Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zablokują drogę z Lublina do Warszawy. Sprawdź objazdy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2016 r. o 17:01 Powrót do artykułu
Poinformujcie spacerowiczów, że będę jechał i nie mam zamiaru hamować, a jedynie włączę wycieraczki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morda chamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moj szef mi malo placi od kogo sie bierze pozwolenie na blokowanie drogi ?chce blokowac w mojej slusznej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłać milicję i rozgonić pałami i gazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Poinformujcie spacerowiczów, że będę jechał i nie mam zamiaru hamować, a jedynie włączę wycieraczki !
Jedz na prom do Calais i tak zrób a bedziesz bohaterem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech blokują decydentów, a nie drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem wczoraj tamtą trasą z małym dzieckiem. Nie mam wpływu na budowę obiektu przeciw któremu protestują ci ludzie. Wątpię czy jakikolwiek decydent tamtędy jechał wczoraj. Dodatkowo padał deszcz. Objazd przez Wolę Karczewską jakimiś polnymi drogami we błocie... Objazd nie oznaczony. Niektóre samochody ulgnęły w błocie. Za co mnie i moje dziecko ci protestujący chcieli w ten sposób ukarać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu,pierdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ggghhfgxt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...