Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójców Adriana z Kocka znaleźli po pasku

Utworzony przez michał 23, 20 kwietnia 2009 r. o 06:39 Powrót do artykułu
Policja spisała się na medal,a sąd to wszystko zepsuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu sie tak stało:( Znam Mateusza i Michała i nigdy nie spodziewała bym sie takiego obrotu:( Kto by pomyslal z nas, którzy ich znali ze dopuszcza sie do takiej zbrodni:( Mimo wszystko ze byli dobrymi chlopakami dopuscili sie morderstwa:( Uczucia w tej sprawie na zawsze pozostaną mieszane, bo tak trudno uwierzyc w to cos sie stalo, niestety nic juz nie wroci zycia Adrianowi. Wyrazy wspolczucia dla rodziny i dziewczyny Zamordowanego.Mimo ze nie znamy nikogo z nich ta tragedia poruszyła nasze serca:( Pisze sama ale mysle ze Ci wszyscy co znali Mateusza i Michała nie są w stanie i nie moga pojac tego co sie stalo:( Z wyrazami wspólczucia dla rodziny......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam Adriana to moj sasiad naprawde do tej pory jestem w szoku z tego co sie stało!!! Ciesze sie że znależli zabojców!!! powinni odpowiedziec za to co sie stało! w głowie mi sie nie mieści że z takiej głupoty od razu zabijać oni chyba nie mają serca! A Adek jeszcze mógłby sie dlugo cieszyc zyciem ale nic juz nie poradze takie życie, szkoda że tak sie stało (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu znaleźli te WSZY!!!!!! teraz tylko czekać aż poniosą zasłużoną karę!!!!!!!zabili człowieka, powinno ich spotkać to samo - śmierć za śmierć, takie powinno być nasze prawo, może wówczas ludzie zaczęliby sie zastanawiać co robią i bardziej szanować drugiego człowieka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy tych dwóch "panów" do Kocka tylko tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
znałam Adriana to moj sasiad naprawde do tej pory jestem w szoku z tego co sie stało!!! Ciesze sie że znależli zabojców!!! powinni odpowiedziec za to co sie stało! w głowie mi sie nie mieści że z takiej głupoty od razu zabijać oni chyba nie mają serca! A Adek jeszcze mógłby sie dlugo cieszyc zyciem ale nic juz nie poradze takie życie, szkoda że tak sie stało (((
Nie bądzmy tacy jak oni, kara owszem ale nie smierc za smierc. Fakt ze w glowie sie nie miesci, ale bądzmy lepsi od nich. To też był moj sąsiad wiec tez mam wzgledem zabójcow uczucia niezbyt mile jednak zostańmy ludzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla jeleniogórskich gliniarzy kryminalnych BRAWO!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO BRAWO Jeleniogórscy policjanci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że ta sprawa skończyła się ujęciem sprawców. Ale nic nie wróci życia chłopakowi niestety. Szkoda, że giną młodzi ludzie. Szkoda, że w ogóle giną. I że takich czynów mogą dopuścić się ludzie, których znamy, jako miłych i grzecznych, jak to pisała "zszokowana22". Wówczas nie wiadomo kogo się mamy tak naprawdę obawiać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pither.kock napisał:
w końcu znaleźli te WSZY!!!!!! teraz tylko czekać aż poniosą zasłużoną karę!!!!!!!zabili człowieka, powinno ich spotkać to samo - śmierć za śmierć, takie powinno być nasze prawo, może wówczas ludzie zaczęliby sie zastanawiać co robią i bardziej szanować drugiego człowieka!!
WSZY to ty masz na glowie i w du*** śmieciu......a ty szanujesz drugiego człowieka?????wasz ś.p. koles o malo nie zabil jednego z oskarzonych a drugi go obronił i za to pojda siedziec.....i jeszcze do kamillo: ZAPRASZAMY do oborniki ciebie zaobaczymy czy taki madry jestes???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
WSZY to ty masz na glowie i w du*** śmieciu......a ty szanujesz drugiego człowieka?????wasz ś.p. koles o malo nie zabil jednego z oskarzonych a drugi go obronił i za to pojda siedziec.....i jeszcze do kamillo: ZAPRASZAMY do oborniki ciebie zaobaczymy czy taki madry jestes???
Smieciem to może jestes Ty i nie wypowiadaj sie na ten temat bo nie wiesz jak było!!! O zmarłych sie zle nie mowi!!! to Adek stanal w obronie kolesia a CI naje***i strzelilo cos do łba i dlatego sie tak stało. Kto normalny nosi przy sobie nóż???!!!! Cwaniaczki kur***wa!!! Mam nadzieje że odsiedza zasłuzony wyrok a nie wypuszcza ich za dobre sprawowanie! i beda sie utrzymywac za nasze pieniadze darmozjady! Powinni wprowadzic kare :SMIERC ZA SMIERC!!! Dlaczego jeden nie zyje a drugi sobie siedzi i nic nie robi z tego poprostu brak serca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Smieciem to może jestes Ty i nie wypowiadaj sie na ten temat bo nie wiesz jak było!!! O zmarłych sie zle nie mowi!!! to Adek stanal w obronie kolesia a CI naje***i strzelilo cos do łba i dlatego sie tak stało. Kto normalny nosi przy sobie nóż???!!!! Cwaniaczki kur***wa!!! Mam nadzieje że odsiedza zasłuzony wyrok a nie wypuszcza ich za dobre sprawowanie! i beda sie utrzymywac za nasze pieniadze darmozjady! Powinni wprowadzic kare :SMIERC ZA SMIERC!!! Dlaczego jeden nie zyje a drugi sobie siedzi i nic nie robi z tego poprostu brak serca!!!
taak??? taki mądry jesteś?? a kto "normalny" według ciebie nosi przy sobie kastet, co?? zastanów się, zanim coś napiszesz. a co najważniejsze, nie zna nikt z wypowiadających się, co tak na prawdę się tam zdarzyło. bo, jak mi wiadomo, nie było tam żadnych kamer, ani ponoć świadków. a poza tym to ponoć wszyscy byli pod wpływem alkoholu... nie zamierzam bronić tych dwóch, ani nie podnosić do rangi świętego ś.p. Adriana. wina zawsze leży po obu stronach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co?! może to że byli pod wpływem alkoholu to ich usprawiedliwia?! zastanów sie co piszesz dziewczyno! gdybyś Ty np. wsiadła do samochodu po "kieliszku" i spowodowałabyś wypadek w którym zginąłby człowiek też szukałabyś wytłumaczenia w tym że byłaś pod wpływem?! no pomysl troche!!! rozumiem... znałaś ich, może byli to Twoim kumple ale to nie jest powód żeby ich bronic! każdy jest w szoku, ja też ich znałam ale dopuścili się okrutnej zbrodni! zginął niewinny człowiek! i mam nadzieje że poniosą najwyższą kare!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oborniczanka napisał:
i co?! może to że byli pod wpływem alkoholu to ich usprawiedliwia?! zastanów sie co piszesz dziewczyno! gdybyś Ty np. wsiadła do samochodu po "kieliszku" i spowodowałabyś wypadek w którym zginąłby człowiek też szukałabyś wytłumaczenia w tym że byłaś pod wpływem?! no pomysl troche!!! rozumiem... znałaś ich, może byli to Twoim kumple ale to nie jest powód żeby ich bronic! każdy jest w szoku, ja też ich znałam ale dopuścili się okrutnej zbrodni! zginął niewinny człowiek! i mam nadzieje że poniosą najwyższą kare!
czy ty umiesz czytac?? przeciez napisalam ze ich nie usprawiedliwiam, tylko nie wierze ze ktorys z nich, ot tak bez powodu rzucil sie za tego biednego chlopaka i go zabili. przeciez jeden z nich mial rozwalona glowe i o maly wlos nie zajalby miejsca Adriana. a tak poza tym to ogladalas 997?? czemu jego kumple zglosili zaginiecie dopiero wieczorem?? i zaden z nich nie chce zeznawac. nie wydaje ci sie dziwne to??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie trąbią że znależli jednego z nich po tym charakterystycznym pasku jaki zakupił w internecie więc co tu jest do gadania! dobra... oni też byli troche poturbowani bo jakby nie patrzec wdali się z Adrianem w bójkę więc chłopak próbował się bronić! to chyba normalne! ja nie wierzę w ich niewinnośc! są dowody które ich obciążają, oni sami doprowadzili do tego że są podejrzanymi... przecież gdyby byli niewinni nie wyjechaliby z Karpacza bezpośrednio po tym zdarzeniu, nie byliby nieuchwytni przez te 3 miesiące... sami tak sobie narobili więc teraz niech opowiedzą za swoją głupotę! nawet jeśli nie zrobili tego umyślnie to teraz nie moga już nic zrobić... stało się, a Adrianowi życia nie wrócą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mówicie o tolerancji i o dobrym wychowaniu, a jak sie sami zachowujecie, z wazych wypowiedzi mozna wywnioskowac, ze jezeli byscie staneli oko w oko sami poszli byscie na noze. Do czego to dochodzi. poza tym poczekajmy do rozwiazania sprawy a nie osadzajmy, od tego nie jestesmy. Nikt nic nie widzial nikt nic nie wie. Adrian juz zabrał tajemnice do groby, wyjasni sie wszystko dopiero rozmawiajmy. Moze faktycznie nie bylo tak jak donosza gazety, a wczesniej mozna wyjechac nikt nam nie zabrania, moze akurat byl to tylko przypadek. Pomyslcie czy sami jestescie idealni i bez winy rzucajac tutaj na formum takimi epitetami.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Właśnie przeczytalam wszystkie komentarze.I mogę tylko zadać pytanie, który normalny człowiek wyjeżdza w góry biorąc ze sobą nóź? Dla mnie odpowiedź jest prosta po to żeby zrobić z niego użytek, czyli ma zamierzony cel.Dla mnie taka osoba jest ewidentnie mordercą . Pojawiły się komentarze,że zabójcy byli tez z obrażeniami, tylko pytanie skąd o tym wiecie skoro przez 4 miesiące nie można bylo ich znależć a rany napewno sie wygoiły do tego momentu. Wychodzi na to , że w rodzinnej miejscowości zabójców , pewne osoby widziały ,ze byli oni pokiereszowani ale czy ktoś o tym zawiadomił Policją a przypomne że pojawiły sie portrety pamięciowe tych zabójców . Chciałam tylko dodac ,że jestem z rodziny Adriana i nawet nie wyobrażac sobie jaki to jest ciężki cios dla rodziców ,więc prosze nie piszcie że ci zabójcy to byli dobrymi ludzmi bo nie byli ,znosi mnie na wymioty jak czytam posty w ich obronie .Nie ma dla nich usprawiedliwienia i koniec !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woman napisał:
Witam, Właśnie przeczytalam wszystkie komentarze.I mogę tylko zadać pytanie, który normalny człowiek wyjeżdza w góry biorąc ze sobą nóź? Dla mnie odpowiedź jest prosta po to żeby zrobić z niego użytek, czyli ma zamierzony cel.Dla mnie taka osoba jest ewidentnie mordercą . Pojawiły się komentarze,że zabójcy byli tez z obrażeniami, tylko pytanie skąd o tym wiecie skoro przez 4 miesiące nie można bylo ich znależć a rany napewno sie wygoiły do tego momentu. Wychodzi na to , że w rodzinnej miejscowości zabójców , pewne osoby widziały ,ze byli oni pokiereszowani ale czy ktoś o tym zawiadomił Policją a przypomne że pojawiły sie portrety pamięciowe tych zabójców . Chciałam tylko dodac ,że jestem z rodziny Adriana i nawet nie wyobrażac sobie jaki to jest ciężki cios dla rodziców ,więc prosze nie piszcie że ci zabójcy to byli dobrymi ludzmi bo nie byli ,znosi mnie na wymioty jak czytam posty w ich obronie .Nie ma dla nich usprawiedliwienia i koniec !!!!!!
a który normalny człowiek zabiera w gory kastet????nie biorac z hotelu dokumentow telefonu a zabiera kastet na impreze????odpowiedz na to pytanie??a scyzory nosi przy sobie co 5 człowiek nawet dla samego otwieracza do piwa, scyzoryk nie jest zakazany w polsce a kastet jest uznawany za biala bron!!i oni sie nie ukrywali bo nie raz z nim gadalem widywalem ich....wiedli normalne zycie a slady byli widoczne do tej pory jeden ma blizne po udezeniu kstetem a co do portretów to nik sie tym nie interesowal ze zginal ktos w karpaczu bo co dzien ktos ginie i co sprawdzasz strone policji i patrzysz na portrety czy przypadkiem to nie twoi koledzy????żal mi ciebie dziewczyno!!!!!!dla mnie ś.p. Adrian nie pozostaje bez winy a moi koledzy bronili sie przed nim.Chłopaki jestem z wami zawsze bylem i będę pamiętajcie ze ja wierze ze to bylo w obronie waszego zycia.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
a który normalny człowiek zabiera w gory kastet????nie biorac z hotelu dokumentow telefonu a zabiera kastet na impreze????odpowiedz na to pytanie??a scyzory nosi przy sobie co 5 człowiek nawet dla samego otwieracza do piwa, scyzoryk nie jest zakazany w polsce a kastet jest uznawany za biala bron!!i oni sie nie ukrywali bo nie raz z nim gadalem widywalem ich....wiedli normalne zycie a slady byli widoczne do tej pory jeden ma blizne po udezeniu kstetem a co do portretów to nik sie tym nie interesowal ze zginal ktos w karpaczu bo co dzien ktos ginie i co sprawdzasz strone policji i patrzysz na portrety czy przypadkiem to nie twoi koledzy????żal mi ciebie dziewczyno!!!!!!dla mnie ś.p. Adrian nie pozostaje bez winy a moi koledzy bronili sie przed nim.Chłopaki jestem z wami zawsze bylem i będę pamiętajcie ze ja wierze ze to bylo w obronie waszego zycia.......
Widzisz każdy broni swego!!! ale z tego co pamietam to oni pierwsi sie na niego rzucili wiec mogli inaczej zaareagowac. a poza tym wracał sobie spokojnie i natrafil na nich. nie musieli od razu z nożem tylko pogadać zreszta byli pijani a niektorym włacza sie agresor po alkoholu wiec oni tez nie sa bez winy i powinni poniesc kare. A może chcieli by byc na miejscu Adriana co?????? Myśle ze adrian chętnie by sie zamienił!!!!!!!! odsiedza i wyjdą a Adrianowi juz nic nie wróci życia!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki będzie dobrze. Wierzymy w Waszą niewinność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...