Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hubi napisał:
To dobrze że kierowca zginął... Juz nikomu krzywdy nie zrobi....
Żałosny gówniarzu nie masz pojęcia o czym mówisz, walnij się czasem kamieniem w łeb może ci się polepszy. Jakbyś tylko Go znał to byś poważnie żałował swoich słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubi napisał:
To dobrze że kierowca zginął... Juz nikomu krzywdy nie zrobi....
no coment...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sporo tu mądrości można się naczytać i spekulacji jak do tego doszło,chłopakowi życia już nic nie zwróci a ranni niech wracają szybko do zdrowia.Wyrazy współczucia dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubi napisał:
To dobrze że kierowca zginął... Juz nikomu krzywdy nie zrobi....
Weź się człowieku nie odzywaj,jak masz pisać takie rzeczy... Damian na pewno nie chciał zrobić nikomu krzywdy... a idioci oceniają go,chodź w ogóle nie znają...żal! ...może Bóg po prostu chciał mieć u siebie takiego dobrego człowieka,tylko czemu tak wcześnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinga byla jego dziewczyna... Damian.. spoczywaj w pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatni weekend jest jakis taki tragiczny najczesciej zdarzaja sie po dyskotece zreszta niedlugo wakacje i to nie pierwszy i nie ostatni wypadek, niestety ale Wy pamietajcie zeby nie wsiadac za kierownica nawet nie umozliwiac znajomym-pijanym za kierę nawet gdy jestescie wstawionymi. U mnie jakies 200 metrow od domu wydarzyl sie wypadek na Borowinie po zabawie odpustowej w Udryczach na prostej, rownej drodze (bez dziur) wracal 16-letni chlopak, ktory wczesniej ukradl busa od znajomego, kluczyki byly w samochodzie, nie chcialo mu sie wracac piechotą do domu to wsiadl i jakies 2 km mial wypadek okolo 3 nad ranem :/ wlasciciel nie slyszal ryk silnika nawet jego znajomi (wszyscy spali) widac slady jak jechal szybko slalomem i wyladowal w rowie potem w beton, slyszalem ze nic mu sie nie stalo ale trafil do szpitala, pyskowal, poza tym on ma patologie rodzinna, matka pije, ojciec za granica, jego brat w poprawczaku, normalnie zal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalem go z liceum. Chlopak ulozony srednia 5.0 uczestniczyl w jakichs konkursach wojewodzkich...wiec napewno nie pil alkoholu. Byc moze pogoda, byc moze auto a najpewniej to nieznajomosc drogi szybki zakret oraz sliska szosa no i.... Teraz to juz chyba nie ma znaczenia.... ["] //Sagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian jest już "tam wyżej", tylko czemu już teraz? Nie chcę i nie potrafię uwierzyć, że zginął, bo nie powiem, że Go nie ma... Jest w pamięci i sercach tych którzy Go znali, kochali czy lubili... Pokładam nadzieję, że Kinga i pozostali pasażerowie dojdą do zdrowia. _________________________________________________________________ "Czemu los okrutnie zadrwił, zabierając akurat tych NIEŚMIERTELNYCH?" [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubi napisał:
To dobrze że kierowca zginął... Juz nikomu krzywdy nie zrobi....
wez sie człowieku pier..w głowe i nie wypisuj takich głupota!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno Grzegorz Michalski zmarł dziś w nocy albo rano:(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno prawda , Grzegorz ZYJE ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisałam ""podobno"" chyba nie !!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się nie wie to nie trzeba pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś może kiedy będzie pogrzeb Damiana??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w środę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o której już wiadomo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po rózancu bedzie wiadomo albo jutro wiec napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja wam to rozpisze! Grzesiek, żyje ale jego stan się nie polepsza, jest z nim bardzo źle. Ciągle walczy o życie. Rafał, złamana ręka i wstrząs mózgu. Anita, dokładnie nie wiem, ale chyba dużych obrażeń nie dostała, poraniona twarz i rozcięta głowa. Kinga, to nie wiem nic o obrażeniach, ale z PEWNYCH źródeł wiem, że już jest w domu. O pogrzebie Damiana nie ma co na razie mówić, bo pewnie zostanie wzięty na sekcje zwłok, niestety zawsze tak jest po wypadkach w których ktoś zginał. A do tych którzy nie znali Damiana: ZASTANÓWCIE SIĘ CO PISZECIE, NIE ZNALIŚCIE GO, NIE WIECIE JAKI BYŁ!! NIECH SPOCZYWA W POKOJU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o pogrzebie wiadomo ze w srode,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że dużo osób znało Damiana a nawet jeśli nie znało to na pewno każdy o nim słyszał. Ja osobiście go nie znałam ale zawsze go podziwiałam. Był takim diamentem naszej szkoły, wspaniały uczeń, będący wzorem dla innych, rozważny, inteligentny, wesoły. Aż trudno uwierzyc, że już nigdy nie spotkam go na szkolnym korytarzu... wyrazy najszczerszego współczucia i żalu dla rodziny... "Spotkamy się w niebie..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...