Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Traktorzysta z flaszką wina pod pazuchą ..... tylko u nas jeździ się jak chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba mam nadzieje, że TAM bedzie Ci o wiele lepiej i spotkasz swojego jakże niedawno pochowanego tate. [*] gdyby ten zjeb sie zatrzymal moze byl bys tu teraz z nami. powinien poniesc srogie tego konsekwencje!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgorzata napisał:
Rodzinę zmarłego motocyklisty proszę o kontakt [....]
BRAWO !!! GONIĆ HIENY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem wasze rozżalenie ale chyba znicze to powinniśmy stawiać na grobach a nie w komentarzach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serce sie kroi jak wypisujecie takie rzeczy... widocznie tak miało być... przyczynę.....to czy motocylkista jechał za szybko..., czy wpływ alkoholu kierowcy ciągnika był przyczyną, czy to że ten chwytak który ciągnął traktor był oświetlony i motocyklista mógł go w ogóle zauważyć... to na pewno sprawdzi prokuratura... ale to życia nie wróci, osądzanie drugiego człowieka tez jest niepotrzebne, bo świadomość tego co się stało i sumienie zrobią swoje. Niestety to był wypadek. zginął człowiek-motocyklista, cierpi jego rodzina i przyjaciele. Cierpi rodzina drugiej osoby - kierowcy tego ciagnika. Uszanujmy to. Odpoczywaj w pokoju Kuba [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sssssss napisał:
z tego co słyszałem od ludzi tam w zagrodach gdzie lezal motocykl ciągnik skręcał w droge poprzeczną a ciąg samochodów zatrzymał się żeby go wpuścic a szanowny motocyklista sypał wszystkich lewą strona gratulacje
Bardzo proszę usera FF, piszącego już poprzedni o ustosunkowanie się do powyższego postu. Byłeś świadkiem zdarzenia - potwierdź lub zaprzecz powyższym wiadomościom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia nie moge uwierzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia nie moge uwierzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sssssss napisał:
z tego co słyszałem od ludzi tam w zagrodach gdzie lezal motocykl ciągnik skręcał w droge poprzeczną a ciąg samochodów zatrzymał się żeby go wpuścic a szanowny motocyklista sypał wszystkich lewą strona gratulacje
Panie FF - czy istotnie tak było jak pisze zacytowany przeze mnie 'sssssss'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tam nie było 130, a 90-100, więc średnia prędkość jak na drogę krajową. Traktor nie powinien wyjeżdżać na drogę po zmroku: 1. zazwyczaj traktorzysta jest po całym dniu pracy (zmęczenie) 2. ciemno - wolne pojazdy stanowią jeszcze wieksze zagrożenie niż za dnia, bo z daleka ciężko odróżnic co jedzie i z jaką prędkością 3. oni piją, wie to każdy. Policja zamiast łapać rowerzystów na wiejskich drogach powinna kontrolowac ciągniki na polach
AD.1. - to co ma nocować na polu , przespać sie w ciągniku i wracac wypoczęty ? ad.2 - dobrze oznakowanego/oświetlonego ciągnika nie sposób przeoczyć ad.3 - zastanów się co ty piszesz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze wczoraj na firmie śmialiśmy się i gadaliśmy , a dzisiaj rano cisza spokój i nie dowierzanie ze nie ma cię wśród nas . Spoczyjwaj W Spokoju [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, znów zabrałeś kolejną istotę do nieba, Kubo, z nami już tu dziś Ciebie nie ma odeszłeś dużo za wcześnie, ja nie mogę w to uwierzyć jeszcze, Ty pewnie teraz, spoglądasz na nas z góry, unosisz się gdzieś, wysoko ponad chmury, Lecz widocznie takie było, Twoje przeznaczenie, taki Twój los, a dla nas ogromny w serca cios. Wiedz, że będziemy o Tobie zawsze pamiętali, byłeś wesoły, wszyscy Cię kochali, Teraz już idziesz po schodach do bram, światło nowego życia niesie Cię tam, Twoje ostatnie spojrzenie, na nasz świat, teraz pomyśl, ile on tak naprawdę jest wart, łzy spływają po policzku, serce płacze, wiem, że napewno tam -gdzieś -kiedyś- Ciebie zobaczę, Rodzinie przesyłam głębokie kondolencje, chciałabym ofiarować coś więcej niż tylko te słowa, pisane na prędce, Odeszłeś od nas, w tak młodym wieku, bo świat jest taki niesprawiedliwy ,niezrozumiały będę modliła się za Ciebie, za Twoją duszę, musimy żyć dalej, lecz to ogromna strata, za co to zapłata, w bólu takim Twój brat , Twoja mama i Twoja rodzina, wszyscy znajomi, jest jedna rzecz, co ten straszliwy ból ukoi, Czas leczy rany, musimy umieć dalej żyć, Lecz nie ma co się kryć, bardzo nam Ciebie brakuje, każdy w swoich sercach Ciebie opłakuje, Kolejna osoba odeszła, przez niebne bramy jej dusza przeszła, Spoczywaj w pokoju, Kuba pamiętamy Cię, jesteśmy z Tobą do zobaczenia w niebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w końcu ilejechał 2,2 czy 4km? buraki z dw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DamianR napisał:
Panie FF - czy istotnie tak było jak pisze zacytowany przeze mnie 'sssssss'?
Wszystko zalezy jak patrzeć? ktoś powie sznur samochod stnal wprozadku (nie widzialem tego)jednak z mojej perspektywy to wygladalo zupelnie inaczej ...jedziesz droga nieoswietlona bez organiczen strona,z ktorej podobno wyskoczyl ciagnik byla nie dokonca widoczna (był tam płot i jakis dom).Więc mowi ktos głupi motocyklista a ja zapytam? jedziesz 90km/h krajowa droga z pierwszenstwem nagle wyskakuje Ci przy np 90km/h przed Ciebie ciagnik...nie byl widoczny ja zobaczyłem go dopiero w odbiciu swiatel samochodow. nie widziałem sygnałow rzadnych manewrow sam ledwo wyhamowalem, motocyklista byl przedemna nie miał tego szczescia. Sam miałem dylemat wrecz skad wyjechal z powodu slabego oswtielenia(wygladalo to wrecz jakby wjechal na pelnej szybkosci nie upewniajac sie co ma po prawej stronie). Nie uwazam by ten chłopak jakos zle jechal,jechał tak jak wiekszosc na tym odcinku jednak sposob w jaki wtargnal ten ciagnik przy słabej widocznosci,slabo oswietlony przypominal horror.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Pawlusa Gamoniu traktorzysta wymusił a po drugie jak był naje***y to niech śpi w oborze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FF napisał:
Wszystko zalezy jak patrzeć? ktoś powie sznur samochod stnal wprozadku (nie widzialem tego)jednak z mojej perspektywy to wygladalo zupelnie inaczej ...jedziesz droga nieoswietlona bez organiczen strona,z ktorej podobno wyskoczyl ciagnik byla nie dokonca widoczna (był tam płot i jakis dom).Więc mowi ktos głupi motocyklista a ja zapytam? jedziesz 90km/h krajowa droga z pierwszenstwem nagle wyskakuje Ci przy np 90km/h przed Ciebie ciagnik...nie byl widoczny ja zobaczyłem go dopiero w odbiciu swiatel samochodow. nie widziałem sygnałow rzadnych manewrow sam ledwo wyhamowalem, motocyklista byl przedemna nie miał tego szczescia. Sam miałem dylemat wrecz skad wyjechal z powodu slabego oswtielenia(wygladalo to wrecz jakby wjechal na pelnej szybkosci nie upewniajac sie co ma po prawej stronie). Nie uwazam by ten chłopak jakos zle jechal,jechał tak jak wiekszosc na tym odcinku jednak sposob w jaki wtargnal ten ciagnik przy słabej widocznosci,slabo oswietlony przypominal horror.
Nie zamierzam nikogo bronić, ale jedna w miejscu w którym doszło do wypadku jest ograniczenie prędkości. To teren zabudowany, a więc niewątpliwie 50 km/h. Mało kto jednak stosuje się do ograniczeń. Dowodem posty powyżej. Ograniczenie do 50 a wszyscy jadą 90 i to podobno normalne. Ku rozwadze wszystkim. Wolniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FF napisał:
Wszystko zalezy jak patrzeć? ktoś powie sznur samochod stnal wprozadku (nie widzialem tego)jednak z mojej perspektywy to wygladalo zupelnie inaczej ...jedziesz droga nieoswietlona bez organiczen strona,z ktorej podobno wyskoczyl ciagnik byla nie dokonca widoczna (był tam płot i jakis dom).Więc mowi ktos głupi motocyklista a ja zapytam? jedziesz 90km/h krajowa droga z pierwszenstwem nagle wyskakuje Ci przy np 90km/h przed Ciebie ciagnik...nie byl widoczny ja zobaczyłem go dopiero w odbiciu swiatel samochodow. nie widziałem sygnałow rzadnych manewrow sam ledwo wyhamowalem, motocyklista byl przedemna nie miał tego szczescia. Sam miałem dylemat wrecz skad wyjechal z powodu slabego oswtielenia(wygladalo to wrecz jakby wjechal na pelnej szybkosci nie upewniajac sie co ma po prawej stronie). Nie uwazam by ten chłopak jakos zle jechal,jechał tak jak wiekszosc na tym odcinku jednak sposob w jaki wtargnal ten ciagnik przy słabej widocznosci,slabo oswietlony przypominal horror.
Noc, ciągnik z wehikułem, koleś wczorajszy, motor, duży ruch pojazdów.... Szkoda chłopaków - jeden zapłacił życiem, drugi będzie musiał z tym żyć. Smutne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam nie było 130, a 90-100, więc średnia prędkość jak na drogę krajową.
iga napisał:
Nie zamierzam nikogo bronić, ale jedna w miejscu w którym doszło do wypadku jest ograniczenie prędkości. To teren zabudowany, a więc niewątpliwie 50 km/h. Mało kto jednak stosuje się do ograniczeń. Dowodem posty powyżej. Ograniczenie do 50 a wszyscy jadą 90 i to podobno normalne. Ku rozwadze wszystkim. Wolniej.
No właśnie tym bardziej,że tam jest skrzyżowanie do lewoskrętu. Często zdarza się, że stojąc na tym skrzyżowaniu i chcąc skręcić w lewo jadące z przeciwka samochody wyprzedzając się mijają mnie jeden z prawej drugi z lewej. Kilka razy było to naprawdę niebezpieczne. I chyba żaden nie jechał 50 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LK napisał:
tam nie było 130, a 90-100, więc średnia prędkość jak na drogę krajową. No właśnie tym bardziej,że tam jest skrzyżowanie do lewoskrętu. Często zdarza się, że stojąc na tym skrzyżowaniu i chcąc skręcić w lewo jadące z przeciwka samochody wyprzedzając się mijają mnie jeden z prawej drugi z lewej. Kilka razy było to naprawdę niebezpieczne. I chyba żaden nie jechał 50 .
Nie chce mowic na 100% ale jesli dobrze pamietam to miejsce przed tym skrzyzowaniem jest aby tablica informacyjna ze jest kontrola radarowa, a dopiero za tym skrzyzowaniem tablica o terenie zabudowanym(moge sie mylic).jednak dla swietego spokoju bede jechal ta droga w poniedziałek i dokładnie to sprawdze. Dopiero pozniej jest jedno przejscie dla pieszych ze swiatlami pozniej przerwa i drugie rpzejscie i obok fotoradar(lub jego atrapa). Jesli ktos jest z tego terenu moze w dzien spojrzec czy dobrze pamietam uklad znakow, bo nie chce sluchac ani przepychac sie w tym kto ma racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie już debatować czyja jest wina.Przecież nikt nie chciał nikogo zabic .Też miałam wypadek i wiem że to ułamek sekundy .Zle wyliczysz ,odległość Wydaje ci się że przejedziesz.A tu buuuum Traktorzystę możemy obwiniać jedynie za alkohol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...