Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyroki dla pseudokibiców (wideo)

Utworzony przez widz, 29 maja 2008 r. o 11:12 Powrót do artykułu
i tu jest problem powinna byc grzywna np. 50.000zl jak nie maja pieniedzy zabrac z majatku rodzicow dodatkowo zarzut usilowania zabojstwa policjantow bo chyba tymi palami nie chcieli ich piescic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez czleniu, o czym ty mowisz... ... i lade tez... kazdy w polsce o tym wie. Bilgoraj powinni zamurowac i wysadzic...
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2008 r. o 12:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym wy piszecie? Przecież to Łada zdobyła gola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dostac po 20000 tys do zaplaty i dozywotni zakas wstepu na imprezy masowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To łada Biłgoraj strzeliła gola a nie hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno sie sku***synów kiboli powiesić razem z ich matkami aby w przyszłości nie płodziły sku***synów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no lada strzelila... wydaje mi sie ze powinni przelozyc mecz... i rozpoczac od tej minuty przy ktorej przerwano mecz... z wynikiem i 10cio osobowym skladem lady... i mecz powinien odbyc sie w zamosciu HWK !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie kibole Łady i Hetmane przeszli szkolenie na meczach Motoru. Jeżeli tak, to uczniowie przerośli nauczycieli, gdyż motorowcom nie udało się przerwać meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policj wyposażyć w ostrą amunicję i.... stzrelać do młodych bandytów.seriami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic Górnika Łęczna napisał:
Policj wyposażyć w ostrą amunicję i.... stzrelać do młodych bandytów.seriami.
ciebie powinni wystrzelac :/ o czym ty chlopaczku mowisz wogole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.
o tak! masz racje! a teraz zrob cos z tym ! A.C.A.B. !!!!!! ------------------------------------------------------------ Duma Wschodniej Polski !! HWK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Zamościa i wstydze się za tą bande deb***i.To nie kibice HETMANA to banda deb***i.Ich trzeba leczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yo napisał:
sam sie powies palancie
Oooo..jeden już sie zgłosił !!! przyprowadź jeszcze swoją starą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.
Jestem z Bilgoraja , a teraz mieszkam w Chicago i tez bym chcial przeczytac cos milego. A tu przychodze do pracy i slysze , ze w Bilgoraju mieszkaja sami bandyci. WIESZAC ZA NOGI SK ******OW WZDLOZ TARGOWEJ!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze duzo tu buntowników z hasłami HWDP...:/nie czaje nemasów ktorzy uwazaja sie za wiernych fanatykow a nie pozwalają swojej druzynie walczyc o dalsze rozgrywki:/po to jest wyjazd zeby wspierac druzyne a nie jej szkodzic.No ale dzieci ulicy nie rozumieją tego,nasluchają sie Hemp Gru,przyjarają zioło i uwazają sie za chuliganow:/Kazdy tu taki przeciwny Policji a kur... gdybyscie mieli klopoty,ktos by was okradl czy cos to pierwsze co byscie zrobili to byscie po tą Policje dzwonili:/ To nie jest sredniowiecze i panstwo bezprawia,buraki zachowywali sie jak zwierzeta to teraz bedzie zasluzona kara:)Mam nadzieje ze przez takich burków jak "wierni"fanatycy" klub nie zostanie ukarany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasrańcy z krokiem w kolanach albo w błyszczących dresach z Ukrainy są mocni tylko w grupie. Gdy ich wyłapią to są potulni jak baranki Trzeba ich traktować pałą i jeszcze poprawić z armatki wodnej ! Pytanie : dlaczego Policja robi za ochroniarzy na meczach ? Kluby powinny za to płacić ! Ja z moją rodziną jestem w tym czasie (mecz) pozbawiony konstytucyjnego bezpieczeństwa bo wszystkie siły i środki (albo ich większość)udają się na mecz aby pilnować tych niby kibiców. Zamykają ich w klatki i pilnują jak zwierzynę w ZOO bo inaczej ich bym nie nazwał : zwierzyna ! Ciekawe czy mamusia i tatuś takiego łysola wie jak ich pociecha się zachowuje. Dowiadują się zazwyczaj jak ich wyłapią i wsadzą na dołek, a wtedy jest lament i płacz i pisanie skarg na policjanta bo nie zachował się odpowiednio w stosunku do takiego barana. Zwiększyć uprawnienia policji, gdy podnosi kij lub cokolwiek na funkcjonariusza to należy obezwładnić takiego za wszelką cenę ! Pozdrawiam wszystkich kibiców ! Tych prawdziwych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...