Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakręcą kurek przewodniczącemu

Utworzony przez kurek, 26 września 2007 r. o 11:59 Powrót do artykułu
jak mówię że był jedynym kandydatem na senatora ze swojej partii w okręgu lubelskim to tak jest i nie spieraj się anonimie że było inaczej. Dla potwierdzenia moich słów skopiowałem ze strony www.wybory2007.pl fragment listy wyborczej. Kandydaci PiS na senatorów, okręg nr 6, Lublin1 Ryszard Janusz Bender2 Grzegorz Czelej3 Stanisław GogaczKandydat Komitetu Wyborczego Samoobrona Patriotyczna na senatora, okręg nr 6, Lublin1 Leszek Michał BarwińskiKandydat Samoobrony RP na senatora, okręg nr 6, Lublin1 Bogusław Warchulski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusty łeb to lekki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4.barwiński był to jedyny kandydat na senatora z ramienia samoobrony w okręgu lubelskim.tak napisałeś, trzeba było zaznaczyć, ze z samoobrony patriotycznej. bo sama samoobrona z tym panem niema nic wspólnego i to jest ta wielka różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zapewnie nie chce mieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przegladam wszystkie wypowiedzi i dziwię się bardzo mocno tej euforii i uwielbieniu dla jednego z największych przegranych tych wyborów. Wszak te 24,5 tys głosów to raptem dają B. czwarte miejsce od końca, a więc naprawdę w samym ogonie. Nawet tak chamska kampania w stylu "nasz kandydat" przyczepiane do plakatów PiS-u i w kolorystyce tejże partii na niewiele się zdała. Chociaż gdyby nie to to pewnie głosów nie byłoby nawet połowy. Spora część głosów to tylko i wyłącznie dlatego ,że nazwisko na B. no ale to już chyba nie zasługa samego Buchaja ale jego ojca czyż nie ? Ja Myślę, że te trzysta kilka głosów w gminie to naprawdę nie daje mandatu na pełnienie funkcji Przewodniczącego Rady Gminy. Moim skromnym zdaniem należy naprawdę przystąpić do referendum, tym barziej, że Wspólna Gmina już sbiera podpisy o odwołanie wójta, więcej głosów niż 300. A wracając do pana B. i jego ekipyto gratuluję samopoczucia nie każdy potrafi cieszyć się z klęski. No cóż to przywilej inteligentnych inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, porównajmy: ukochana przez wójta Sadurska (z PiS) na terenie gminy 270 głosów. Produkujący się na dożynkach i podpierający Rozwałką na ulotkach Smolarz z PSL - na terenie gminy 90 głosów. Inni wielcy: Palikot (PO): 60 głosów, Giertych: 16, Sierakowska: 25. Do senatu Orgasiński z PSL: 199, Perka: 191. Nawet zwycięzca tych wyborów Gogacz z PiS wziął w Markuszowie mniej niż Barwiński: tylko 305 głosów. Barwiński na terenie gminy wziął 27,92 proc., 327 głosów co dało mu trzeci wynik (od góry zaznaczam, nie od dołu ). W samym Makrkuszowie wygrał ze wszystkimi, włącznie z Benderem i Czelejem biorąc 50 proc. wszystkich oddanych głosów! Dlatego tak portkami trzęsiecie. To ostatnia kadencja Rozwałki, pakujcie się nieudacznicy. Pograjcie sobie w gierki internetowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, no to rzeczywiście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samoobrona Patriotyczna, Leszek Barwiński - 24.856 głosów ogółem, w gminie Markuszów 327. Samoobrona RP, Bogusław Warchulski - 16.844 głosów ogółem, w gminie 37. To kto tu jest silniejszy i kto z kim może mieć chcieć coś wspólnego? Zresztą akurat Barwiński w kampanii mówił o współpracy i jedności. To samo mówił zresztą Rozwałce, ale ten woli kręcić własne lody zamiast współpracować dla dobra gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę z innego wątku: Tak, tak, porównajmy: ukochana przez wójta Sadurska (z PiS) na terenie gminy 270 głosów. Produkujący się na dożynkach i podpierający Rozwałką na ulotkach Smolarz z PSL - na terenie gminy 90 głosów. Inni wielcy: Palikot (PO): 60 głosów, Giertych: 16, Sierakowska: 25. Do senatu Orgasiński z PSL: 199, Perka: 191. Nawet zwycięzca tych wyborów Gogacz z PiS wziął w Markuszowie mniej niż Barwiński: tylko 305 głosów. Barwiński na terenie gminy wziął 27,92 proc., 327 głosów co dało mu trzeci wynik (od góry zaznaczam, nie od dołu lol ). W samym Makrkuszowie wygrał ze wszystkimi, włącznie z Benderem i Czelejem biorąc 50 proc. wszystkich oddanych głosów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do AnonimowegoJaka potęga i jakie zwycięstwo. Na tyle wyjaśnień na forach internetowych jeszcze go bronisz? Powtórka z rozrywki. A tak swoją drogą musisz być bardzo ubogim duchowo człowiekiem skoro w taki dniu jak 1 listopada zamiast zadumy nad tymi co odeszli i wyciszeniem chce ci się babrać w tym bagnie? Bardzo mi szkoda ciebie. Jesteś taki sam. Relaks też chyba był otwartu. Do jednego was wora najlepiej by było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to za porównianie. Już wiele razy pisałem, że nie jestem ani za wojtem, ani za Barwińskim, obaj mi mówiąc brzydko latają, jeśli muszę coś załatwić tro mi nikt łaski nie robi. Jeśli jestem na prawie to mi mogą. Ale wiadomojak niedoszły ..... zdobywa głosy, nie istotne ile głosów zdobył, bo to przeszło i minęło, ale ważne i chyba najważniejsze co sobą reprezentuje? Nie będę się powtarzał ponieważ już wiele do chwili obecnej napisano, szkoda mojego czasu, i gdyby zdobył nawet 90% głosów dla mnie osobiście będzie nikim. Nawet gdyby był senatorem, wójtem i wszystko jedno kim. A Rozwałka, przez tyle kadencji namanipulował tak ludźmi w gminie, że oni nie potrafią inaczej myśleć, i nie wiedzą jak może być lepiej i inaczej. Barwiński też zaczyna takie same metody stosować jak Rozwałka. Dlaczego Pietruszewskiego syn pracuje w szkole w Markuszowie a nie ktoś z tąd? Mialo być likwidowane bezrobocie. Jakim ten młodzian jest fachowcem? Co - zatrudniony dla świetego spokoju? itd itp, przykłady możnaby mnozyć, ale po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fora internetowe ja widać wyjaśniły tylko ludziom, że skoro plugawcy tak się Barwińskiego boją to warto na niego głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie na jego kulturę i wykształcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to nie mamy innego wyjścia jak tylko założyć senat w markuszowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję tak dobrego samopoczucia. I współczuję i "nteligencji inaczej". Człowieku nie potrafisz się zachować , a pchasz się na salony. Odrobinę samokrytyki. A może do szkoły ? Wszak na to nigdy za późno . Czy może towarzysz Buchaj jest i pozostanie samoukiem ( oj przepraszam nieukiem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeśli ludzie głosowali ze strachu to zupełnie co innego. Należy to ogłosić nallepiej z dachu relaksu aby wszyscy bywalcy usłyszeli to może przybędzie jeszcze parę głosów. szczególnie na referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy się boicie tego referendum. No tak, gdzie nieudacznik z układu znajdzie potem pracę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...