Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Wólce: Śmierć na pasach. Kierowca uciekł

Utworzony przez Piotr, 15 grudnia 2013 r. o 21:04 Powrót do artykułu
Szkoda młodej dziewczyny !!!!!!!! Szok dla wszystkich,a szczególnie dla rodziny. Napewno nie da się im życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT Apel do wszystkich pieszych użytkowników dróg - ludzie , NOŚCIE ODBLASKI to nie wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dorwać tego bandyte. Mam nadzieje że się ktoś znajdzie kto widział coś charakterystycznego.  I monitoring z kamery przy Kasprowiacza, przejeździe kolejowym coś da. Jak dorwią kierowcę to powinien być sądzony za zabójstwo a nie za wypadek. I w czapę i do piachu. Następny by sie zastanowił.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten łajdak który to zrobił w poczuciu winy sam wymierzy sobie sprawiedliwość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że morderca (bo to był morderca!) zostanie złapany. A wójt Gortat niech sypnie kasą na lampę! W budżecie gminy Wólka to są małe pieniądze! Zamiast zatrudniać darmozjadów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h.ja mu zrobią!! to albo ksiądz, albo prokurator, albo jakiś gliniarz!! OTYLIA JEDRZEJCZAEK,  ZIĘTARSKI, HAJTO zabili ludzi jadąc jak idioci i włos im z głowy nie spadł!! Hajto, były reprezentant polski w piłce nożnej, zabił na przejściu dla pieszych , na ulicy Rzgowskiej w łodzi niewinną kobietę, włos mu z głowy nie spadł, dalej chleje, udaje trenera, choć z niego taki trener jak z kaczej dupy trąba!! w tuskolandii do mamra idą pijani rowerzyści!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pismak -autor tego tekstu był kiedykolwiek w Wólce ze pisze o POBLISKIM przejeździe kolejowym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na działania policji tez ręce opadają.Miałam zeznawać na komendzie po tamtym weekendzie,jeden tydzień już upłynął.Na osiedlach nie mieszają się w sprawy parkowania samochodów bo to teren administracji.Po co więc w ogóle tam przyjeżdżają?żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nieudzieliles jej pomocy !!!, niezadzwoniles po karetke !!!!!!, przeciez to bylo jeszcze dziecko.... ,jak mozna byc takim egoistycznym zwierzeciem , pomysl teraz jak bedziesz z tym zyl , sumienie zje cie od srodka jak rak ....................................... Wspólczuje rodzinie zmarlej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro policja dysponuje nagraniem z pobliskiego przejazdu kolejowego na ul.Turystycznej to dziwię się bardzo, że do chwili obecnej przestępca nie został ujęty. Przecież wystarczy sprawdzić kilkanaście bądź kilkadziesiąt samochodów, które feralnego dnia przejeżdżały przed godziną 17-tą przez ów przejazd od strony Lublina, przesłuchać kierowców i sprawa powinna być wyjaśniona. No chyba, że ten monitoring na tym przejeździe to tylko fikcja! Istnieje jeszcze możliwość powiedzmy kilku procentowa, że samochód ów wyjeżdżał z ul.Kasprowicza wtedy może uchwycił go monitoring z pobliskiego banku. A więc Kochana Policjo do roboty, bo przecież po to między innymi Was mamy i Was utrzymujemy (my podatnicy oczywiście).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP bandytom w policyjnych mundurach na polskich drogach !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...