Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Urszulinie. Droga nr 82 zablokowana

Utworzony przez American, 5 grudnia 2011 r. o 14:39 Powrót do artykułu
Niewazne gdzie w Swiecie, ludzie jezdza jak idioci .... http://youtu.be/oS30es65dvE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny czikenie. Kierowców z powiatu włodawskieo nie powinno się wypuszczać po za jego teren.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowny czikenie. Kierowców z powiatu włodawskieo nie powinno się wypuszczać po za jego teren.
Znam wielu zawodowych kierowców z powiatu włodawskiego, którzy jeżdzą po międzynarodowych trasach więc prosze nie wrzucać wszystkich do przysłowiowego "jednego worka". Do wpadku (z tego co mi wiadomo) również nie doprowadzili kierowcy z wyżej wymieniongo powiatu. Fakt faktem znajdą się też "niedzielnie kierowcy", ale zazwyczaj są to osoby starsze, jeżdzące na pamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tylko że w tym przypadku to nie była wina kierowcy ciężarówki tylko wymuszenia przez kierowcę opla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leo napisał:
Fakt faktem znajdą się też "niedzielnie kierowcy", ale zazwyczaj są to osoby starsze, jeżdzące na pamięć.
Co do tej pamięci to chyba jadają dużo masła.Notorycznie pojazdy osobowe LWL stojąc przed zielonym światłem zastanawiają się czy już jechać,czy jeszcze nie.Ludzie trąbią a te dupy stoją.Może to też jest kwestia pamięci i rozpoznawania kolorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak nie wiecie to nie piszcie głupot, to akurat nie był nikt na blachach lwl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowny czikenie. Kierowców z powiatu włodawskieo nie powinno się wypuszczać po za jego teren.
A Ciebie nie Powino się wypuszczać z zamkni etego pomieszczenia bez klamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rownie dobrze moge powiedziec to samo o kierowcach z rejestracja LLE. Oni reaguja az za szybko patrzac na ilosc stluczek dochodzacych na rondach w Łecznej. Badz nastepny przyklad wg. Tygodnika Motor jedna z najniebezpieczniejszych drog w kraju jest droga nr.82 na odcinku leczna-lublin na ktorej jedna z glownych przyczyn wypadkow jest 'brawura okolicznych kierowcow'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż dziw że nie piszecie że to była wina kierowcy ciężarówki bo już byli tacy fachowcy ;/////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się zgadza ale gamoni LWL trzeba izolować,gdyż ich mniemanie o sobie jest odwrotnie proporcjonalne do ich umiejętności prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A Ciebie nie Powino się wypuszczać z zamkni etego pomieszczenia bez klamek
A ty się jąkasz analfabeto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co do tej pamięci to chyba jadają dużo masła.Notorycznie pojazdy osobowe LWL stojąc przed zielonym światłem zastanawiają się czy już jechać,czy jeszcze nie.Ludzie trąbią a te dupy stoją.Może to też jest kwestia pamięci i rozpoznawania kolorów.
a może pochwalisz się z jakimi nr rejestracyjnymi Ty jeździsz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jestescie poj... zastanówcie się co w ogóle piszecie..... Tu chyba siedzą same dzieciaki. Ja chcąc się czegoś dowiedzieć widzę jakies beznadziejne komentarze.... Ja wiem tyle że opel wyjechał ciężarówce ( na chełmskich blachach ! ) I podobno pasażer opla zmarł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a może pochwalisz się z jakimi nr rejestracyjnymi Ty jeździsz ?
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji. Amen.
No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?! To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło do tego że wszystkich zmieszałeś z błotem .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było żadnego samochodu z rejestracją LWL tylko LC.... i WA.... Więc nie czepiajcie się Włodawskich kierowców! To mogło się zdarzyć nawet komuś kto miał Chińskie rejestracje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inka napisał:
No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?! To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło do tego że wszystkich zmieszałeś z błotem .....
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR. Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Nie było żadnego samochodu z rejestracją LWL tylko LC.... i WA.... Więc nie czepiajcie się Włodawskich kierowców! To mogło się zdarzyć nawet komuś kto miał Chińskie rejestracje!
Nie oznacza to,że włodawscy kierowcy tym samym nabrali umiejętności jazdy po za swoim powiatem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR. Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
he he he wiedziałam ,błąd zrobiłam celowo bo gdy ktoś nie ma co mądrego napisać to pisze o błędach . A tak na marginesie mam ponad 20 lat prawo jazdy , jeżdzę zawodowo po Europie i nigdy nie nazwałabym siebie idealnym kierowcą ,a mam tablice LWL.... Sory za błędy Pozdrawiam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowny czikenie. Kierowców z powiatu włodawskieo nie powinno się wypuszczać po za jego teren.
kierowcy byli w chelmskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...