Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagłodzili owczarka, bo nie lubią psów

Utworzony przez Edyta, 19 listopada 2012 r. o 18:22 Powrót do artykułu
sku***....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno czytają to kuzyni, sąsiedzi tych 'ludzi' - chętnie poznam;) porozmawiałabym sobie z "panią, co psów nie lubi" - ja też nie lubię... takich jak ona!! Oj, jakbym sobie "porozmawiała" - i pewnie nie tylko ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że ten bokser skonał z głodu. Umarł w najokrutniejszy z możliwych sposobów. Czekali, aż sunia też skona... Dlaczego ludzie tak późno to zgłosili? Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotyzm. Jak mówią że oddali to oddali i co tu sprawdzać. Pies to nie dziecko by takie śledztwo przeprowadzać. Przypatrzyłem się dobrze temu psu na zdjęciu i nie wygląda najgorzej. Jest szczupłej budowy kości i dlatego mniej waży ale nie wygląda na pewno na wygłodzonego. Nic tak nie szkodzi psu jak jedzenie do syta. Robią się od tego wrzody żołądka i nowotwory jelit. Dlatego specjaliści zalecają by pies jadł raz dziennie i z umiarem. A nawet czasami pies powinien się przegłodzić czyli przez cały dzień nic nie jeść ale pić wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że nadal są osoby, które zgłaszają i te, które pomagają. Natomiast nazwiska tych osób powinno sie nagłośnić, żeby byli napiętnowani społecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden powie, że pies to nie dziecko a drugi, że dziecko to nie człowiek i tak rodzą sie patologie. Żadnej krzywdy nie można usprawiedliwiać a zło trzeba karać, zwłaszcza wyrządzone słabszej istocie. Niedorzeczne masz poglądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Co za idiotyzm. Jak mówią że oddali to oddali i co tu sprawdzać. Pies to nie dziecko by takie śledztwo przeprowadzać. Przypatrzyłem się dobrze temu psu na zdjęciu i nie wygląda najgorzej. Jest szczupłej budowy kości i dlatego mniej waży ale nie wygląda na pewno na wygłodzonego. Nic tak nie szkodzi psu jak jedzenie do syta. Robią się od tego wrzody żołądka i nowotwory jelit. Dlatego specjaliści zalecają by pies jadł raz dziennie i z umiarem. A nawet czasami pies powinien się przegłodzić czyli przez cały dzień nic nie jeść ale pić wodę.
Ty mietek to idiota jestes czy moze wlasciciel tego biednego pieska ???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... napisał:
Ty mietek to idiota jestes czy moze wlasciciel tego biednego pieska ???!!!
Idiotą to jesteś Ty a nie ja. Widzę tu prawie same idiotyczne wypowiedzi. Coś Ci powiem. W pobliżu hali MOSiR przy Zygmuntowskich na dworze śpi 2 czy 3 osoby okryte łachami. Nic dzisiaj nie jedli, czy ktoś się nimi przejmuje. Po przeciwnej stronie ale bliżej centrum miasta za drewnianym krzyżem w pobliżu ogrodzenia Startu na pryzmie steropianu i łachów leży wygłodniały mężczyzna szczupły ok.55lat, Zbyszek bodajże ma na imię. To człowiek. Ale wszyscy człowieka mają w du***. Pies to jest ważniejsze od człowieka w waszych zakutych łbach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Idiotą to jesteś Ty a nie ja. Widzę tu prawie same idiotyczne wypowiedzi. Coś Ci powiem. W pobliżu hali MOSiR przy Zygmuntowskich na dworze śpi 2 czy 3 osoby okryte łachami. Nic dzisiaj nie jedli, czy ktoś się nimi przejmuje. Po przeciwnej stronie ale bliżej centrum miasta za drewnianym krzyżem w pobliżu ogrodzenia Startu na pryzmie steropianu i łachów leży wygłodniały mężczyzna szczupły ok.55lat, Zbyszek bodajże ma na imię. To człowiek. Ale wszyscy człowieka mają w du***. Pies to jest ważniejsze od człowieka w waszych zakutych łbach.
Mietek zasadnicze pytanie : dobrze się czujesz? Już późna pora może lepiej idź spać bo głupoty sadzisz. Takiego durnia to już dawno nie czytałem. Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale zatraciłeś już chyba resztki rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek,zasuwaj z kopa i daj chociaż jeść tym ludziom a nie siedzieć i pieprzyć durne komentarze.Tyle ci na tych ludziach zależy co nic,byle tylko krytykować tych którzy mają jeszcze odrobinę litości wobec krzywdzonych istot.Też znam taką osobę.Nie chce korzystać z pomocy żadnych ośrodków,nie przyjmuje darmowego lokum bo woli siedzieć na ławce i ciągle pić alkohol.Jesteś typowym przykładem znieczulicy zakuty łbie-tak jak wyzywasz innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli nie lubia psow to po co je trzymaja ??????? zeby sie nad nimi znecac ??????? co to za pier***nieci "ludzie" ??????? przez takich jestem za legalizacja aborcji... skad sie takie ludzkie odpady biora, takie scierwa ?????? laska nie lubi psow i dlatego widzac cierpienie zwierzat nic z tym nie robi, tylko sie przyglada ?????? to tak jakbym ja byla rasistka i widzac konajacego murzyna przeszlabym obok niego obojetna... czy to jest normalne ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Idiotą to jesteś Ty a nie ja. Widzę tu prawie same idiotyczne wypowiedzi. Coś Ci powiem. W pobliżu hali MOSiR przy Zygmuntowskich na dworze śpi 2 czy 3 osoby okryte łachami. Nic dzisiaj nie jedli, czy ktoś się nimi przejmuje. Po przeciwnej stronie ale bliżej centrum miasta za drewnianym krzyżem w pobliżu ogrodzenia Startu na pryzmie steropianu i łachów leży wygłodniały mężczyzna szczupły ok.55lat, Zbyszek bodajże ma na imię. To człowiek. Ale wszyscy człowieka mają w du***. Pies to jest ważniejsze od człowieka w waszych zakutych łbach.
no wybacz ale po pierwsze to czlowiek sam o sobie decyduje i sam sobie taki los sprawil, a zwierze jest zdane tylko na ludzi... bo tylko przez ludzi cierpi, ludzie to jedyne zrodlo cierpienia zwierzat idioto... po drugie ludziom sie niby nie pomaga ?????? nie ma schronisk dla bezdomnych ????? darmowych posilkow ?????? to ciekawe na jakim sciecie ty zyjesz ?????? moze sie doinformuj zanim napiszesz cos "madrego" idioto... nie ma to jak wybierac miedzy pomoca ludziom, a pomocom zwierzetom... bo pomoc jednemu i drugiemu to juz za duzo ?????? ty komukolwiek pomogles wogole ?????? takiemu bezdomnemu pomogles, czy tylko piszesz co widziales a przeszles obok i nic nie zrobiles ????? jestes zwyklym hipokryta, a zdanie hipokrytow nie ma najmniejszego znaczenia... skad sie takie scierwa bez uczuc biora ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przypatrzyłem się dobrze temu psu na zdjęciu i nie wygląda najgorzej. Jest szczupłej budowy kości i dlatego mniej waży ale nie wygląda na pewno na wygłodzonego" hahahahahahahaha wiekszej bzdury dawno nie slyszalam !!!!!! hahahahahahaha co za idiota to pisal !!!!!!!!!! no nie moge, powalilo mnie to... czy ty wogole idioto wiesz jak wyglada owczarek niemiecki i ile powinien wazyc ???????? jakie ty wogole masz pojecie o psach, skoro nawet cie nie interesuja i ich cierpienie jest ci obojetne ?????? moze zamiast pisac takie glupoty i osmieszac sie brakiem wiedzy to pojdz i pomoz takiemu bezdomnemu... on przeciez tez potrzebuje pomocy, a twoim zdaniem to nawet tylko on a pies nie... jestem ciekawa czy kiedykolwiek komus pomogles, bo jakos w to watpie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę tego przeżyć. Jak to możliwe, że tak piękne istoty, stworzone przez naturę, zostają jej odbierane w taki sposób, tylko przez ludzkie okrucieństwo. Człowiek jawi się jako istota myśląca, lecz o czym myśli zabijając i skazując na NIEPOTRZEBNE cierpienie te niczemu winne zwierzęta? Choć na takie informacje często pozostaje nam reagować łzami i złością, to pamiętajcie - NIE JESTEŚMY SKAZANI NA BEZCZYNNOŚĆ! Chciałabym tylko zaapelować skromnie do czytelników - zaczynajcie od swoich dzieci, to w nich jest nadzieja na lepszą przyszłość. Wychowywane w duchu poszanowania dla zwierząt, z którymi dzielimy tę Planetę, a nie nad którymi sprawujemy rządy, może zminimalizuje w którymś pokoleniu z kolei takie zjawiska! Trzeba uwrażliwiać ludzi od małego, a jeśli chodzi o tych, co już są dorośli... Cóż, trudno wyleczyć okrucieństwo, ale warto przyłączać się do wszelkiego rodzaju akcji ekologicznych - nie są one tylko dla "oszołomów" (jak twierdzi wielu ludzi, którym cierpienie zwierząt jest na rękę), ale dla ludzi wrażliwych na bestialskie niekiedy traktowanie niewinnych istot. Trzeba pokazać, że "normalne" jest pochylanie się nad słabszymi, a nie przeliczanie wszystkiego na zysk. Czasem kiedy pomyślę, jak to wszystko zostało idealnie stworzone, jak natura nie powołała żadnej z cech czy mechanizmów bez przyczyny... Czasem wydaje mi się, że to wszystko idzie w złym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ona_1986 śmieszna to jestes ty jak bys chodz troche uwazala na biologii to wiedziala bys ze pies tych rozmiarow powinien wazyc przynajmniej 30kg. Moj owczarek niemiecki jest z tych mniejszych i wazy idelanie bo 38kg i wcale nie wyglada na grubego jak sobie pomysle ze mial by wazyc 15kg to prawie sama skora i kosci ...takim sam bym jesc nie dawal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
Nie mogę tego przeżyć. Jak to możliwe, że tak piękne istoty, stworzone przez naturę, zostają jej odbierane w taki sposób, tylko przez ludzkie okrucieństwo. Człowiek jawi się jako istota myśląca, lecz o czym myśli zabijając i skazując na NIEPOTRZEBNE cierpienie te niczemu winne zwierzęta? Choć na takie informacje często pozostaje nam reagować łzami i złością, to pamiętajcie - NIE JESTEŚMY SKAZANI NA BEZCZYNNOŚĆ! Chciałabym tylko zaapelować skromnie do czytelników - zaczynajcie od swoich dzieci, to w nich jest nadzieja na lepszą przyszłość. Wychowywane w duchu poszanowania dla zwierząt, z którymi dzielimy tę Planetę, a nie nad którymi sprawujemy rządy, może zminimalizuje w którymś pokoleniu z kolei takie zjawiska! Trzeba uwrażliwiać ludzi od małego, a jeśli chodzi o tych, co już są dorośli... Cóż, trudno wyleczyć okrucieństwo, ale warto przyłączać się do wszelkiego rodzaju akcji ekologicznych - nie są one tylko dla "oszołomów" (jak twierdzi wielu ludzi, którym cierpienie zwierząt jest na rękę), ale dla ludzi wrażliwych na bestialskie niekiedy traktowanie niewinnych istot. Trzeba pokazać, że "normalne" jest pochylanie się nad słabszymi, a nie przeliczanie wszystkiego na zysk. Czasem kiedy pomyślę, jak to wszystko zostało idealnie stworzone, jak natura nie powołała żadnej z cech czy mechanizmów bez przyczyny... Czasem wydaje mi się, że to wszystko idzie w złym kierunku.
Religia katolicka mówi wyraźnie "czyńcie sobie ziemię poddaną" a nie o jakimś poszanowaniu bydląt. Nie ma na to przykazania więc grzechu niemają. U naszych starszych braci w wierze też: pamiętacie że Maryja w dniu obrzezania syna złożyła w ofierze dwa gołąbki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie lubią psów , to pytam PO JAKĄ CHOLERĘ GO KUPILI ?! chyba sam się w klatce nie zamknął ??? Patologiczna rodzinka , o zapędach sadystycznych !!!! Ciekawa jestem , czy dzieciom swoim też jeść nie dawała Niech ich zlinczują we wsi , wywalą z pracy , a dzieci dadzą na wychowanie do normalnej , kochającej się rodziny , gdzie wpoi im się same pozytywne wartości Ta "KOBIETA" NIE ZASŁUGUJE NAWET NA OPIEKĘ NAD SZCZUREM !!!! Chociaż to inteligentne zwierze , zamiast głodować pożarło by ją i tak zwana selekcja naturalna wyeliminowałaby takie ścierwo ze zdrowego społeczeństwa ! Zgnij z głodu i chłodu , niech cie piekło pochłonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
do ona_1986 śmieszna to jestes ty jak bys chodz troche uwazala na biologii to wiedziala bys ze pies tych rozmiarow powinien wazyc przynajmniej 30kg. Moj owczarek niemiecki jest z tych mniejszych i wazy idelanie bo 38kg i wcale nie wyglada na grubego jak sobie pomysle ze mial by wazyc 15kg to prawie sama skora i kosci ...takim sam bym jesc nie dawal...
Szkoda dyskutować z deb***ami, którzy są nieczuli na krzywdę, psiak przeżyje i trafi do najukochańszej rodziny, <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narcyz napisał:
Na Facebooku juz jest grupa ludzi ktorzy im tego nie daruja !!!!!!!! A do kosciola to napewno chodzili !!!!!! Dziady pier.....ne!!!
Bo to jest przecież KATOLICKI KRAJ ! Czyż nie ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podac dane tych ..... publicznie. Jesli maja dom to jezdzic tam regularnie i wybijac szyby, zawalac podworko gownami, COS robic, bo przeciez panstwo nie zrobi nic. Powinni byc zlinczowani publicznie, sasiedzi, jesli nie sa tacy sami, powinni odwracac glowe w druga strone, reki nie podawac itp. Qu.. rteczka na wacie, co za zwyrodnialcy!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...