Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 
 całe buractwo z łęcznej codziennie rano i popołudniu
 
  radzę pohamować swój język bo możesz  odpowiedzieć za swoje slowa obrażające mieszkańców Łęcznej, którzy jeżdzą lepiej niż twoi sąsiedzi  z wielkiej agromelacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj smsy innych osób wystarczy znać numer telefonu i bd widział każdego jednego smsa! Fajny program do szpiegowania :) ! http://pp.czytaj-sms.pl/tifzj
 ty sie walnij w łeb sedek hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj smsy innych osób wystarczy znać numer telefonu i bd widział każdego jednego smsa! Fajny program do szpiegowania :) ! http://pp.czytaj-sms.pl/tifzj  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze frajerowi dupsko pęknie pod celą. Twoje dni psie są policzone. Nie przeżyje w więzieniu, zakatują psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty przykład -narkotyki  jakiś gość ma trawkę na skręta capnie go policja i ma sparwę , nie ważne czy ma  1 gramczy 5 gram czy 10 gram - posiadanie. A dzisiaj Sąd uniewinił od posiadania narkotyków jakiegoś senatora Pisiewicza. Dlaczego.Sąd pomyślał tak jak ty napisałeś swój komentarz.Senatorowi wolno. Coś ci dzwoni, tylko nie wiesz, w którym kościele. U hipotetycznego gościa, którego podajesz w swoim przykładzie, skręta znaleziono. U senatora Piesiewicza niczego nie znaleziono, ale też miał sprawę, a to z powodu nagrania, na którym uwidoczniono jak wciągał do nosa proszek, którego nigdy nie zabezpieczono ani nie przebadano, a co za tym idzie nie ustalono jego składu chemicznego, ergo: nie wiadomo czy była to substancja, której posiadanie jest zabronione przepisami ustawy. W oparciu o jakie inne dowody miał, twoim zdaniem, sąd skazać Piesiewicza? Głosowanie audio-tele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekł bo sie o kariere pewnie bał, autko jakis znojomy wyklepie (tez tego blacharza za kratki ze znac nie dał że ma taki samochód, za zacieranie śladów) szmaciarz bez sumienia
A skąd wiesz ,że właśnie blacharz nie dał znać ,że dostał taki samochód do naprawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZUKAM CHŁOPAKA DO SEXU NAWET DZIŚ MAM STRASZNĄ OCHOTE I 17 LAT Jestem, chętna i napalona ZNajdziesz mnie za pomocą http://lokalize.pl/v/qpad mój nr. 880684956 sprawdź czy mieszkam koło Ciebie <3 i zadzwon  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie pytam gdzie te wideo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJANT ZABIŁ I BĘDZIE SĄDZONY JAK ZWYKŁY OBYWATEL, A NAWET BARDZIEJ BO JEST POLICJANTEM ON POWIENIEN DAWAĆ PRZYKŁAD, STRÓŻ PRAWA I POŻĄDKU, UCIEKŁ Z MIEJSCA WYPADKU JAK BY SIE ZATRZYMAŁ U UDZIELIŁ PIERWSZEJ POMOCY DZIEWCZYNA BY PEWNIE PRZEZYŁA, ALE NIE ŻYJE, POWINIEN DOSTAĆ TE 12LAT, I PŁACIĆ RODZINIE JESZCZE Z 10LAT ZADOŚĆ UCZYNIENIA TAK UWAŻAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łeczyniskim policjantom wydaje się że mogą wszystko a jednak nie!!! prawda zawsze wyjdzie  najaw predzej czy puźniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA PYTAM DLACZEGO NIE PODAJE SIĘ IMIENIA I PIERWSZEJ LITERY NAZWISKA TAK JAK POLICJA PODAJE JE NA STRONIE KWP PISZĄC O PODEJRZANYCH ? DLACZEGO NIE MA WIDEO Z ZATRZYMANIA SPRAWCY ? DLACZEGO NIE MA DO TEJ PORY ZDJĘCIA POJAZDU ? CZY POLICJA MA COŚ DO UKRYCIA...? CZY PRAWDA BYŁA INNA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAJĄ PODEJRZANEGO NIE SPRAWCĘ. GAMOŃ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie bedzie sadzony jak zwyklu obywatel obrazacie sie a guzik wiecie nie pojdzie nawet do zwyklego wiezienia .tylko do policyjnego i nie bedzie siedzial z normalnymi ludzmi sad nie jest na tyle glupi ze by wydac mu wyrok samobojstwa i umieacic go w normalnym zakladzie karnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjanci natrafili na samochód w jednym z warsztatów w powiecie łęczyńskim. Auto zostało zabezpieczone do dyspozycji prokuratury – dodaje Laszczka-Rusek. Nie wiadomo jeszcze, czy mężczyzna próbował zacierać ślady i naprawiać swój samochód. Rozstrzygną to dopiero szczegółowe oględziny volkswagena."   auto w warsztacie znalazło się ot tak przypadkiem, lub pan policjant tam zwykle parkuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe jakis sedzia tylko mieszkancy powinni osadzic tego morderce. Wtedy wyrok bylby na pewno adekwatny do czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to psy psy psy zawsze je....e bendą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oni potrafią filozofować jak złapia kierowce na jakimś wykroczeniu ale sami jak zmoczą dupę to jakoś te swoje mądrości nie wprowadzają w czyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie podają inicjałów sprawcy? w byle piedole podają, a tu nie? dlaczego? bo policjant?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/satelita Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 1m.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien dostać maksymalny wymiar kary właśnie "dodatkowo" za to, że jest psem. Dla przestrogi innym psom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...