Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Nasutowie. Radiowóz przejechał 27-latka

Utworzony przez ja, 15 grudnia 2014 r. o 07:35 Powrót do artykułu
powiem tak nawet jak lezal na asfalcie to odrazu byl pijany a moze ktos go pobil moze stracil przytomnos kurwa wszyscy wiedza wszystko co do kierowcy wspulczuje mu i tak w nawiasie tam jest 50 nawet najciemniejsza noca widzidzial ze ma przeszkode na drodze wszyscy muwia ze lezal na drodze a moze kierowca mial duzo wiecej niz 50 to juz on wie ale policija zabiera prawojazdy aby nie swoim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tam 50. Wypadek miał miejsce na odcinku między nasutowem, a rudka, gdzie jest dozwolona prędkość 90. I przestańcie juz naskakiwac na kierowcę, bo to policjant. On też przechodzi traumę. Na nikogo umyślnie nie najechal. Najciemniejsza nocą? Ty chyba nie masz prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak nawet jak lezal na asfalcie to odrazu byl pijany a moze ktos go pobil moze stracil przytomnos ku*** wszyscy wiedza wszystko co do kierowcy wspulczuje mu i tak w nawiasie tam jest 50 nawet najciemniejsza noca widzidzial ze ma przeszkode na drodze wszyscy muwia ze lezal na drodze a moze kierowca mial duzo wiecej niz 50 to juz on wie ale policija zabiera prawojazdy aby nie swoim
PAŁY były nachlane a nie ten przejechany,co raz to więcej picia na służbie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca był trzeźwy, badania przeprowadzono od razu. Nie miał możliwości zahamowania ani wyminięcia,
Ma zachować SZCZEGÓLNĄ ostrożność i dostosować prędkość do warunków panujących na drodze,nic tutaj PAŁY nie tłumaczy, a gdyby tak pielgrzymka szła  do Częstochowy to wykosił by ze sto ludzi,to jest zwykły bandytyzm co na polskich drogach się dzieje,jeżeli tam było 90 ,czy 70 na godz ,to nie znaczy że musi tyle jechać !!!!  Jechać musi bezpiecznie !!!!  tego PAŁ nigdy nie uczą ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że tez nie miał gdzie leżeć? Tyle pól... a ten akurat na środku jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierując się Waszym tokiem myślenia to po autostradzie gdzie można jechać 140 powinno się jechać 60 bo może coś będzie leżało. Albo lepiej. Jak kierowca rozwali koło na dziurze w drodze to dajmy mu mandat po powinien przewidzieć dziure i jechać 30 bo ja gorzej widać. Ludzie co Wy gadacie... Żal mi tego chłopaka ale on leżał w nocy na ulicy bez wymaganych odblasków. Czepiacie się kierowcy bo był policjantem a on pewnie to przeżywa. Pewnie ma rodzinę jak Wy i jest normalnym człowiekiem. Współczuję rodzinie zabitego ale z prawnego punktu widzenia odpowiedzialnym za wypadek był leżący na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tam 50. Wypadek miał miejsce na odcinku między nasutowem, a rudka, gdzie jest dozwolona prędkość 90. I przestańcie juz naskakiwac na kierowcę, bo to policjant. On też przechodzi traumę. Na nikogo umyślnie nie najechal. Najciemniejsza nocą? Ty chyba nie masz prawa jazdy.
ciekawe z tym 90 daj mejla mandat ci przesle liczyli mnnie z 50 ide sie odwolac haha powiem ci brzydko piszesz kurwa takie glupoty ze to zalosne kierowca kurwa hyba traktoru w polu albo pan policjant z niemiem dobrze ze prokuratura sie bieze za ten sped tam szkoda tylko ze do tragedi doszlo policjant kierwowca skoro tak muwicie odostoswaniu predkosci dostosowales pytam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno nie wymyślajcie historii typu napewno nie leżał bo to wyjdzie w ekspertyzach. Dowody w postaci śladów na drodze, uszkodzeń pojazdu czy z sekcji zwłok. Nie wiemy też jaka była przyczyna że ten chłopak leżał to również wyjdzie po sekcji zwłok (nietrzeźwy, zasłab, zawał, ktoś wcześniej go potrącił). Czepiacie się policjanta ale on miał poprostu pecha że jechał tam o tej akurat porze. Podejrzewam że wystarczy aby jechał 10 minut później i zabezpieczał by ten wypadek bo chłopaka rozkjechał by ktoś inny. Ludzie opamiętajcie się to nie wina policjanta. Ciągle krzyczycie że za dużo radarów, że za dużo ograniczeń prędkości a teraz mówicie aby jeździć 40 na drodze gdzie można 90. Z tego co wiem tam był chodnik więc ciężko wtedy przewidzieć że ktoś może iść poboczem a co dopiero leżeć na drodze. Zastanówcie się co gadacie bo jak czytam to mi się niedobrze robi. Oczywiście jest to tragedia dla rodziny zmarłego ale policjant nie jest winny a pewnie on i jego rodzina również to przeżywa. Słabi jesteście gadając takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa dni temu w Warszawie pały potrąciły młodego człowieka na przejściu; zmarł w szpitalu. Teraz śmierć tutaj. Już im wierzę, że chłopak leżał na jezdni, a ci sobie tak jechali.   W Warszawie już mącą: "policjant po wypadku w szpitalu" itp. Już sięnad pałą, ludzie, użalajcie. A co mnie to obchodzi!!! Zabił człowieka na przejściu, jest mordercą i do pierdla z nim na 20 lat. Jako "stróż prawa" powinien dostawać 2x większą karę jak zwykły obywatel !!!!!
Czy w tym wypadku również byli nachlani ?  co się w tym narodzie dzieje ? już nic z tego nie rozumiem,może to zły wpływ PO-PSL ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś go wczesniej potrącił i dlatego leżał na drodze. To raz, dwa nie wiesz ile jechali i jakie były warunki więc stul dziub.
No to co te chóje mieli niesprawne oświetlenie w radiowozie ? raz na jakiś czas należy sobie chociaż przetrzeć lub przemyć światła reflektorów co należy do zwykłych,codziennych obowiązków OC !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno nie wymyślajcie historii typu napewno nie leżał bo to wyjdzie w ekspertyzach. Dowody w postaci śladów na drodze, uszkodzeń pojazdu czy z sekcji zwłok. Nie wiemy też jaka była przyczyna że ten chłopak leżał to również wyjdzie po sekcji zwłok (nietrzeźwy, zasłab, zawał, ktoś wcześniej go potrącił). Czepiacie się policjanta ale on miał poprostu pecha że jechał tam o tej akurat porze. Podejrzewam że wystarczy aby jechał 10 minut później i zabezpieczał by ten wypadek bo chłopaka rozkjechał by ktoś inny. Ludzie opamiętajcie się to nie wina policjanta. Ciągle krzyczycie że za dużo radarów, że za dużo ograniczeń prędkości a teraz mówicie aby jeździć 40 na drodze gdzie można 90. Z tego co wiem tam był chodnik więc ciężko wtedy przewidzieć że ktoś może iść poboczem a co dopiero leżeć na drodze. Zastanówcie się co gadacie bo jak czytam to mi się niedobrze robi. Oczywiście jest to tragedia dla rodziny zmarłego ale policjant nie jest winny a pewnie on i jego rodzina również to przeżywa. Słabi jesteście gadając takie bzdury.
sam sobie odpowiadasz i jestes slaby czyli na 50 mozna 90 po 2 nie dostosowal predkosci do warunkow na drodze po 3 prokuratura wszystko wyjasni tak pierdolisz bez sesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech przezywa troche zapuzno na to trzeba bylo myslec a nie zapierdalac jak torpeda .. hlopak mial 27 lat jego nie szkoda tylko policjanta w szoku zalosny jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechali 10 z km za szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 50? To niezabudowanych obszar pomiędzy nasutowem i rudka. Eksperci! Po waszych wypowiedziach widać tylko nienawiść i Wasz poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 50? To niezabudowanych obszar pomiędzy nasutowem i rudka. Eksperci! Po waszych wypowiedziach widać tylko nienawiść i Wasz poziom.
Jaka nienawiść ?? chcieli sobie pojeżdzić jak FROG po Warszawie a umiejętności zero,szkolić,szkolić i jeszcze raz szkolić !!!  tak dalej być nie może bo rozjadą nas wszystkich,uważam że tu jest bardzo duży i zły wpływ telewizji na zaistniałą sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierując się Waszym tokiem myślenia to po autostradzie gdzie można jechać 140 powinno się jechać 60 bo może coś będzie leżało. Albo lepiej. Jak kierowca rozwali koło na dziurze w drodze to dajmy mu mandat po powinien przewidzieć dziure i jechać 30 bo ja gorzej widać. Ludzie co Wy gadacie... Żal mi tego chłopaka ale on leżał w nocy na ulicy bez wymaganych odblasków. Czepiacie się kierowcy bo był policjantem a on pewnie to przeżywa. Pewnie ma rodzinę jak Wy i jest normalnym człowiekiem. Współczuję rodzinie zabitego ale z prawnego punktu widzenia odpowiedzialnym za wypadek był leżący na drodze.
Co za bzdury piszesz !!! Autostrada Jasiu jest wygrodzona z jednej i drugiej strony,nawet  "mysz się nie prześliżnie " a co dopiero mówić o tym żeby ktoś tam leżakował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechali nachlani ??  co to się już dzieje ?? strach dzieci do szkoły wysyłać,nawet na przejściu dla pieszych człowiek nie może czuć się bezpieczny,a tyle się o tym teraz bębni i w radiu i telewizji,człowiek tylko w domu bezpieczny po kołdrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurde od dzisiaj nie jeżdżę pod wiaduktami bo może ktoś zrzuci cegłe a ja tego nie przewidzę i "eksperci" z tąd powiedzą że to moja wina bo przecież mogłem to przewidzieć i dostosować prędkość albo jechać slalom he he he żałosne wypowiedzi ludzi nienawidzących policji. Tylko ciekawe czemu jej nie nawiedzą... pewnie za mandaty pod sklepem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poły co za wiocha ....cos niezle musiales im zalesc za pazur ze tak sie wyrazasz.....
Tak pajacu !!!  w stanie wojennym !!  to są takie same sQrwysyny jak wtedy nic się nie zmieniło od tamtego czasu,nadal tkwią w głębokiej komunie z pod znaku PAŁY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak autostrada jest ogrodzona to już mnie nie obowiązuje zachowanie ostrożności... a może jednak najebany debil przejdzie przez ogrodzenie i położy się na drodze. Wtedy będziesz krzyczał że tego nie przewidział jeden czy drugi kierowca i to jego wina. Mówię jeździmy połowę dozwolonej prędkości bo "eksoerci" z tąd powiedzą ze to moja wina. Ludzie leżał na drodze nie przechodził po pasach, było ciemno i nie miał odblasków o czy tu gadać? Wina jest tego biednego chłopaka co zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...