Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Łaziskach: Dwóch motocyklistów nie żyje

Utworzony przez woj, 12 września 2011 r. o 07:57 Powrót do artykułu
Robert był moim Wujkiem.Bardzo lubił młodzież i motocykle.Lubił też czasem zaszaleć.Spoczywaj w spokoju Robert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert byl i na na zawsze pozostanie naszym przyjacielem. Bedzie nam bardzo brakowac twego smiechu i opowiadan.Zyles jak szalony,jezdziles jak szalony i jak szalony zginales. Wciaz nie moge w to uwierzyc......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a planowany jest jakis zlot podczas pogrzebu?robert zawsze smigał na zloty i polowe ludzi to na nich znał..{*}niedowierzanie ciagle..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziska jak bedziecie wiedziec kiedy pogrzeb roberta dnapiszcie na forum...z gory dzieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwer napisał:
a planowany jest jakis zlot podczas pogrzebu?robert zawsze smigał na zloty i polowe ludzi to na nich znał..{*}niedowierzanie ciagle..
pasowałoby.on zawsze smigał w paradach weselnych wiec sadze ze i swoja ostatnia droge chciałby odbyc tez w paradzie motocykli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
pasowałoby.on zawsze smigał w paradach weselnych wiec sadze ze i swoja ostatnia droge chciałby odbyc tez w paradzie motocykli
Stawiałbym na to że on już nie lubi motocykli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom napiszcie i gdzie w kościele nie znalem ich ale tez bym przyjechał w koncu motocykliści to jedna rodzina nie wiadomo kto z nas moze byc koleiny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć.... Chcesz wiedzieć więcej? SZOK! ZOBACZ! https://######/site/news048/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roberta znało bardzo wiele osób , zabawny i wesoły , miła mnóstwo znajomych nie wszyscy jednak wiedzą o tej tragedii. Jeżeli będzie już wiadomo kiedy pogrzeb . prosze o kontakt sms pod nr 500735457
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Tak samo wielu idiotów jeździ w puszkach, jestem kierowcą i puszki i motocykla i są nierozsądni motocykliści, ale jeszcze więcej jest nierozsądnych kierowców aut, czemu wy ludzie widzicie tylko wypadki motocyklowe, skoro wypadków samochodów jest kilka razy więcej, i nie piszecie że znowu wina samochodu. Ogarnijcie się troche. Może to był zwykły wypadek? taki jak zdarza się też samochodziarzom? odrazu musieli jechać 250km/h na jednym kole?
To nie był zwykły wypadek,od rana szaleli po Opolu,potem na trasie przy znacznej prędkości jeden najechał na drugiego,pierwszy jechał na przednim kole a drugi za nim na tylnym,.Zwykła brawura i głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parę kilometrów prostej dobrej i pustej drogi można szaleć. Jak można zawadzić kierownicą o siebie na pustej drodze? Może jechali na siebie czołowo by sprawdzić swoje nerwy? jeśli tak to sprawdzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert był moim bardzo dobrym kolegą. zawsze uczynny, uśmiechnięty, gotowy do pomocy. jeśli ktoś dobrze Go nie znał proszę niech nie krytykuje. zginął od tego co kochał. a nawiązując do poprzednich wypowiedzi to jako że jeżdżę i autem i motocyklem to powiem że więcej obserwuję braku kultury ze strony kierowców aut. prędzej spodziewam się pomocy jadąc autem od motocyklisty aniżeli od innego kierowcy auta. sam fakt pozdrawiania się motocyklistów na drodze o czymś świadczy. prawda jest że Robi za szybko jeździł, ale to był Jego wybór. pozdrawiam wszystkich kierowców. uważajcie na siebie na drodze. Bóg z Robertem i z Wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwóch matołów mniej, cała prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
nie jest to wcale jakiś niezwykły wypadek niezwykłe jest tylko to że tak tragicznie się skończył. U nas we wsi w ubiegłym roku czołowo zderzyło się dwóch rowerzystów którzy jechali w przeciwnych kierunkach,na drodze utwardzonej o szerokości ponad 3 m. Rowerzyści żyją doznali wtedy niegroźnych potłuczeń, rowerki były mocno uszkodzone. Wieś to nie miasto ludzie jeżdżą z większą fantazją i jeździ się szybciej. Proszę o informację gdzie i kiedy pogrzeb ,wybieramy się z kolegami na kilku motocyklach uroczystość szykowniej będzie wyglądała.Wyrazy współczucia dla rodziny.
Kocham motory. Chlopaki prosze,nagrywajcie oba pogrzeby i wstawcie na yutube-inni motocyklisci tak robia. Ja nie moge tam byc a bardzo bym chciala.Dla mnie osobiscie jest to bardzo wazne.Dzieki. Niech teraz szaleja po niebieskich przestworzach. Wyrazy wspolczucia dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motory sa dla mądrych ludzi, owszem to tragedia dla rodzin ,że zgineli ale prawda jest taka że zgineli na własne zyczenie, ścigali sie tam gdzie nie powinni na szczescie nie przyczynili sie swoją głupota do smierci innych, bo prawda jest taka ze przez ich głupote mogł ucierpiec ktos jeszcze. Motocykliscie pamietajcie to nie samochód to motor , z wypadków nie wychodzi sie raczej zywym. Przynajmniej miejcie ze sobą kartki ze chetnie oddacie swoje organy-przynajmniej bedzie pozytek z Waszej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola. napisał:
Kocham motory. Chlopaki prosze,nagrywajcie oba pogrzeby i wstawcie na yutube-inni motocyklisci tak robia. Ja nie moge tam byc a bardzo bym chciala.Dla mnie osobiscie jest to bardzo wazne.Dzieki. Niech teraz szaleja po niebieskich przestworzach. Wyrazy wspolczucia dla rodzin.
Jedźcie na motorach, rodziny na pewno podzielały ich pasję do żelaztwa które ich zabiło i motocykle będa chętnie widziane. Może was nawet psami poszczują w nagrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola. napisał:
Kocham motory. Chlopaki prosze,nagrywajcie oba pogrzeby i wstawcie na yutube-inni motocyklisci tak robia. Ja nie moge tam byc a bardzo bym chciala.Dla mnie osobiscie jest to bardzo wazne.Dzieki. Niech teraz szaleja po niebieskich przestworzach. Wyrazy wspolczucia dla rodzin.
ku*** co za zje***y łeb. Nagrywajcie i wstawcie. Chcesz się nacieszyć tragedią innych? To sama sobie śmignij w przestworza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dwóch matołów mniej, cała prawda
jak czytam takie wypowiedzi to mam ochotę wam strzelić w ryj, matołów to szukaj sobie baranie w rodzinie, bo jak nie znałeś ludzi to nie wyrażaj swojej opinii, tym bardziej jeśli jest ona taka prostacka;/ każdy ma prawo do jakiegoś szaleństwa i pasji w tym zasranym życiu. Nie próbujmy przez to nikogo oceniać bo każdy z nas robi jakieś szalone rzeczy, które różnie się kończą, a to był wypadek, żaden z nich nie wsiadłby na motor wiedząc, że zginie. Znałem pana Roberta i bardzo zasmuciła mnie ta wiadomość. To był wesoły i pomocny człowiek, bardzo go lubiłem. A pozostałych forumowiczów, którzy pragną umieścić swój komentarz w stylu "dwóch matołów mniej, cała prawda" proszę, żeby wzięli młotek i stukneli się nim w głowe, zanim zaczną pisac takie bzdury!!! [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bar napisał:
jak czytam takie wypowiedzi to mam ochotę wam strzelić w ryj, matołów to szukaj sobie baranie w rodzinie, bo jak nie znałeś ludzi to nie wyrażaj swojej opinii, tym bardziej jeśli jest ona taka prostacka;/ każdy ma prawo do jakiegoś szaleństwa i pasji w tym zasranym życiu. Nie próbujmy przez to nikogo oceniać bo każdy z nas robi jakieś szalone rzeczy, które różnie się kończą, a to był wypadek, żaden z nich nie wsiadłby na motor wiedząc, że zginie. Znałem pana Roberta i bardzo zasmuciła mnie ta wiadomość. To był wesoły i pomocny człowiek, bardzo go lubiłem. A pozostałych forumowiczów, którzy pragną umieścić swój komentarz w stylu "dwóch matołów mniej, cała prawda" proszę, żeby wzięli młotek i stukneli się nim w głowe, zanim zaczną pisac takie bzdury!!! [*] [*] [*]
no skoro nie byli matołami to wsiedli w pełnej swiadomosci na motor bo chyba wiedzieli co robia skoro jechali jak jechali kto mądry jezdzi po Niedzwiadzie z taka prędkościa ? pytam sie kto?????????? chyba nikt normalny czy jest tu gdzies droga ana której mozna jezdzic chociazby nawet 100 na godzine??? słucham to była smierc na własne zyczenie!!!!!! i przstancie sie uzalac , równie dobrze mozna sie uzalac nad pijakami którzy zdychaja pod sklepem głupota ludzka nie zna granic !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bar napisał:
jak czytam takie wypowiedzi to mam ochotę wam strzelić w ryj, matołów to szukaj sobie baranie w rodzinie, bo jak nie znałeś ludzi to nie wyrażaj swojej opinii, tym bardziej jeśli jest ona taka prostacka;/ każdy ma prawo do jakiegoś szaleństwa i pasji w tym zasranym życiu. Nie próbujmy przez to nikogo oceniać bo każdy z nas robi jakieś szalone rzeczy, które różnie się kończą, a to był wypadek, żaden z nich nie wsiadłby na motor wiedząc, że zginie. Znałem pana Roberta i bardzo zasmuciła mnie ta wiadomość. To był wesoły i pomocny człowiek, bardzo go lubiłem. A pozostałych forumowiczów, którzy pragną umieścić swój komentarz w stylu "dwóch matołów mniej, cała prawda" proszę, żeby wzięli młotek i stukneli się nim w głowe, zanim zaczną pisac takie bzdury!!! [*] [*] [*]
Wiekszosc ludzi nie zna srodowiska motocyklowego.Ludziska potrawia tylko nas obrazac. Do wiadomosci,kobiety tez jezdza motocyklami. (*) (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...