Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten symbol -R ... Gdyby P-podstawowa , czy S-specjalistyczna to zrozumiałbym...Ale R ? Takie ambulansy nie jeżdżą , chyba ,że gdzieś na wschodzie Polski...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten symbol -R ... Gdyby P-podstawowa , czy S-specjalistyczna to zrozumiałbym...Ale R ? Takie ambulansy nie jeżdżą , chyba ,że gdzieś na wschodzie Polski...;-(((
  no dzień dobry, w końcu czytasz "Dziennik Wschodni" więc sam sobie odpowiedziałeś :) R i S jest to teoretycznie to samo tyle że R-ka (reanimacyjna) wg. nowego podziału została zastąpiona S-ką (specjalistyczna).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje na tym świecie ........ Jejuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  no dzień dobry, w końcu czytasz "Dziennik Wschodni" więc sam sobie odpowiedziałeś :) R i S jest to teoretycznie to samo tyle że R-ka (reanimacyjna) wg. nowego podziału została zastąpiona S-ką (specjalistyczna).  
A no tak , bo media regionalne są mimo wszystko dalej od polityki , a bliżej ludzi. I "S" i "P" to reanimacyjne , ale to oznaczenie "R" autor mógłby zmienić np. na "T" -transportową , chociaż to mogłoby wprowadzić w błąd , bo prości ludzie czytają obrazkami , a bardziej rozwinięci tekstem pisanym .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była karetka wioząca pacjentów na dializę do puławskiej stacji dializ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tam pisze karetka R to ja jestem slepy bo na zdjęciu widać ze to P :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jej pomogli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W telewizji podawali, że 49-latka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak zatrudnia się byle kogo,nie ważne kto byle by jeździł za marne grosze. Jest to ambulans do przewozu osób na dializy z Kraśnika z firmy Auto-Dial i powinna mieć oznaczenie T a nie P,może teraz się im wreszcie do du**y dobiorą bo to jest śmiech aby zatrudniać osoby bez doświadczenia po to aby oni na tym zarobili jak najwięcej. Musiała się stać tragedia ale może teraz dzięki temu zapobiegniemy kolejnej. Wiem jak tam jest bo też byłem głupi i jeździłem w tej firmie i wiem jak potrafią ludzi wykorzystywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej nic w tej firmię się nie zmienia widocznie dalej nic ich to nie nauczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...