Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadki na Bronowicach i na trasie Lublin - Piaski

Utworzony przez Magda_23, 11 grudnia 2009 r. o 19:19 Powrót do artykułu
Za szybko jeżdżą w tym miejscu i powinni zrobić coś z tym bo jeszcze niejedna osoba zginie tam bo samochody nie patrzą na pieszych tylko byle szybciej jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie o to chodzi, ze za szybko jezdza... to jest dwupasmowa jezdnia z kazdej strony, powinna miec przejscia dla pieszych rzadziej umiejscowione i z pewnoscia nie piwinny przebiegac w ciagu drogi, a raszej kladkami lub tunelamni. na tej trasie ruch jest za duzy zeby go jeszcze spowalniac, trzeba cos z tym zrobic lecz nie ze szkoda dla ktoregos z uczestnikow ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mijałam ten wypadek, bo codziennie wracam tą trasą z pracy. Szybkość jaką w tym miejscu rozwijają kierowcy to jedno, a to że w tym miejscu nie ma żadnego oświetlenia przy przejściu to drugie.. Zgadzam się że przy tak ruchliwej trasie powinny być raczej kładki dla pieszych, którzy gonią tam na oślep nadjeżdżający do przystanku PKS autobus. Nie wiem, czy bardziej żal mi tej kobiety, która zginęła czy kierowcy, który musi z tym dalej żyć ??!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że jezdnia jest dwupasmowa wcale nie znaczy,że można jeździć powyżej setki. Największym problemem jest fatalna nawierzchnia. Na niemieckich autostradach są miejsca z podobną nawierzchnią(na prawym pasie ) i wtedy ograniczenie jest do 60km/h. Ale tu jest Polska.Tu nie trzeba myśleć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu deb***e nie uważja gdzie jadą ostatnio koło macro w lublinie tir zajechciał mnie zmieść z asfaltu więc musiałem objechać rądo jeszcze raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wracajac pewnej nocy od narzeczonej tuz za przystankiem w kazimierzowce wypadla mi sarna na droge szczescie ze wolno jechalem i wyhamowalem trzeba cos zrobic z ta trasa gina piesi i jest duzo wypadkow i stluczek no i zwierzeta... a o stanie nawierzchni nie wspomne :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda_23 napisał:
Za szybko jeżdżą w tym miejscu i powinni zrobić coś z tym bo jeszcze niejedna osoba zginie tam bo samochody nie patrzą na pieszych tylko byle szybciej jechać.
przecież zrobili jest ograniczenie do 70 . Zarządca drogi śpi spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając z Lublina po 22 przejeżdżałem siłą rzeczy przez to miejsce. Panowie drogowcy cały czas sprzątali. To co piszecie na forum mija się chyba z prawdą. Jeśli sprzątali po tym śmiertelnym potrąceniu, to na bank miało ono miejsce przed ograniczeniem do 70 i na pewno nie na przejściu. I jeszcze jedno - czy ktoś przemówią tym wieśniakom do rozumu?? Większości potrąceń dałoby sie uniknąć, gdyby mieli na sobie prostą kamizelkę odblaskową...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna seria na drodze Piaski Lublin, to juz trzeciw wypadek w tym tygodniu. Jezdze codziennie tą trąsąi wiem jak fatalnie sie jezdzi a w szczegolnosci nocą. Koleiny plus słaba widocznosc i nieszczescie gotowe. To jest droga prowadząca do granioc naszego kraju wiec powinna byc zrobiona idealnie a tym czasem wg badan jest to najgorszadroga na Lubelszczyznie oznaczona czerwoną linią. Mam nadzieje ze juz na wiosne ruszy zapowidany gruntowny remont dwupasmówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rob napisał:
po prostu deb***e nie uważja gdzie jadą ostatnio koło macro w lublinie tir zajechciał mnie zmieść z asfaltu więc musiałem objechać rądo jeszcze raz
no to zapraszam przejechać się piasecką po zmroku ile będziesz widział ? ja jadąc 10 metrów za tym golfem nie widziałem tej kobiety mimo że "podobno" szła po moim pasie!!!!!!!!! tam naprawdę g**no widać.... no i po to jest to droga dwupasmowa żeby jechać szybciej a nie 50 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może, obowiązkowo ubrać pieszych poruszających się po zmroku w pobliżu dróg publicznych. Wymóc to przez ubezpieczenie ,zginiesz na drodze bez kamizelki, rodzina nie dostanie odszkodowania. Już widzę jak wszyscy biegają na zielono ,pomarańczowo. Może stalibyśmy się, przez te kolory, weselszym narodem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może, obowiązkowo ubrać pieszych poruszających się po zmroku w pobliżu dróg publicznych.
Zgadzam się jak najbardziej, piesi muszą byc ubrani w odblaski inaczej z własnej winy beda ginac na tej trasie, a ten kto pisze o predkosci i brawurze kierowcow jest najwyrazniej jednym z tych pieszych ktorym sie wydaje, ze jak samochod ma swiatla to mnie widzi. Przejedz sie wieczorem tamtędy i zobacz czy wszystko widac! I zjedz tu komus na pobocze z grzecznosci ;/ mozna narobic sobie klopotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopakZsasiedztwa napisał:
Wracając z Lublina po 22 przejeżdżałem siłą rzeczy przez to miejsce. Panowie drogowcy cały czas sprzątali. To co piszecie na forum mija się chyba z prawdą. Jeśli sprzątali po tym śmiertelnym potrąceniu, to na bank miało ono miejsce przed ograniczeniem do 70 i na pewno nie na przejściu. I jeszcze jedno - czy ktoś przemówią tym wieśniakom do rozumu?? Większości potrąceń dałoby sie uniknąć, gdyby mieli na sobie prostą kamizelkę odblaskową...
Ty SMIECIU, w tym wypadku (jeśli można to tak nazwać ) zginęła moja najukochańsza babcia. Wina leżala tylko i wyłącznie po stronie kierowcy, jechał niesprawnym samochodem i z duzo za szybką prędkością, wjechal na nią na pasach, a jej ciało leżało 40 m dalej! Nawet gdyby miała na sobie 5 takich kamizelek i tak nie zdążyłby wyhamować!!! Jeśli ktoś tu jest wieśniakiem ,to tylko ty BYDLAKU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...