Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże......... A mówią,że motocyklami szaleją.Szkoda chłopaka ,bardzo szkoda a traktorzystę na hak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby kierowca motocykla nie jechał 130 km\h to pewnie do wypadku nigdy by nie doszło, motocyklista wyjechał zza górki więc kierowca ciągnika nie widział go w chwili kiedy zaczął przejezdzać przez ulicę. Motocykliści nie są sami na drogach!! i może w końcu sobie to uświadomią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Gdyby kierowca motocykla nie jechał 130 km\h to pewnie do wypadku nigdy by nie doszło, motocyklista wyjechał zza górki więc kierowca ciągnika nie widział go w chwili kiedy zaczął przejezdzać przez ulicę. Motocykliści nie są sami na drogach!! i może w końcu sobie to uświadomią
W tym przypadku nie ma winy motocyklisty!!! nawet gdyby przekroczył trochę prędkość, do cholery ten PIJAK nie miał prawa wyjechać na ulicę!! Oby poniósł surową karę, która niestety i tak nie zrówna się z tragedią jaką przeżywa rodzina... SZOK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A policja ze strażą wiejską w centrach miast i na wylotówkach łapie"piratów drogowych" przekraczajacych predkosc o 20 km/h i na obwodnicach, które to same w sobie sa po to żeby przyspieszyc ruch ale zeby zrobili akcje i pojeździli po wiochach gdzie pijany kierowca to niemal bohater wsi a nikt słowem nie pisnie i na policje nie zadzwoni ze taki wsiada na kółko, to nie łaska, ruszcie te swoje policyjne tyłki i zóbcie w końcu tam kontrole !! Współczucia dla rodziny chłopaka- straszna tragedia, a piajnej szmacie życzę żeby zgnił w pierdlu, chociaz znajać obłudę sędziów skończy sie na zawiasach i taki gnój bedzie dalej jeździł swoim passatem tedjiiiiii lub ałdi 80 bez prawka !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam nie było 130, a 90-100, więc średnia prędkość jak na drogę krajową. Traktor nie powinien wyjeżdżać na drogę po zmroku: 1. zazwyczaj traktorzysta jest po całym dniu pracy (zmęczenie) 2. ciemno - wolne pojazdy stanowią jeszcze wieksze zagrożenie niż za dnia, bo z daleka ciężko odróżnic co jedzie i z jaką prędkością 3. oni piją, wie to każdy. Policja zamiast łapać rowerzystów na wiejskich drogach powinna kontrolowac ciągniki na polach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas mi ściska gardło jak o tym pomyślę.
Jestem przeciwko jeździe na motocyklu, ale tutaj nie było jego winy!!!
Jak ten kierowca ciągnika nic nie poczuł, że coś w niego uderzyło? nie widział wcześniej że coś za nim jedzie??
Brak słów, jak by zauważył, może Kuba by przeżył, cały czas czekałam na informację że on jednak przeżył i cały czas to sobie wyobrażam. Młody chłopak.
A ten kierowca, pomimo że sama bym go otłukła za to co się stało i że nic nie zrobił, jednak mu współczuję, też jest młody a to że po piwach jeżdzą traktorami to niestety prawie norma, ale niech nie jeżdzą po drogach a po polach i tam nikomu nie zawadzają. Sam sobie życie zmarnował bo konsekwencje poniesie, na własne życzenie, może chociaż dla ułamka to będzie przestrogą.

A Tobie mam nadzieję będzie lepiej tam na górze, może jak się tam kiedyś spotkamy zrozumiem że taki fajny chłopak tak młodo musiał od nas odejść. Nam pozostaje żyć i czekać na swoją kolej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego deb***a mniej licznik bije, poczekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Gdyby kierowca motocykla nie jechał 130 km\h to pewnie do wypadku nigdy by nie doszło
W artykule nie ma ani literki o tym z jaką prędkością poruszał się motocyklista, więc wypisujesz głupoty wyssane z palca (lub czegoś innego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrolować i ciągniki i motocyklistów...u mnie na wsi kierowcy jednośladów na pewno nie jeżdzą 50 km\h!! do tego zdarzaja sie kierowcy którzy nie mają prawa jazdy, mało tego jezdza na motorze majac 15-16 lat i na pewno nie jest to skuter. Motor zabawka fajna, ale dla ludzi odpowiedzialnych, tutaj wina kierowcy ciagnika ewidentnie ale motocykliści powinni sobie uswiadomic ze nie sa sami do cholery na drogach!! Jezdze duzo samochodem, spojrzysz w lusterko nic nie ma za Toba a w ciągu 2 sek masz juz motocykliste na du***, a to co robią w miastach, pchają się miedzy pasami, sa takimi samymi uzytkownikami drug jak inni więc powinni sie dostosować!! Kuby szkoda....bardzo fajny chłopaczek był [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich osób, które debatują o winie lub braku winy motocyklisty. Jestem osobą, która jechała w momencie wypadku za nim. I w niczym ten biedny chłopak nie zawinił było to typowe wymuszenie pierwszeństwa. Niektórzy nie piszą nie widział go? przepraszam ale przy skręcie traktora w lewo byli na wprost siebie i to kierowca traktora nim skręcił miał obowiązek się upewnić czy może bezpiecznie skręcić zwłaszcza ze motocykl miał włączone i sprawne światła i napewno był widoczny. Dodatkowo nie zgodze się z zdaniem o tym, że nie zauważył uderzenia po prostu uciekł(po uderzeniu około 30m zwolnił i przyspieszył) dopiero osoby miejscowe szukały go, nastepnie karetka i policja. Dla mnie to cham który powinien maksymalną kare za zabójstwo młodego chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocyklista nie jechał zbyt uważnie; powinien stosowac zasadę ograniczonego zaufania i patrzec przed siebie a na pewno z tych 60-70 tam dozwolonych by wyhamował; a jak napierał 100-ką to wyszło jak wyszło; co nie wiedział że traktory tamtędy jeżdżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FF napisał:
Do wszystkich osób, które debatują o winie lub braku winy motocyklisty. Jestem osobą, która jechała w momencie wypadku za nim. I w niczym ten biedny chłopak nie zawinił było to typowe wymuszenie pierwszeństwa. Niektórzy nie piszą nie widział go? przepraszam ale przy skręcie traktora w lewo byli na wprost siebie i to kierowca traktora nim skręcił miał obowiązek się upewnić czy może bezpiecznie skręcić zwłaszcza ze motocykl miał włączone i sprawne światła i napewno był widoczny. Dodatkowo nie zgodze się z zdaniem o tym, że nie zauważył uderzenia po prostu uciekł(po uderzeniu około 30m zwolnił i przyspieszył) dopiero osoby miejscowe szukały go, nastepnie karetka i policja. Dla mnie to cham który powinien maksymalną kare za zabójstwo młodego chłopaka.
FF mam nadzieję że wystąpisz w roli świadka, mam nadzieję że rodzina wniesie sprawę, mam nadziejeze nagłośnimy problem pijanych wsioków - jak jest każdy wie, a policja nawet placem nie kiwnie, jedzie pijany- nooo kur bohater! a rodzinka szwajgra przeciez go nie wsypie ze pijany siada za kierownicą! KAZDY O TYM WIE JAKIE JEST PRZYZWOLENIE . Mam nadzieje ze tego zwyrodnialca los po stokroć pokarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzegorz, xxx, licznik- jakim trzeba byc matołem żeby tak pisać? mam wielka nadzieje ze doświadczycie takiej tragedii wtedy gnoje spokorniejecie! jak wasze dzieci zabije pijany ćwok to co?mam nadzieje ze o was tez beda pisac zeście nie byli zbyt uważni a ćwokom liczniki biją:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytając czy nic nie poczuł, zdziwiło mnie to, zawsze lepiej się zatrzymać i sprawdzic dla pewności. Na miejscu nie byłam więc na tyle wypowiadac się nie mogę, ale właśnie, przecież motocykl miał światła itd i jeżeli on faktycznie uciekł, tylko nie był świadomy że wszystko się wyda - śmierć niewinnego człowiek, nieodpowiedzialność kierowcy ciągnika - to karę musi ponieść. Tylko cały czas nie dowierzam Kuby
FF napisał:
Do wszystkich osób, które debatują o winie lub braku winy motocyklisty. Jestem osobą, która jechała w momencie wypadku za nim. I w niczym ten biedny chłopak nie zawinił było to typowe wymuszenie pierwszeństwa. Niektórzy nie piszą nie widział go? przepraszam ale przy skręcie traktora w lewo byli na wprost siebie i to kierowca traktora nim skręcił miał obowiązek się upewnić czy może bezpiecznie skręcić zwłaszcza ze motocykl miał włączone i sprawne światła i napewno był widoczny. Dodatkowo nie zgodze się z zdaniem o tym, że nie zauważył uderzenia po prostu uciekł(po uderzeniu około 30m zwolnił i przyspieszył) dopiero osoby miejscowe szukały go, nastepnie karetka i policja. Dla mnie to cham który powinien maksymalną kare za zabójstwo młodego chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ćwoku zapierdzilaj dalej na swoim motorku, juz nie jeden był cwany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licznik napisał:
jednego deb***a mniej licznik bije, poczekamy
ty sku***elu,rok temu zginął mu Ojciec przy remoncie kościoła w Końskowoli,rodzina przeżyła tragedię-teraz Kuba jesteś zerem pisząc te brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO FF napisał:
FF mam nadzieję że wystąpisz w roli świadka, mam nadzieję że rodzina wniesie sprawę, mam nadziejeze nagłośnimy problem pijanych wsioków - jak jest każdy wie, a policja nawet placem nie kiwnie, jedzie pijany- nooo kur bohater! a rodzinka szwajgra przeciez go nie wsypie ze pijany siada za kierownicą! KAZDY O TYM WIE JAKIE JEST PRZYZWOLENIE . Mam nadzieje ze tego zwyrodnialca los po stokroć pokarze!
Policja ma moje dane tak samo jak osoby, która jechała za traktorem. Mi szkoda chłopaka bo często smigam tą drogą. Szczerze mówiąc po wypadku zastanawiałem się czy gdybym go nie puścił nie zjechał mu żeby mógł mnie wyprzedzić czy to nie ja wjechałbym w ten traktor. Tym bardziej mnie dziwi pisanie tu ludzi stwierdzenie o ostrożności jak zachować ostrożnośc na drodze krajowej jadąc na wprost? co mam jechać 30km/h tam gdzie mam 90km/h? wiadomo że każdy tam jeździ 90-110. A tym bardziej mi szkoda chłopaka bo chcieliśmy mu udzielić pomocy a to bydle nie zatrzymało się tylko uciekło ciągnąc chłopaka(początkowo myślelismy że wyrzuciło go w pole) może miałby jakieś małe szanse gdyby to bydle zatrzymało się ale za to co zrobił powinien pójśc siedzieć....jedno to wymuszenie pierwszeństwa a drugie to jazda po %, ucieczka z miejsca wypadku i nie udzielenie pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mógł napisać tylko człowiek bez serca. Wielkie nieszczęście, ale jesteśmy z Wami:*
Gość napisał:
ty sku***elu,rok temu zginął mu Ojciec przy remoncie kościoła w Końskowoli,rodzina przeżyła tragedię-teraz Kuba jesteś zerem pisząc te brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie żal Kuby, takie rzeczy nie powinny się zdarzać. Ale zdarzają się i będą się zdarzać dopóki na Warszawę nie będzie wreszcie normalnej trasy, jazda 17-tką to rosyjska ruletka, nie ma dnia żeby cos się nie stało. A nasi prominenci zajmowali i zajmują się pierdzeniem w stołki i debatami o mgle smoleńskiej, S17 powinna była powstawć już 10 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...