Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak ona ma 29 lat to 65. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesada - przecież to pies wystawić grzywnę i wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bardzo szlachetnie ze strony tej kobiety, ale może taniej byłoby się np. otruć i opuścić ten ziemski padół z korzyścią dla społeczeństwa i zwierząt ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– 29-latka przyznała się, że wspólnie ze swoim 66-letnim znajomym biła psa siekierą, czym doprowadziła do śmierci czworonoga – mówi Marcin Gentelman, oficer prasowy policji w Opolu Lubelskim."   ... z ryjów to oni obydwoje są podobnymi menelami w wieku emerytalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To też wina weterynarzy, którzy nie chcą usypiać zwierząt. Przychodzi taki czas, że pies czy kot jest już stary i nieatrakcyjny i więcej z nim kłopotu niż przyjemności. Wtedy chciałbym się z nim humanitarnie rozstać - niestety wszędzie problemy. Oczywiście zakopywanie psa żywcem jest okrutne, ale nie będzie takich problemów, jeżeli właściciel zwierzęcia, kiedy uzna że czas się rozstać będzie mógł go uśpić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja mam to ścierwo utrzymywać przez 5 miesięcy ze swoich podatków?? Otworzyć i odpalić piec dla takich kurew na majdanku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
29-letnia tzw. kobieto pijana agata l. z miejscowości Mazanów i jej tzw konkubent 66-letni pijany tadeusz- oby do końca waszego nędznego życia spotkało was wszystko co najgorsze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do osoby, która wini wet., że nie chcą usypiać zwierząt - rozumiem, że jak Ty będziesz wcześniej, czy później nieatrakcyjny, a może wręcz odpychający, to trzeba Cię uśpić. Jeśli to nie będzie możliwe to w łeb, chociaż to okrutne i do piachu. Człowieku zwierzę to istota żywa, a zwierzę domowe, to istota żywa potrzebująca opieki człowieka. Człowiek zaś to istota ponoć mądrzejsza, więc wie, że tak jak i on tak i zwierzę nie żyją tylko dokąd są dla kogoś atrakcyjni. Wet. usypia zwierzęta chore i bardzo cierpiące, niemające szans na wyzdrowienie. Jego zadaniem, jak zadaniem lekarza, jest leczyć, a nie zabijać na żądanie. Podłe babsko wyglądające jak stary kapeć, pomimo swoich 29 lat, ma zapewne przepity mózg, który teraz będziemy utrzymywać. Jej okrucieństwo wyklucza ją z grona ludzi, a nawet zwierząt, bo te zabijają ze strachu, głodu, a nie pastwią się na raty. Poddanie się karze, to dla tej szmaty doskonała forma przetrwania na koszt społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wina weterynarzy , powinni usypiać zwierzęta nie tylko stare ale agresywne , aspołeczne . Lepiej uśpić niż ma się poniewierać i kąsać ludzi . Kiedyś przygarnełam bezdomnego psa który jak tylko się podkarmił stał się bestią i omal nie zagryzł człowieka , skakał z zębami do krtani , tresowany w tym celu był widać i napotkałam się z odmową uśpienia . Pies atakował wszystkich , bałam się że zagryzie kogoś a ja wyląduje w więzieniu , uśpić nikt nie chciał . Więc poradziłam sobie z pieskiem " po swojemu" bo co miałam innego zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...