Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
licznik napisał:
jednego deb***a mniej licznik bije, poczekamy
nie znałeś tego człowieka więc nie osądzaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
makabra, jesteś i nagle cię nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne... Kondolencje dla rodziny i znajomych chłopaka. (") Jak ktoś pisał: NIE dla pijanych i "wczorajszych" na drogach !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne napisał:
strasznie żal Kuby, takie rzeczy nie powinny się zdarzać. Ale zdarzają się i będą się zdarzać dopóki na Warszawę nie będzie wreszcie normalnej trasy, jazda 17-tką to rosyjska ruletka, nie ma dnia żeby cos się nie stało. A nasi prominenci zajmowali i zajmują się pierdzeniem w stołki i debatami o mgle smoleńskiej, S17 powinna była powstawć już 10 lat temu.
I co by dała ta S 17???? Ani ten traktorzysta by tamtędy nie jechał do swojego domu, ani kuba by tamtedy tez nie wracał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest tyle pieknych drog omijajcie glowne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licznik napisał:
jednego deb***a mniej licznik bije, poczekamy
boze a dlaczego ty jeszcze żyjesz ? Takiego de.........to powinna klawiatura porażać. Żal mi ciebie,ścierwo ma więcej ciepła i empatii niz ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było troszke inaczej, ciagnikiem wyjechal z podpozadkowanej i wymusil pierwszenstwo potem ciagnał cialo jeszcze 4 kilometry bo chcial spier***ic. Smierc za smierc !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd był ten kierowca ciągnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licznik napisał:
jednego deb***a mniej licznik bije, poczekamy
Czyzbys spal na lekcji religi......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinga napisał:
A skąd był ten kierowca ciągnika?
Chyba z Zabłocia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę zmarłego motocyklisty proszę o kontakt [....]
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2012 r. o 12:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ta hiena. Spadaj stąd. Widzę że nie przepuścisz żadnej tragedii.... Gdy tylko ukaże się jakaś wiadomość o śmierci zaraz pokazuje sie ten mail z "prośbą" ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego motocyklisty mniej na drodze zginął we własnej woli przez prędkość, jaka była tam dozwolona prędkość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sezon motocyklowy otwarty w Lubelskim współczucia dal obu rodzin , moim zdaniem to motocyklista ze 200 jechał widziałem ten motocykl a może tylko tylne koło które z niego zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co słyszałem od ludzi tam w zagrodach gdzie lezal motocykl ciągnik skręcał w droge poprzeczną a ciąg samochodów zatrzymał się żeby go wpuścic a szanowny motocyklista sypał wszystkich lewą strona gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motur napisał:
No to sezon motocyklowy otwarty w Lubelskim współczucia dal obu rodzin , moim zdaniem to motocyklista ze 200 jechał widziałem ten motocykl a może tylko tylne koło które z niego zostało
Jednak na bank nie widziałeś - motocykl był bez przedniego koła i nie jechał tyle ile napisałeś. Ale grunt że masz frajdę z pisania wymyślonych rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cala sytuacja jest straszna, bez sprzeczania sie czyja jest wina! znam chlopaka ktory prowadzil pod wplywem, i do wczoraj znalam Kube. Mozna gdybac jedynie czy gdyby J. sie zatrzymal Kuba mialby jakies szanse....faktem jest ze to co wczoraj zobaczylam spedza mi sen z powiek. Z szacunku dla rodziny Kuby zamilczmy juz, i nie obwiniajmy zmarlego...Postawcie sie na miejscu jego brata i mamy....c przeciagu niecalych dwoch lat maja drugi pogrzeb w domu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byl teren zabudowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był, jest... spier***ać stąd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*] - smutno mi że juz nie ma Kuby między nami, 4lata w jednej ławce, w jednej drużynie, jak brat, w lipcu miał być moim starszym drużbą na weselu, a teraz już go nie ma....;( jak tylko rano sie dowiedziałem o tym co sie stało, nie mogłem w to uwierzyć... - niedawno pochowaliśmy jego ojca, teraz Kubę... - Boże za co?? najszczersze kondolencje dla rodziny... Wy ludzie przestańcie wypisywac głupoty a zwłaszcza jak ktos go nie znał i nie widział całego zdarzenia.. A winny jego śmierci mam nadzieje że poniesie za to konsekwencje - Kolego spoczywaj w pokoju... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...