Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za rok 2009 bogatsi zapłacą niższe podatki

Utworzony przez lotnik, 15 grudnia 2009 r. o 18:42 Powrót do artykułu
jedyny sprawiedliwy podatek to podatek LINIOWY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnik napisał:
jedyny sprawiedliwy podatek to podatek LINIOWY!!!!!
popieram - ale i tak jest lepiej bo niby czemu mam lozyc na tych co im rece do d..y przyrosly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy podatek!- który podatek jest sprawiedliwy?! okradają nas z połowy pensji z ciężko zarobionych zylów i to jest sprawiedliwe?chyba nie spałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż.. nie ma sprawiedliwości na świecie... nie dość ze bogaci zarabiają tyle ze nie ja nie wiedziała bym co robić z taką kasą to jeszcze więcej zaoszczędzą.... NIE MOŻNA IM TEGO UKRÓCIĆ? ja czy inni w średnio zarabiającej * CZYT. NIE WYSTARCZA DO WYPŁATY tyramy jak woły i nic z tego nie mamy, a półtorej tygodnia trzeba suchy chleb gryźć nie mam się z czego cieszyć... czemu nie możne być odwrotnie??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...