Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabili dla zabawy

Utworzony przez ab, 5 lipca 2008 r. o 12:00 Powrót do artykułu
nie lubię psów napisał:
A cóż jest wienien człowiek pokąsany przez te milusińskie zwierzęta? a cóż jest winne dziecko? a cóż jest wienien przechodzieN który musi uciekać z chodnika bo PAN z milutkim zwierzakiem jak cielak idzie dumny po chodniku?
a ciebie ktos lubi ? wszystkiemu winni sa ludzie własnie!!! to sa bezbronne istoty i nie trzeba byc katolikiem zeby to wiedziec poprostu te przychlasty nadaja sie na leczenie w zakładzie zamknietym . jak moje dziecko takiego czyno by sie dopuściło oddałabym bym na leczenie a jeszcze przed tym pożądny wpier*** !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oni mogli! gnoje.! powinni ich zatrzymać ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
degeneraci. że też tacy ludzie po świecie chodzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię psów napisał:
A cóż jest wienien człowiek pokąsany przez te milusińskie zwierzęta? a cóż jest winne dziecko? a cóż jest wienien przechodzieN który musi uciekać z chodnika bo PAN z milutkim zwierzakiem jak cielak idzie dumny po chodniku?
A dlaczego zwiezre pogryzło???? Bo człowiek je wczesniej uderzył!!!!!! A twoja(przez małe t) ostatnia mysl jest trafna, bo podkresliłeś caps loockiem PAN! Czy to pies sam nie nałozył sobie smyczy??? NIE! To durni ludzie!! Zwierze ni jest niczego winne!!!! Gdybym miała do wyboru uratowac jakies zwierze, albo tych trzech gówniarzy wybrałaby zwierzę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w tej wsi, wydrukowałam wasze (i moje), komentarze i zostawiłam je w sklepie po to by wszyscy mogli poczytać i zrozumieć, że na prawdę chcemy dla nich kary. Ludzie o tym wiedzą ale nikt nie chce rozmawiać. Nie łudźcie się oni nie czytają komentarzy w Internecie, więc na nic pogróżki tutaj. Ale gdzie wy byliście? Dlaczego byłam tam sama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Byłam w tej wsi, wydrukowałam wasze (i moje), komentarze i zostawiłam je w sklepie po to by wszyscy mogli poczytać i zrozumieć, że na prawdę chcemy dla nich kary. Ludzie o tym wiedzą ale nikt nie chce rozmawiać. Nie łudźcie się oni nie czytają komentarzy w Internecie, więc na nic pogróżki tutaj. Ale gdzie wy byliście? Dlaczego byłam tam sama?
I chwała ci za to!!!! Gdybym tylko mieszała blizej pomogłabym ci!!! Sama skopałam tyłek jednemu smarkaczowi, który rzucał bezdomnym kotem o mur!!! Wzięłam go za kudły, rzuciłam na ziemie i skopałam!!!! Smarkacz tak sie przestraszyl, że nawet nie powiedział o tym swojej mamusi i nie miałam prokuratury na karku. No własnie gdzie się wszyscy podziewacie???? Te wasze odwazne posty o zemście i skopaniu ich.... to były widocznie tylko puste słowa!!! Teraz kiedy macie kolesia na tacy to sie boicie konsekwencji!!!! Wstyd mi z was!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje w imieniu tego biednego zwierzaka!Prosze o dzialanie zmierzajace do ukarania tych "frajerow"od paru dni jestem nieprzytomny.Mysle o tym.Pozdrawiam Cie Droga internautko!Marek Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz skazałbyś obszczanych małolatów na więzienie? Oczywiście należy im się kara ale w dupę od ojca tak aby nie siedli na nią, ale sadownie? Sądy ie mają czym się zajmować i policja? [/quote] tak w d*** od ojca dostaną, a jutro ojcu futro podpalą i utopią, a jak nie to komuś innemu co im za różnica jak nie karają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony napisał:
O czym ty pieprzysz? zwierzęta w Polsce są pod większą ochroną niż ludzie. Kopnij w du pe przechodnia i zadzwoń na policję czy przyjedzie a jak zadzwonisz ze psa kot s kopnął to zaraz wielka afera Oto Polska włąśnie katolicka
A o czym ty pieprzysz??? Zwierzeta sa pod wieksza ochrona niz ludzie??? Gościu chyba nie wiesz co piszesz. Włącz sobie polsat, tvn czy cokolwiek co widzimy??? Fundacje fundacje i fundacje tylko ze żadna dla zwierzat...wszystkie dla ludzi.... Przykładem tez jest ta sprawa. Gdyby któś tak zrobił człowiekowi to od razu 25 lat + wyrok za szczególne okrucieństwo... a tych gnojków zwolnili.... Wiec zastanów sie zanim cos jeszcze napiszesz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczcie dni sku***syny je***e zapier***e was na śmierć teraz ja będe waszym katem pizdy będziecie piszczeć jak ostatnie leszcze..!!! Dajcie mi ich adres pojade do nich i ich ku*** zamęcze lamusy je***e...Jesteście takie kozaki to podbijcie do mnie leszcze pier***one jesteście śmieciami i głupimi sku***synami należy wam się ku*** kara śmierci ciągle obmyślam jak was ku*** zabić...jak dowiem sie gdzie dokładnie mieszkacie to już ku*** po was sram na to jak chuje zgłosicie to na psy....rozpier***e wam japy prędzej czy póżniej wku***liście mnie ostro pojeby cieszcie sie że chodzicie jeszcze ku*** po tej ziemi bo niedługo będziecie ku*** lizać piach i wąchać kwiaty zjeby...!!! Zrobie wam wjazd na chate sku***syny i was dojade jesteście bandą leszczy i ch***!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabije śmieci napisał:
Liczcie dni sku***syny je***e zapier***e was na śmierć teraz ja będe waszym katem pizdy będziecie piszczeć jak ostatnie leszcze..!!! Dajcie mi ich adres pojade do nich i ich ku*** zamęcze lamusy je***e...Jesteście takie kozaki to podbijcie do mnie leszcze pier***one jesteście śmieciami i głupimi sku***synami należy wam się ku*** kara śmierci ciągle obmyślam jak was ku*** zabić...jak dowiem sie gdzie dokładnie mieszkacie to już ku*** po was sram na to jak chuje zgłosicie to na psy....rozpier***e wam japy prędzej czy póżniej wku***liście mnie ostro pojeby cieszcie sie że chodzicie jeszcze ku*** po tej ziemi bo niedługo będziecie ku*** lizać piach i wąchać kwiaty zjeby...!!! Zrobie wam wjazd na chate sku***syny i was dojade jesteście bandą leszczy i ch***!!!
Spokojnie spokojnie. Wszyscy jestesmy wstrząsnieci rozumiemy twoją reakcję. Jednak nie dajmy sie poniesc emocją. Rzeczywiście na;zy im sie kara i moim marzeniem jest tu, żeby ci gównarze bali sie wyjsc z domu i bez przerwy ogladali sie za siebie... P.S masz ju,z imie i nazwiko tego 15 letniego smarkacza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! NIech się teraz boją, niech ludzie tym wstrząśnięci wymierzą im karę. Niech się boją wychodzić z domu, niech się własnego cienia, niech się boją zasnąć pier***one smarkacze! Popieram tego Pana o nicku ~Zabije śmieci~, oby więcej takich, nie ma litości dla takich popieroleńców!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstrząśnięta napisał:
Bardzo dobrze! NIech się teraz boją, niech ludzie tym wstrząśnięci wymierzą im karę. Niech się boją wychodzić z domu, niech się własnego cienia, niech się boją zasnąć pier***one smarkacze! Popieram tego Pana o nicku ~Zabije śmieci~, oby więcej takich, nie ma litości dla takich popieroleńców!!
Jest wiecej takich co juz tu tak pisali, ale widocznie to sa tylko puste słowa, bo kiedy maja juz wiadomosc o gowniarzu na tacy to jakos juz tak nie sa chetni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda słów. jedyne co teraz można zrobić to zabić ich. i jakbym była na miejscu tych co o tym decudują obiecuje ze już byśmy ich nie zobaczyli :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A o czym ty pieprzysz??? Zwierzeta sa pod wieksza ochrona niz ludzie??? Gościu chyba nie wiesz co piszesz. Włącz sobie polsat, tvn czy cokolwiek co widzimy??? Fundacje fundacje i fundacje tylko ze żadna dla zwierzat...wszystkie dla ludzi.... Przykładem tez jest ta sprawa. Gdyby któś tak zrobił człowiekowi to od razu 25 lat + wyrok za szczególne okrucieństwo... a tych gnojków zwolnili.... Wiec zastanów sie zanim cos jeszcze napiszesz!!!!
W cywilizowanych krajach takie akty okrucieństwa są wysoko karane, gdyż tam ludzie wiedzą, ze ci co znęcają się nad zwierzętami i nie czują ani żalu ani wspólczucia są potencjalnymi kandydatami na psychopatów i morderców. Wszyscy seryjni zabójcy w młodym wieku znęcali się nad zwierzętami. Ten chlopak miał już konflikt z prawem, miał nawet kuratora i tym bardziej dziwi postawa sędzi, a gnój smieje się teraz ze wszystkich, bo czuje się bezkarny i za jakiś czas znowu zamorduje jakiegoś zwierzaka ale tym razem będzie uważał, zeby się nie wydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W cywilizowanych krajach takie akty okrucieństwa są wysoko karane, gdyż tam ludzie wiedzą, ze ci co znęcają się nad zwierzętami i nie czują ani żalu ani wspólczucia są potencjalnymi kandydatami na psychopatów i morderców. Wszyscy seryjni zabójcy w młodym wieku znęcali się nad zwierzętami. Ten chlopak miał już konflikt z prawem, miał nawet kuratora i tym bardziej dziwi postawa sędzi, a gnój smieje się teraz ze wszystkich, bo czuje się bezkarny i za jakiś czas znowu zamorduje jakiegoś zwierzaka ale tym razem będzie uważał, zeby się nie wydało.
Może ktoś zna nazwisko sędziny/sędziego, trzeba przyznać, że łaskawa/y wielce. Umieją paragrafy dopasować tylko do pierdół. Zero empatii i wyobraźni, przecież tu nie trzeba inteligencji i silnego wykształcenia, żeby to zrozumieć co się stało, że narybek bandytów dojrzewa. Oni (sędziowie, psycholodzy) rzeczywiście mieszkają na wypasionych osiedlach zamkniętych, strzeżonych, naszpikowanych kamerami i o bożym świecie nie wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kici kici napisał:
Spokojnie spokojnie. Wszyscy jestesmy wstrząsnieci rozumiemy twoją reakcję. Jednak nie dajmy sie poniesc emocją. Rzeczywiście na;zy im sie kara i moim marzeniem jest tu, żeby ci gównarze bali sie wyjsc z domu i bez przerwy ogladali sie za siebie... P.S masz ju,z imie i nazwiko tego 15 letniego smarkacza...
proponuje ustawic sie na sku***eli. wnioskuje iz pochodza oni z malych miejscowosci totez uwazam ze nietrudno bedzie ich odnalezc. proponuje rowniez zafundowac im takie same cierpienie i bol jak oni zrobili to temu biednemu, bezbronnemu zwierzatku.nie moge obejzec tego filmu poniewaz nie moge na to patrzec, ale co do nich nie mialabym ZADNYCH skrupulow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wśród tych potworów było dwóch z jednego gniazda, to już jest podejrzane. Starzy nie nadają się do roli rodziców, zabrać im prawa rodzicielskie, a bachory do ciężkich robót, kula do nogi i w kamieniołomy! Jestem wstrząsnięty. Nie przyzwalajmy na szerzącą się patologię, bo staniemy się jej ofiarami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstrzasnieta bezlitosna napisał:
proponuje ustawic sie na sku***eli. wnioskuje iz pochodza oni z malych miejscowosci totez uwazam ze nietrudno bedzie ich odnalezc. proponuje rowniez zafundowac im takie same cierpienie i bol jak oni zrobili to temu biednemu, bezbronnemu zwierzatku.nie moge obejzec tego filmu poniewaz nie moge na to patrzec, ale co do nich nie mialabym ZADNYCH skrupulow.
Piotr D. - Tomaszowice - to prowodyr zgotowanego losu bezbronnej istocie, czemu nie pojechał do zoo i nie próbował zabawić się z tygrysem. Co można zrobić, żeby te kreatury odpowiedziały za swoje naganne zachowanie, dlaczego ci co ich wypuścili myślą inaczej? Ja już k.... nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Przecież to jest kpina w stosunku do normalnych ludzi żyjących w tym głu.im kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfa & Omega napisał:
A gdzie jest miłosierdzie dla tych chłopców ? Zachowujecie się jak barbarzyńcy ! Nic nie przywróci psu życia.
A te bydlaki miały miłosierdzie dla pieska ? Nie. Dla nich też nie powinno go być. Oni świadomie zadawali psiakowi cierpienie i najwyraźniej sprawiało im to przyjemność . To zwyrodnialcy i kanalie. A ich rodziny, to dno. Dziecko nauczone w domu szacunku i miłości dla zwierząt, nie zrobi czegoś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...