Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Strzeszkowicach. Czołowe zderzenie dwóch pojazdów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2016 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Na tym łuku w Strzeszkowicach kierowcy jeżdżą jak debile, łuk linia ciągła wzniesienie i ............... kicha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak byś nazwał mnie, bo nie jestem gangsterem, złodziejem, żulerią, dresiostwem, wsiowym przygłupem ani patologią... (swoją drogą zastanawiam się czy znasz znaczenie słowa patologia) Wrzucasz wszystkich do jednego worka, przy okazji obrażając posiadaczy, w tym mnie . Myślę, że można bylo napisać komentarz bez użycia tych wszystkich określeń o które sie pokusiłeś. Nie zgadzam się z Toba, bo nie raz byłam zmuszona łapać pobocze przez użytkowników innych aut. Dla mnie nie jest ważne jakiej marki jest pojazd, ważne jest w jaki sposób kierujący go prowadzi. Nie wypowiadaj się za KAŻDEGO normalnego człowieka, bo komentarz piszesz w swoim imieniu i podpisujesz się swoim nickiem.  A jeżeli piszesz że nikt przy zdrowych zmysłach  nie oczekuje praworządnego przestrzegania przepisów prawa to po co te wszystkie komentarze? Skoro się nie wymaga to nie ma co komentować :) Nie chcę nikomu narzucać mojego myślenia, tylko przestańcie równac markę posiadanego pojazdu do poziomu inteligencji, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Wariat drogowy to wariat drogowy, nie usprawiedliwia go to że jechał np. audi. NIE KAŻDY posiadacz BMW to swołocz, więc nie obrażaj, bo każdy jeździ czym chce, na co go stać, co mu się podoba. To że podoba mu sie co innego niż Tobie nie oznacza odrazu, że jego iq jest równe temperaturze ciała ssaka drogi zwykły zjadaczu chleba. W Twoich oczach kim ja jestem? Niezwykłym zjadaczem chleba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola, nie zgadzam się z Tobą. Przecież Furman napisał "potencjalnie - a często i faktycznie", a nie, że KAŻDY. A poza tym gratuluję spostrzegawczości. Faktycznie, stosunkowo duża grupa wariatów drogowych to miłośnicy "ałdic". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za model bmw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...