Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadki w woj. lubelskim: Dwie osoby nie żyją

Utworzony przez Kun Kum, 15 października 2011 r. o 14:11 Powrót do artykułu
Tym dwudziestoletnim pseudoszoferom trzebaby pozakładać juz nie tylko kantary ale musztuki. Wczoraj przed takim ratowałem się ucieczką po parkingu (dobrze ,że nikt nie zaparkował na stanowiskach przy ulicy).Wyjechał z podporządkowanej z taką prędkością że gówniarza wyniosło na przeciwległy pas. Owszem, pamiętam jego dane i byłbym w stanie go zidentyfikować ale policji ptrzebni są w takich przypadkach świadkowie....nalepiej kilku. Potem, pewnie co mogą zrobić to poinformować bezmózga co mu grozi w razie......ale,że to bezmózg to i tak tego nie zapamięta dłużej niż do progu komisariatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego, mam 21 lat, dwa lata jeżdżę dostawczym iveco ( kontener ) po kraju, a w tym miesiącu zacząłem robić dwójkę więc proszę nie uogólniaj wszystkich dwudziestolatków jako pseudoszoferów, problem polega na tym, że wielu młodych ludzi nie potrafi panować nad samochodami od taty, mamy, wujka ... inaczej sprawa wygląda gdy ktoś sam sobie zapracuje na swój sukces, ja po otrzymaniu prawka jeździłem starym golfem bo tylko na to było mnie stać, a dodatkowo wszystkim młodym kierowcom proponowałbym wykupić w ośrodkach nauki jazdy kilka godzin ćwiczeń na macie poślizgowej, korygowaniu niekontrolowanych poślizgów - uwierzcie mi to pomaga rozładować adrenalinę i zdobyć doświadczenie i jest o wiele bezpieczniejsze od drifft'owania po drogach publicznych tyle z mojej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę zmarłego w wypadku w Sielcu proszę o kontakt 501 335 993
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...