Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabili dla zabawy

Utworzony przez ab, 5 lipca 2008 r. o 12:00 Powrót do artykułu
KYNOFOB napisał:
A JA ZROBIŁBYM Z NICH SPECGRUPPE NA LUBELSKIE OSIEDLA ZEBY NAUCZYLI PANÓW SWOICH MILUSINKICH SPRZĄTAĆ PO KOTACH I PSACH KLOCKI KTÓRE ZOSTAWIAJĄ TO NIE ŻART NP. W PIASKOWNICY GDZIE BAWIĄ SIE MAŁE DZIECI !
CZŁOWIEKU!!!! CO TY MÓWISZ .CZY ZASTANOWIŁAEŚ SIĘ CHOĆ PRZEZ CHWILĘ. TAKIM SPOSOBEM ??? A CÓŻ TE ZWIERZĘTA SĄ WINNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest miłosierdzie dla tych chłopców ? Zachowujecie się jak barbarzyńcy ! Nic nie przywróci psu życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORZUCENIE PSA A ZAKATOWANIE GO NA ŚMIERĆ TO JEST WIELKA RÓŻNICA, TO PIERWSZE JEST NIEMORALNE ALE NAPEWNO NIE MA ŻADNEGO PORÓWNANIA ANI W 1%. CI LUDZIE POWINNI PONIEŚĆ TAKĄ SAMĄ KARĘ TAKIE SAMO CIERPIENIE ODCZUĆ. NAZWAĆ ICH BYDŁEM TO OBRAZA DLA BYDŁA BO ONO TAK SIE NIE ZACHOWUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='rat. med.' date='5.07.2008, 20:10' post='34698'] DOżYWOCIE DLA CAłEJ TRóJKI!!! tym bardziej że wcześniej były problemy wychowawcze!!! gdzie byli rodzice? kim oni są że tak swoje dzieci wychowują!? ci chłopcy wiedzieli co robią, mieli tego świadomość, nie widzę najmniejszego powodu do tego aby ich zwolnić z osadzenia w izbie dziecka!!! z wielkim okrucieństwem pozbawili życia kilkotygodniowego szczeniaka!!! czy sąd tego nie rozumie!? pozbawiony życia w okrutnych męczarniach... teraz nikt szczeniakowi życia nie zwróci!!! a można było zapobiec temu zdarzeniu!!! osadzić w izbie chorych a następnie-więzienie!!! będąc na wolności są zagrożeniem dla całego otoczenia!!! DLATEGO TEŻ PROPONUJĘ NAJPIERW PODPALIĆ IM WŁOSY WYKASTROWAĆ A DOPIERO POSŁAĆ DO WIĘZIENIA, ŻEBY ODCZULI CIERPIENIE TAKIE SAMO JAK TEN BIEDNY PIESIO, W WIĘZIENIU PRZECIEŻ JEST JAK W DOBRYM HOTELU WIĘC TO ŻADNA KARA DLA NICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfa & Omega napisał:
A gdzie jest miłosierdzie dla tych chłopców ? Zachowujecie się jak barbarzyńcy ! Nic nie przywróci psu życia.
dzisiaj zmasakrowali psa jutro przydą po ciebie baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='obiektywny' date='5.07.2008, 20:36' post='34703'] A skąd ty wiesz, co zrobi ksiądz?! Jesteś jego sumieniem?! Jakim prawem, bez żadnych dowodów, twierdzisz, że ksiądz "przemilczy sprawę"? Każda okazja jest dobra, by dołożyć ksi%E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
A skąd ty wiesz, co zrobi ksiądz?! Jesteś jego sumieniem?! Jakim prawem, bez żadnych dowodów, twierdzisz, że ksiądz "przemilczy sprawę"? Każda okazja jest dobra, by dołożyć księdzu, kościołowi, nawet Panu Bogu. Usiłujecie zabrać Boga ze szkół, mediów, codziennie wylewacie morze żółci i nienawiści opluwając to, w co inni wierzą, bezkarnie lżycie siebie samych, swój kraj, a potem się dziwicie, że obok was, też w poczuciu bezkarności, wyrastają bestie w ludzkiej skórze! Promujcie dalej moralny relatywizm, prawa bez obowiązków, życie bez żadnej odpowiedzialności, bez szacunku dla innych, arogancję i pychę! Już wkrótce na waszej drodze staną być może ci sami młodzi bandyci, "wychowani" przez was, internetowych "nauczycieli". Tym razem zamiast bezbronnego psa obiektem ich "zabaw" stanie się człowiek, może wy sami lub ktoś wam bliski... P.S. Użalającym się na okrucieństwo "wsi" wobec zwierząt polecam wycieczkę choćby w lasy świdnickie lub kozłowieckie. Zapewniam - to nie chłopi wywożą tam swoje niepotrzebne już pieski!
PORZUCENIE PSA A ZAKATOWANIE GO NA ŚMIERĆ TO JEST WIELKA RÓŻNICA, TO PIERWSZE JEST NIEMORALNE ALE NAPEWNO NIE MA ŻADNEGO PORÓWNANIA ANI W 1%. CI LUDZIE POWINNI PONIEŚĆ TAKĄ SAMĄ KARĘ TAKIE SAMO CIERPIENIE ODCZUĆ. NAZWAĆ ICH BYDŁEM TO OBRAZA DLA BYDŁA BO ONO TAK SIE NIE ZACHOWUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfa & Omega napisał:
A gdzie jest miłosierdzie dla tych chłopców ? Zachowujecie się jak barbarzyńcy ! Nic nie przywróci psu życia.
KARA MUSI BYĆ , JEŻELI NIE TO NIE ZROZUMIEJĄ CO ZROBILI, BO JAK NARAZIE TWIERDZĄ ŻE NIE ZROBILI NIC ZŁEGO. I O JAKIM MIŁOSIERDZIU MÓWISZ?? JASNE MIŁUJMY WSZYSTKICH PRZY ZBRODNIACH WIĘZIENIE NIE BĘDĄ SIĘ ZAPEŁNIAĆ. MAM NADZIEJE ŻE TAKICH OSÓB JAK TY NIE MA DUŻO, BO NIE WIEM CO BY BYŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dk napisał:
Nie wypuścił tylko nie zatrzymał a to różnica.
TAK CZY SIAK NASZE PRAWO POZWALA NA BESTIALSTWO!!! ALE TO JEST POLSKA WŁAŚNIE TU MOŻNA WSZYSTKO BEZ KAR I OGRANICZEŃ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bestie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zycze im takiej samej smierci!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfa & Omega napisał:
A gdzie jest miłosierdzie dla tych chłopców ? Zachowujecie się jak
miłosierdzie dla chłopców ? jakich chłopców !!!! to sie nazywa wybryki natury a nie chłopcy ŁAPY IM POŁAMAĆ I GIRY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama mam dzieci i w dodatku tydzień temu moja suczka urodziła szczeniaczki i nie wyobrarzam sobie żeby moje dzieci zrobiły coś tym psiakom,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelniczka napisał:
sama mam dzieci i w dodatku tydzień temu moja suczka urodziła szczeniaczki i nie wyobrarzam sobie żeby moje dzieci zrobiły coś tym psiakom,
swoje szczeniaki wyrzucisz na ulicę bo namozyłas niepotrzebnie i ktoś je będzie w du pe kopał, aleś mądralińska.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mawi3 napisał:
TAK CZY SIAK NASZE PRAWO POZWALA NA BESTIALSTWO!!! ALE TO JEST POLSKA WŁAŚNIE TU MOŻNA WSZYSTKO BEZ KAR I OGRANICZEŃ
O czym ty pieprzysz? zwierzęta w Polsce są pod większą ochroną niż ludzie. Kopnij w du pe przechodnia i zadzwoń na policję czy przyjedzie a jak zadzwonisz ze psa kot s kopnął to zaraz wielka afera Oto Polska włąśnie katolicka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mawi3 napisał:
PORZUCENIE PSA A ZAKATOWANIE GO NA ŚMIERĆ TO JEST WIELKA RÓŻNICA,
Jaka różnica? porzucenie psa to takie samo katowanie, widziałem porzucone psiaki przywiązane drutem do ogrodzenia w lesie a ty pier***sz głupoty. Po co rozmnażać? a W katolickim kraju pozwala się swoim suczkom osiągnąć rozkosz z sexu a potem psiaki po katolicku wyrzucić za płot lub wywieźć do miasta. A w katolickim kraju na wsiach szczegółnie psy na króciutkich łąńcuchach w słońcu na mrozie w deszczu cierpią głód itp.To jest katolicki kraj? wizisz różnicę? Teraz skazałbyś obszczanych małolatów na więzienie? Oczywiście należy im się kara ale w dupę od ojca tak aby nie siedli na nią, ale sadownie? Sądy ie mają czym się zajmować i policja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mawi3 napisał:
A CÓŻ TE ZWIERZĘTA SĄ WINNE.
A cóż jest wienien człowiek pokąsany przez te milusińskie zwierzęta? a cóż jest winne dziecko? a cóż jest wienien przechodzieN który musi uciekać z chodnika bo PAN z milutkim zwierzakiem jak cielak idzie dumny po chodniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię psów napisał:
A cóż jest wienien człowiek pokąsany przez te milusińskie zwierzęta? a cóż jest winne dziecko? a cóż jest wienien przechodzieN który musi uciekać z chodnika bo PAN z milutkim zwierzakiem jak cielak idzie dumny po chodniku?
Oczywiście i dlatego też należy "chłopców" pochwalić , pogłaskać po głowie i dać im pieniądze na kolejną butelkę denaturatu żeby mogli ZAMORDOWAć kolejnego szczeniaka - przecież wtedy będzie mniej psów na świecie ??!! A może później wpadną na kolejny "fajny" pomysł i będą sprawdzać czy może to małe dziecko które właśnie bawiło się na podwórku umie pływać , obleją je tym denaturatem i podpalą a na koniec będą rozsyłać nakręcony filmik jako kolejny dowód na " wspaniałą zabawę ". Przecież wszystkim tym,którzy są oburzeni słuchając o tym co oni zrobili nie chodzi o to że mają się psy wałęsać po osiedlach , tylko o to iż " ZWIERZę, jako istota zdolna do odczuwania cierpienia, NIE JEST RZECZą .. Człowiek jest mu winien poszanowanie , ochronę i opiekę " / ustawa o ochronie zwierząt z dn. 21 sierpnia 1997 I dotyczy to nie tylko tych gówniarzy , którzy mieli świetną zabawę patrząc jak niesamowicie cierpi ten mały psiak / przerażenie i okropny ból to zapewne niejedno co czuł ale także tych durnych ludzi którzy traktują zwierzę / nie tylko psa / jak kolejną zabawkę, której można się pozbyć przywiązując do drzewa w lesie. Właśnie brak reakcji na takie zachowania , brak ogólnego potępienia doprowadza do tego iż psy później biegają bezpańsko po osiedlach - bo nikt nie "wytłumaczył" tym baranom że jak się bierze zwierza do domu to nie wolno go później wyrzucić do kosza jak się znudzi / staje się on członkiem rodziny i nie wolno go MORDOWAć lub porzucać . Może jednak to wszystko to naczynia powiązane - sama mam znalezionego psiaka, jak się później okazało , ktoś go wyrzucił z samochodu jak miał 3m-ce . Może gdyby Ci którzy mi później powiedzieli, że widzieli jak ten psiak znalazł się na naszym osiedlu jakoś zareagowali , nie byłby to "dobry" sposób na pozbycie się "kłopotu" dla tych ludzi. Nie mam pewności czy na innym osiedlu nie wylądowały kolejne psiaki - bo przecież psa / czy inne zwierzę / można - jak się już znudzi - porzucić w lesie , na sąsiednim osiedlu , można go bestialsko zabić - nikt przecież nie zareaguje bo to TYLKO zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy te obszczane nielaty, albo ich pseudorodzice przeczytają te komentarze? Spalić wszystkich!!! Takim łachom zero telerancji. Już to widzę, 11 latek to smród jeszcze i sąd będzie miał problem, bo dla takiego nie ma kary w polskim prawie rodzinnym, bo przecież ono - to dziecko nie wiedziało co robi, a prawda jest taka, że czasy się zmieniły i taki gówniarz zna już świat lepiej niż pan sędzia z 20 letnim stażem. Polskie prawo trąci myszką, należałoby je zaktualizować, bo takich zachowań jest coraz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te gnojki czują się bezkarnie i wątpię że dostaną zasłużoną karę ... :/ .... ja , jak bym wiedziała kto to normalnie bym pobiła chyba.... przecież ten piesek był maleńki miał prawo żyć , jak każde inne stworzenie ... ale niestety trafił w b. złe ręce... ręce gnojków którym się nudziło i którzy dla zabawy zmaltretowali go ... ciekawe jak oni by się czuli jak by to z nimi zrobić dokładnie to samo co z tym maleństwem... no ... niech pokarzą w gazecie ich zakichane ryje... chętnie się tym łachom przyjrzę ... to jest HANIEBNY CZYN .... ZASŁUGUJĄ NA SOLIDNĄ KARĘ ... ludzie łączcie się i karajcie takich niedouczków... tak więcej być nie może. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię psów napisał:
A cóż jest wienien człowiek pokąsany przez te milusińskie zwierzęta? a cóż jest winne dziecko? a cóż jest wienien przechodzieN który musi uciekać z chodnika bo PAN z milutkim zwierzakiem jak cielak idzie dumny po chodniku?
A którędy ma iśc???!!! Kanałami?! Pies towarzyszy ludziom od dawien dawna. Ich obecnośc w społeczeństwie jest normalna. Takie komentarze w tej sprawie nie mają sensu bo tu chodzi o morderstwo żywego stworzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...