Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czy ktoś wie dlaczego strażacy nie mają jeszcze na wyposażeniu urządzeń do szybkiego napełniania worków z piaskiem ? Przecież takie urządzenie zastępuje pracę kilku osób i znacznie skraca czas ich napełniania !    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś wie dlaczego strażacy nie mają jeszcze na wyposażeniu urządzeń do szybkiego napełniania worków z piaskiem ? Przecież takie urządzenie zastępuje pracę kilku osób i znacznie skraca czas ich napełniania !
Ja wiem! Jeszcze takiego nie kupili a poza tym już wkrótce wybory a po wyborach to choćby potop... i do następnego razu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają, stoją nieużywane bo do nich trzeba wynająć jakąś koparke do nasypywania a to jest większy koszt. ps. ta powódź to pic na wode bo rzeka w korycie cały czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają, stoją nieużywane bo do nich trzeba wynająć jakąś koparke do nasypywania a to jest większy koszt. ps. ta powódź to pic na wode bo rzeka w korycie cały czas
  Uwielbiam takich ludzi, jedyne co potrafią to pisać pierdoły w internecie bo są anonimowi a sam problem ich niedotyczy. Oszołom, który myli koryto z łożyskiem. Następnym razem jak będziesz chciał zabłysnąć to chociaż doedukuj się. Mam chwilę, napiszę co mi się ciśnie na usta. Jak można było doprowadzić do sytuacji w której, po upływie 4lat czyli 48miesięcy mamy powtórkę zagrożenia dla mieszkańców powiśla. Krew mnie zalewa sposób wypowiedzi Pana wójta gminy Łaziska, chciałbym żeby został rozliczony za jego starania w odbudowę, naprawę, przebudowę wałów. Przez poczynania rządzących w gminie Łaziska i urzędników z góry ludzie z Wilkowa już przygotowują się do powodzi. Wielu z nich już wyjechało z gminy. Wiem, bo przejeżdżałem dzisiaj przez Wilków i pobliskie wsie, te w których przed cztery lata temu pomagałem ratować ludzi. Wyglądały jak przygotowujące się do wojny, w oknach na parterze ciężko było zauważyć firanki, kwiatki, meble. Nawiązuję do Wilkowa, bo w tej miejscowości został wyremontowany wał. I jeżeli pęknie wał w Braciejowicach lub na Kępie to najbardziej ucierpi gmina Wilków, która jest niżej położona. Widziałem stan wałów w Braciejowicach, jak to powiedział komendant Straży "będzie cud jeśli wał się obroni". Wał z piachu... Mam wielką nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy. Bo nie chciałbym znowu doświadczyć tych emocji, negatywnych które towarzyszą ratowaniu ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...