Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taką to właśnie spec-ustawę spłodził poseł Żmijan/lider lubelskiego PO/zapominając o ludziach!!!Ale już posłanka Mucha wyjaśniła jak PO zamierza postępować z ludżmi.Stało się wszystko jasne:dla PO i PSL liczy się tylko kasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko człowiek tak nieobiektywny i życzący nam zaścianka może pisać takie bzdury. Gdyby nie ta ustawa nigdy zaznaczam bigdy by nie było drogi ale ten sam typek dalej by narzekał że nie ma drogi . Więc zdecydujmy się czy chcemy żyć w normalnym kraju czy w burdelu jak proponuje tow. Tacy ludzie mogą mieszkać na pustyni lub syberii i wtedy niech marudzą a od lublina won draniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Josef 46! Trzeba być wyjątkowo durnym żeby imać się argumnetów jakie przytaczasz w swojej wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie wygląda ten nowy dom, kryty ni to papą ni eternitem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef daj już sobie spokój ze swoimi komentarzami! Jesteś taki monotematyczny że aż żal d.... ściska. Jeszcze troche a będziesz pisał że kury sie nie niosą, że susza doskwiera to też wina rządu,PO czy też twojego ulubionego PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
julka napisał:
tylko człowiek tak nieobiektywny i życzący nam zaścianka może pisać takie bzdury. Gdyby nie ta ustawa nigdy zaznaczam bigdy by nie było drogi ale ten sam typek dalej by narzekał że nie ma drogi . Więc zdecydujmy się czy chcemy żyć w normalnym kraju czy w burdelu jak proponuje tow. Tacy ludzie mogą mieszkać na pustyni lub syberii i wtedy niech marudzą a od lublina won draniu.
POwiedz to Czechom, Niemcom, Grekom, a nawet Białorusinom. "Rodzina od stu lat miała tę ziemię" Przeżyli hitleryzm, stalinizm i POlegli w "wolnej" Polsce. Jutro pod rządami nowej "specustawy" przyjdą i zabiorą coś Tobie - sprój się poskarżyć, a zapewne usłyszysz "a od lublina won draniu" Sprawę w Strasburgu mają wygraną na 101% bo żadne prawo krajowe nie moze pozbawić praw zapisanych w Kartcie Praw Podstawowych Unii Europejskiej. Lepiej zapytaj się speców od "specustawy" i DDiA gdzie podziało się 16 mld "zaoszczędzonych" na budowie innych dróg i ską wezmą pieniądze jak zapadną wyroki w sprawie obywateli pozbawionych własności i Praw Podstawowych Unii Europejskiej. Jak nadal będziesz miała wątpliwosci co jest dobrem, a co złem, to zapytaj obywateli innych państw jak sobie poradzili, że mają obwodnice, ekspresówki i autostrady wybudowane bez "specustaw" i krzywdy innych obywateli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakich stancjach? domy pobudowali 300m od S17 czyli mieli czas. A odszkodowania dostaną i wtedy się urządzą,że chej.Teraz z ziemi jest kiepski zysk chyba, że się sprzeda.A biznes przy drodze? Jak Gierek budował drugą nitkę to były tylko pola. Droga umożliwiła im zakładanie biznesu tylko po co budowali tak blisko? Nie stracą, tylko Polakowi zawsze mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriota napisał:
POwiedz to Czechom, Niemcom, Grekom, a nawet Białorusinom. "Rodzina od stu lat miała tę ziemię" Przeżyli hitleryzm, stalinizm i POlegli w "wolnej" Polsce. Jutro pod rządami nowej "specustawy" przyjdą i zabiorą coś Tobie - sprój się poskarżyć, a zapewne usłyszysz "a od lublina won draniu" Sprawę w Strasburgu mają wygraną na 101% bo żadne prawo krajowe nie moze pozbawić praw zapisanych w Kartcie Praw Podstawowych Unii Europejskiej. Lepiej zapytaj się speców od "specustawy" i DDiA gdzie podziało się 16 mld "zaoszczędzonych" na budowie innych dróg i ską wezmą pieniądze jak zapadną wyroki w sprawie obywateli pozbawionych własności i Praw Podstawowych Unii Europejskiej. Jak nadal będziesz miała wątpliwosci co jest dobrem, a co złem, to zapytaj obywateli innych państw jak sobie poradzili, że mają obwodnice, ekspresówki i autostrady wybudowane bez "specustaw" i krzywdy innych obywateli?
no stalinizm zwłąszcza ! wkurZa mnie takie zrównywanie. hitlerowcy zamordowali ok. 350 tys. mieszkańców lubelszczyzny, tj. ok. 15 % stalin , coś jednak nie tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie musieli oddać swoje domy i ziemię PAŃSTWU i nie dostali za to ani grosza. Ciekawe jak by się czuli kibice tej poronionej ustawy, gdyby im zabrano mieszkania i domy. Takie ustawy płodzą nasi posłowie. To możliwe tylko w Polsce. A w Strasburgu poszkodowani mają wygraną jak w banku. Tyle tylko, że odszkodowania wypłaci PAŃSTWO, a odpowiedzialnym za ten skandal urzędasom włos z głowy nie spadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie musieli oddać swoje domy i ziemię PAŃSTWU i nie dostali za to ani grosza. Ciekawe jak by się czuli kibice tej poronionej ustawy, gdyby im zabrano mieszkania i domy. Takie ustawy płodzą nasi posłowie. To możliwe tylko w Polsce. A w Strasburgu poszkodowani mają wygraną jak w banku. Tyle tylko, że odszkodowania wypłaci PAŃSTWO, a odpowiedzialnym za ten skandal urzędasom włos z głowy nie spadnie.
Ale o jakim skandalu mówisz ? Że kilku (znaczy się 8) baranów blokuje wypłatę pieniędzy dla 1200 osób ? To nie wina państwa, że im się większe parcie na kasę i kilku doszło do wniosku, że jak dali im 500.000 PLN to oni zawołają 1.000.000, bo to i tak państwo płaci to co im szkodzi, przecież to nie z ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działania wyglądają bezwzględnie, ale w końcu budowy muszą ruszyć. Gdyby do każdego przypadku podchodzić indywidualnie, a ich jest kilkadziesiąt tysięcy, to droga nigdy by nie powstała. Poza tym w Polskim prawie nie ma odszkodowania za utracone korzyści, więc przedsiębiorcy nie dostaną nic za zmianę siedziby firmy czy zwolnienia pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriota napisał:
Sprawę w Strasburgu mają wygraną na 101% bo żadne prawo krajowe nie moze pozbawić praw zapisanych w Kartcie Praw Podstawowych Unii Europejskiej.
Ba! Nie tylko w Strasburgu ale nawet w Luksemburgu! Napieraj kolego, bo czas ucieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BartekS napisał:
Ale o jakim skandalu mówisz ? Że kilku (znaczy się 8) baranów blokuje wypłatę pieniędzy dla 1200 osób ? To nie wina państwa, że im się większe parcie na kasę i kilku doszło do wniosku, że jak dali im 500.000 PLN to oni zawołają 1.000.000, bo to i tak państwo płaci to co im szkodzi, przecież to nie z ich.
Chodzi mi o to, że ustawy sejmowe tak skonstruowano, że blokowanie przez 8 osób spowodowało niemożność wypłacenia odszkodowań reszcie osób, które oddały swe majątki państwu i nie otrzymały za to ani grosza. To się nadaje do Strasburga i one wygrają z tego powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Nlewajko, a skąd ludzie mieli wiedzieć, że droga będzie budowana? Z telewizji czy od pana? To zakrawa na jakiś absurd, bo po co nam chodzić do urzędu, sądu, jak decyzję otrzymamy z gazety, czy telewizji. Brakuje tu elementarnych, ludzkich sposobów załatwiania sprawy, niestety spec ustawa jest jaka jest, ale uważam, że wystarczyło ruszyć tyłek przez ten czas co czekał pan z kolegami na decyzję Grabarczyka o przystąpieniu do budowy i wiedząc o tym, że część osób zamierza protestować poszukać kompromisu i sprawę szybko załatwić.Daliście znowu ciała, a winę zwalacie na tych, którzy mają prawo odwoływać się od decyzji, mówienie, że to ludzie źli,to ich wina, że nie chcą drogi to tani chwyt poniżej pasa. Przezież ludzie chcą rozmawiać i chcą tę sytuację rozwiązać, a skoro wiadomo było nie wiadomo skąd, że droga będzie budowana, to dlaczego zezwalano na budowanie w tak bliskiej odległości od drogi. Sam sobie pan zaprzecza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to kasa dla bliskich ofiar katastrofy smoleńskiej, po 250 tys. zł. będzie wypłacona od ręki. Masz swoją demokrację durny elektoracie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakiej to miejscowości,bo z tekstu nic nie wynika,a i z fotografii również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, każdy chce mieszkać tam gdzie mieszka ale nowej drogi też się chce. Paradoks! Petycje się pisało żeby drogę budować a teraz budujcie, budujcie tylko nie pod moim domem (na mojej działce). Najlepiej byłoby tak: "wybudować s-17 ale najlepiej przez Ukrainę albo jeszcze dalej, bo ja tu mieszkam i nie chce drogi akurat tu."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajac niektore wypowiedzi stwierdzam ze sie nam nawet droga pokryta zuzlem nie nalezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura to co piszą i mówią, 3 lata temu wujek poprosił mnie żebym dowiedział się co i jak z jego ziemią bo ma tam iść obwodnica (okolicę Dąbrowicy) byłem na Ogrodowej w GDDKiA, podałem nr działek i pokazali mi wszystko, ile działki zabiorą itd itp, ksero mapy dostałem. Jak ktoś się nie interesował to teraz zdziwiony jest... Poza tym jak ktoś napisał wcześniej.... Wszystko ma być tylko nie w moim pobliżu, najlepiej przez sąsiada posesję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kika napisał:
Bzdura to co piszą i mówią, 3 lata temu wujek poprosił mnie żebym dowiedział się co i jak z jego ziemią bo ma tam iść obwodnica (okolicę Dąbrowicy) byłem na Ogrodowej w GDDKiA, podałem nr działek i pokazali mi wszystko, ile działki zabiorą itd itp, ksero mapy dostałem. Jak ktoś się nie interesował to teraz zdziwiony jest... Poza tym jak ktoś napisał wcześniej.... Wszystko ma być tylko nie w moim pobliżu, najlepiej przez sąsiada posesję...
Niech wójek podziękuje, że ma kogoś takiego jak ty, bo co wtedy gdy są ludzie starsi, którzy nie widzą gdzie jest GDDKiA? Moim zdaniem, takie informacje i mapki do zainteresowani powinni byli dostać poleconym do domu, jak np. to ma miejsce gdy sąsiad zaczyna budowę. Swoją drogą przez te 3 lata, o których piszesz przebieg drogi mógł się zmienić kilkakrotnie i nawet o tym nie wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...