czy Ty o wszytskim myslisz i potrafisz przewidziec wszystkie sytuacje. I jeszcze raz, bo juz kiedys prosilem moderatora zeby nie pozwalal na umieszczanie takich komentarzy ale widac takiego na dzienniku wschodnim nie ma, albo ma to w nosie i dopiero jak taki wpis bedzie dotyczyl jego samego to sie ocknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widzisz ze to kobieta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest to wcale jakiś niezwykły wypadek niezwykłe jest tylko to że tak tragicznie się skończył. U nas we wsi w ubiegłym roku czołowo zderzyło się dwóch rowerzystów którzy jechali w przeciwnych kierunkach,na drodze utwardzonej o szerokości ponad 3 m. Rowerzyści żyją doznali wtedy niegroźnych potłuczeń, rowerki były mocno uszkodzone. Wieś to nie miasto ludzie jeżdżą z większą fantazją i jeździ się szybciej. Proszę o informację gdzie i kiedy pogrzeb ,wybieramy się z kolegami na kilku motocyklach uroczystość szykowniej będzie wyglądała.Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam ich obydwu, to jest wielka strata.. Robert był strasznie wesołym człowiekiem, a Darek spokojny i opanowany... Pokój ich duszom... Jak będzie pogrzeb to byłoby miło jakby się zjawili motocykliści... chcieli by tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagorzali motocykliści - znałem Darka- bardzo wesoły i pozytywny człowiek , kochał motory... i niestety ta miłość go zabiła Nie oceniajcie nikogo - nie macie do tego prawa.. widocznie Bóg tak chciał... niech spoczywają w pokoju [`]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Zagorzali motocykliści - znałem Darka- bardzo wesoły i pozytywny człowiek , kochał motory... i niestety ta miłość go zabiła Nie oceniajcie nikogo - nie macie do tego prawa.. widocznie Bóg tak chciał... niech spoczywają w pokoju [`]
"Bóg tak chciał" - co za idiota to pisze. Albo moher, bo normalny człowiek tak nie myśli. Współczucie dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Zagorzali motocykliści - znałem Darka- bardzo wesoły i pozytywny człowiek , kochał motory... i niestety ta miłość go zabiła Nie oceniajcie nikogo - nie macie do tego prawa.. widocznie Bóg tak chciał... niech spoczywają w pokoju [`]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Zagorzali motocykliści - znałem Darka- bardzo wesoły i pozytywny człowiek , kochał motory... i niestety ta miłość go zabiła Nie oceniajcie nikogo - nie macie do tego prawa.. widocznie Bóg tak chciał... niech spoczywają w pokoju [`]
To nie miłość tylko choroba, a one często w końcu doprowadzają do śmierci... Robert jeździł jak szalony, był z nich "najlepszy" (herszt bandy) i za razem najbardziej chory, więc zabrała go jako pierwszego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...