Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadki na drogach: Rowerzysta potrącony przez samochód (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2016 r. o 18:35 Powrót do artykułu
Należy wreszcie twardo postawić dwie sprawy: kategoryczny zakaz jazdy rowerem po drogach publicznych (jedynie odseparowane od innego ruchu ścieżki rowerowe) oraz coroczne badania lekarskie i psychologiczne kierowców w podeszłym wieku, tzn. po ukończeniu 40 roku życia. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dzis miałem podobną niemiłą przygodę. W okolicach krochmalnej skrecając w prawo, rowerzysta przejeżdżając przez przejście dla pieszych uderzył w mój samochód. Na szczęście nic się się nie stało ani jemu ani autu. Zatrzymałem się przed tym przejściem, gdyż schodził z niego pieszy i jak ruszyłem to ten rozpędzony cyklista we mnie wjechał. Ale ziomek w kapturze, bo padał deszcz, ja też widział mało przez mokre szyby, miał do mnie pretensje, że nie uważam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nic mu się nie stało, to niczego też się nie nauczył. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kategorycznie zakazać jazdy sprawcom wypadków i przestępstw drogowych!. Odebrać ślubowanie przy wydawaniu prawa jazdy czy karty rowerowej i pobrać kaucję na poczet potencjalnych wyrządzonych szkód zależną od skali pojazdu dopuszczanego do ruchu tj. masy, prędkości max itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...