Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
`krzycho` czy ty ku*** jesteś w ogóle człowiekiem? zastanów się nad sobą do jasnej cholery a nie pier***isz jakieś nędzne bzdury. ona była normalną nastolatką. nie żadną naćpaną czy nachlaną, jak ty to ująłeś małolatą. pomyśl co przeżywają jej rodzice, co przeżywamy my, koledzy i koleżanki z klasy. nie wiem czy jesteś w pełni normalny, ale chyba nie wiesz jakie to uczucie gdy siedzisz z najlepszą przyjaciółką z klasy w ławce, na ostatniej lekcji, a po kilkunastu minutach jej już nie ma. więc weź zamknij mordę i wyraź choć trochę współczucia, tym dla których była ona kimś ważnym. bez względu czy była to najlepsza przyjaciółka, czy tylko znajoma. bo dla każdego z nich jest to ogromny cios w serce. ja ją znałam, rozmawiałam z nią dziś i dla mnie jest ona i będzie cudowną osobą... a ty jeśli nie znasz kogoś to stul pysk i się nie udzielaj. bo po twoim stwierdzeniu widać, że nie masz uczuć. ona była jedynaczką i miała 14 lat.!! zastanów się na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się miszcz prostej. Też cisniesz na zabudowanym frajerze bo ci się wiecznie spieszy? Wyjeżdżaj nieco wczesniej to nie będziesz musiał swojego złoma tak dusić a przy okazji stwarzać zagrożenia dla innych uzytkowników dróg.
Ostatnio edytowany 9 listopada 2011 r. o 20:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanow sie co napisałes ! ona była normalną dziewczyną wracała ze szkoły?! i czemu byla winna?! nigdy jej nie zapomne... ; ((((((((((((((((((((((((((((((((((9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, to miszczowie tacy jak ten frajer mają pierwszeństwo na pasach a piesi to mogą jedynie uciekać jak widzą miszcza w wieśwagenie lub innym złomie bo nie dość, ze się nie zatrzyma to jeszcze potrąci.
Ostatnio edytowany 9 listopada 2011 r. o 20:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier*ole ku*wo zje*ana jak mogłeś tak napisać nawet jeżeli były to pijak z pod sklepu sumienie powinno cie dręczyć. ku*wo je*ana szmato powinieneś to pamiętać do końca życia że zabiłęś drugiego człowieka. wyobraź sobie jakby ktoś tak samo mówił jak ty o jakiejś twojej bliskiej osobie. popie*doleńcu, siedz w więzieniu do końca życia!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie moge w to wierzyć przecierz tamtendy karzdy chodził mogło sie to karzdemu przytrafić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota stawia przejście na górce?! ciekawe ile jeszcze takich wypadków musi się zdarzyć, żeby wreszcie zrobiono tam nawet przejście podziemne? W każdym razie, trzeba napisać petycje o zbudowanie tam przejścia podziemnego, nie ma co, już parę osób tam zginęło i jak widać licznik ofiar dalej się nie zatrzymuje. A co do sprawcy, dać mu taki wyrok, że się nie pozbiera psychicznie, niech poczuje to, co czuje teraz rodzina tej dziewczyny! zasada "oko za oko, ząb za ząb" w takich przypadkach powinna być zawsze egzekwowana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kochana ; ( Przyjaciółka ; (( Bez kitu ogarnij się, ''krzysiek'' bo może jej nie znałeś, a ona była dobrą osobą jak każdy miała wady, ale była najlepsza ; * ;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Proszę,pomódlcie się za nią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
speakn3t napisał:
Co za idiota stawia przejście na górce?! ciekawe ile jeszcze takich wypadków musi się zdarzyć, żeby wreszcie zrobiono tam nawet przejście podziemne?
Zamiast budować przejście podziemne lepiej częsciej stawiać tam drogówkę z suszarką żeby karali takich pożal się boze kierowców co nie respektują ograniczeń prędkości na terenie zabudowanym. Jak nic podziała. Na kazdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[/quote] Ja tu tak nawiasem mówiąc, radzę żeby nie zwracać uwagi na słowa tego poje***ego trolla "krzycho", bo jak widać o to mu chodziło, wywołać oburzenie.
Ostatnio edytowany 9 listopada 2011 r. o 20:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zamiast budować przejście podziemne lepiej częsciej stawiać tam drogówkę z suszarką żeby karali takich pożal się boze kierowców co nie respektują ograniczeń prędkości na terenie zabudowanym. Jak nic podziała. Na kazdego.
Suszarki tu nic nie pomogą (bo zawsze mogą ostrzec się przez CB), wystarczy po prostu dawać takim sku***synom wysokie wyroki, a to jak machnięciem ręką podziała na resztę kierowców. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
po przejściu dla pieszych pacanie każdy sobie może przechodzić w jaki sposób chce, a to kierowca ma zasrany obowiązek zatrzymać się i poczekać, a nie jeździć po tej lubelskiej drodze grubo powyżej 100, to nic dziwnego, że potem maja problem wyhamować...
pewnie malo kto tam jedzie 70 na godzine ale z tym przechodzeniem to doczytaj w kodeksie bo błądzisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem do Lublina ok godz. 17-tej to już było po reanimacji !! Wypadek musiał być ok 16:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No my Polacy uwielbiamy popadać ze skrajności w skrajność. Jak nie jeden głupek się wypowie o tym że naćpane małolaty chodzą w Niemcach po Lubelskiej, to się zaraz odezwie drugi głupek z trzecim co chcą kary ząb za ząb, albo dawać dożywotnie więzienie. Szkoda tej dziewczyny tak samo jak szkoda każdego człowieka który ginie z nie swojej winy. Szkoda rodziny, bo dziewczyna wyszła rano z domu i już nie wróci. ale szkoda też człowieka, który zabił tą dziewczynę. Przejeżdżałem akurat tamtędy chyba tuż po potrąceniu, widziałem jak dziewczyna była reanimowana, a potrąciła ją prawdopodobnie kobieta-z tego co zauważyłem!Podejrzewam, że ta kobieta długo się nie podniesie po tym co się stało. Nikt nie wyjeżdża na drogę z myślą żeby kogoś zabić. To, że po naszych drogach jeździ mnóstwo głupków to inna sprawa. Ale ja bym raczej starał się zmieniać organizację ruchu w takich miejscach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka młoda dziewczyna ;( Całe życie miała przed sobą... Okropne uczucie stracić kogoś bliskiego,z którym pare godzin wcześniej się rozmawiało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była moja siostra cioteczna . była fajo dziewczyno ale dlaczego ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
po przejściu dla pieszych pacanie każdy sobie może przechodzić w jaki sposób chce, a to kierowca ma zasrany obowiązek zatrzymać się i poczekać, a nie jeździć po tej lubelskiej drodze grubo powyżej 100, to nic dziwnego, że potem maja problem wyhamować...
Nie w jaki sposób chce tylko sprawnie. Przejście to nie park a wielu pieszych chodzi przez przejście jak po parku albo wchodzą bezpośrednio pod jadący pojazd (bo sa na przejściu)i za jedno jak i drugie jak najbardziej należy się mandat! Racja że dużo kultury muszą nauczyć się nasi kierowcy ale pieszym też wiele brakuje... Co do wypadku to wielka tragedia ale jak sama nazwa tego zdarzenia wskazuje - "WYPADEK" Kierowca nie czekał aż dziewczyna wejdzie na przejście żeby ruszyć i ją przejechać, więc powstrzymajmy się tu z linczowaniem. Jest to tragedia dla osoby poszkodowanej, jej rodziny ale i dla sprawcy, nie zapominajmy o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czar napisał:
No my Polacy uwielbiamy popadać ze skrajności w skrajność. Jak nie jeden głupek się wypowie o tym że naćpane małolaty chodzą w Niemcach po Lubelskiej, to się zaraz odezwie drugi głupek z trzecim co chcą kary ząb za ząb, albo dawać dożywotnie więzienie. Szkoda tej dziewczyny tak samo jak szkoda każdego człowieka który ginie z nie swojej winy. Szkoda rodziny, bo dziewczyna wyszła rano z domu i już nie wróci. ale szkoda też człowieka, który zabił tą dziewczynę. Przejeżdżałem akurat tamtędy chyba tuż po potrąceniu, widziałem jak dziewczyna była reanimowana, a potrąciła ją prawdopodobnie kobieta-z tego co zauważyłem!Podejrzewam, że ta kobieta długo się nie podniesie po tym co się stało. Nikt nie wyjeżdża na drogę z myślą żeby kogoś zabić. To, że po naszych drogach jeździ mnóstwo głupków to inna sprawa. Ale ja bym raczej starał się zmieniać organizację ruchu w takich miejscach.
Wreszcie ktoś spojrzał na całą sytuację trzeźwym okiem. Mnie również bardzo szkoda tej dziewczyny, bo niczemu nie była winna, ale bardzo szkoda też kierowcy. Sama jeżdżę tamtędy codziennie i naprawdę widoczność jest kiepska, zwłaszcza wieczorem. A ograniczenie jest do 70km/h, teren zabudowany zaczyna się dopiero od osiedla. Głupotą jest przepis, który mówi, że pieszy ma na przejściu pierwszeństwo, bo jak ktoś nigdy nie siedział za kółkiem nie jest w stanie ocenić jaka będzie droga hamowania pojazdu w danych warunkach. Bardzo często zdarzają się sytuacje "wtargnięcia" pieszego na jezdnię i niestety kierowca niewiele może wtedy zrobić, nawet jeżeli jedzie przepisowo. Naprawdę żal mi tej kobiety, bo będzie miała wyrzuty sumienia do końca życia. A Ci, którzy tak głośno krzyczą o dożywotnim więzieniu niech się najpierw mocno zastanowią, bo nigdy nie wiadomo kiedy sami będą w podobnej sytuacji. Życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, napiszcie kto to był. Mieszkam tu, może to też moja koleżanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu ona ??? !!!! taka fajna dziewczyna.... żegnaj Julitka ;((( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...