Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KIEROWCA napisał:
Jechałem tamtęy. straszna trageia. Apeluje do pieszych BĄDŹCIE WIDOCZNI, DLA WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWO NOŚCIE ODBLASKI MOŻE GYBY JE MIAŁA BYŁOBY INACZEJ. [/quote] [quote name='doprecyzowanie' timestamp='1320928490' post='556771'] Wypadek nie był na przejściu, tylko za przejściem - w miejscu nieoświetlonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doprecyzowanie napisał:
Wypadek nie był na przejściu, tylko za przejściem - w miejscu nieoświetlonym.
Co za idiotyzm! Rzeczywiście, dziewczynka leżała kilkadziesiąt metrów od przejścia, samochód z rozbitą przednią szybą tuż za nią, ale nie dlatego, że "wypadek nie był na przejściu", tylko dlatego, że na taką odległośc ciało zostało odrzucone. Świadczy to o sile uderzenia. Prawdopodobnie była o krok od końca jezdni. To, co się widzi, wcale nie jest takie, jak nam się zdaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
A to przepraszam bardzo, skoro ktoś kto nigdy nie siedział za kółkiem, to jakim cudem dostał prawo jazdy? Nawet jeśli nie byłoby żadnego ograniczenia, to kierowca nie może być "pozbawiony mózgu" i ma dostosować prędkość do panujących warunków na drodze. Jeśli tego nie zrobi, to kończy się to tak, jak w tym przypadku. Skoro kierowcy wiedzą, że jest problem w tym miejscu, to dlaczego szczególnie nie uważają? Naprawdę w naszym kraju trzeba każdego prowadzić za rączkę i bez odgórnego nakazu nie możemy zrobić czegoś sami?
Aniu czytaj ze zrozumieniem. Miałam na myśli pieszych, którzy nie siedzieli za kółkiem. Z ostatnimi zdaniami się zgadzam, zawsze zdejmuję nogę z gazu kiedy zbliżam się do tego przejścia, patrzę czy na poboczu nikt nie przygotowuje się do wejścia na ulicę, ale niestety naprawdę ciężko dostrzec osobę ubraną na czarno, bez odblasków. Mijam bardzo wielu pieszych, którzy beztrosko spacerują sobie poboczem i są kompletnie NIEWIDOCZNI. Czasem nawet zachowanie największej ostrożności nie daje gwarancji, że unikniemy tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ten kierowca miał oczy przecież ona już prawie schodziła z tego przejścia... gdzie on miał oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Podejrzewam, że albo jesteś chory (chora) na umyśle, albo reprezentujesz pewną ponoc "postępową" siłę polityczną, chociaż to na jedno wychodzi. Wniosek stąd taki, że głupcy i niezrównoważeni uczuciowo oraz emocjonalnie zapełniają nie tylko polskie drogi, ale i fora internetowe.
Dlaczego piszesz nie na temat?Pytanie moje było jasne.Wystarczyło ukończyć "zerówkę" aby zrozumieć treść zadanego pytania. A ty pacanie piszesz coś w obronie klechów,bo albo jesteś klechą (klerykiem,katechetą....etc).Więc jeśli chcesz coś napisać,to odpowiedz konkretnie:czy wypadek spowodował ksiądz (jak to ostanio miało miejsce w kilku przypadkach) czy też to nie był ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzliwy napisał:
Dlaczego piszesz nie na temat?Pytanie moje było jasne.Wystarczyło ukończyć "zerówkę" aby zrozumieć treść zadanego pytania. A ty pacanie piszesz coś w obronie klechów,bo albo jesteś klechą (klerykiem,katechetą....etc).Więc jeśli chcesz coś napisać,to odpowiedz konkretnie:czy wypadek spowodował ksiądz (jak to ostanio miało miejsce w kilku przypadkach) czy też to nie był ksiądz.
Miałem rację. Twój przypadek jest beznadziejny. Nie trzeba kończyc zerówki, by się o tym przekonac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ten kierowca tak jechał ze miał oczy z boku.Moim zdaniem to kierowcy wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zwalajcie wszystkiego na kierowców zobaczymy jak wy będziecie jeździli jak będziecie mieli prawo jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gal anonim napisał:
to ten kierowca tak jechał ze miał oczy z boku.Moim zdaniem to kierowcy wina
Ale pomyśl .Kogo obchodzi zdanie takiego internetowego przygłupka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa że mam prawo jazdy od 14 lat i trochę w swoim życiu przejeździłam, to dziecko szło ze szkoły i przeszło prawie przez całą jezdnię, trzeba być ślepym żeby nie zauważyć człowieka na przejściu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzliwy napisał:
kierowca renault w rejonie przejścia dla pieszych śmiertelnie potrącił Dlaczego nie podano zawodu kierowcy?Czyżby znowu ksiądz spowodował śmiertelny wypadek? Przeważnie praca pisze o zawodach kierowców powodujących wypadki,ale jeśli to ksiadz spowoduje wypadek,prasa ten fakt przemilcza.
Aco ma do tego zawód kierowcy. Dziwię się że taki leszcz jak ty potrafi pisać . Przecież ty jesteś idiotą. Lepiej idź do kościoła i pomódl się o rozum synu ( psi).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julitko będziemy za tobą tęsknić i bardzo nam ciebie brakuje cały czas o tobie myślimy i jesteśmy z twoją rodzina. zegnaj kochana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Aco ma do tego zawód kierowcy. Dziwię się że taki leszcz jak ty potrafi pisać . Przecież ty jesteś idiotą. Lepiej idź do kościoła i pomódl się o rozum synu ( psi).
Dla mnie kierowca to zawód i czego jeszcze chcecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się dobrze nie znaliśmy ale wiedz że będę o tobie pamiętał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jula byłas moją kolezanka to kierowca musał być ślepy przecież jej dwóch kroków zabrakło do końca szosy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za deb*** jechal tym samochodem zeby nie widziec pieszego idiotaaaaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znalem jej ale chodzila do mojej szkoly szkodami jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkodaaaaaaaaaaaaaaa miiiiiiiiiii cieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. to wielka tragedia. cale życie miała przed sobą. zbyt młoda by umierać (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile bym oddała żeby ona wróciła.... ; ((((((( mam nadzieje ze jest teraz w lepszym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...