Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Założyli komitet wyborczy bez wiedzy kandydata

Utworzony przez janosik, 12 września 2014 r. o 10:42
Ściema Krzysia. Walczy o miejsce na różnych listach do sejmiku a nikt go nie chce. A Piotruś bez jego wiedzy nawet Dwójki nie postawi w kibla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściema Krzysia tak jak wszystko co robi. Walczy o miejsce na różnych listach do sejmiku ale nikt go nie chce. A Piotruś bez jego wiedzy nawet Dwójki nie postawi w kiblu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściema Krzysia. Walczy o miejsce na różnych listach do sejmiku a nikt go nie chce. A Piotruś bez jego wiedzy nawet Dwójki nie postawi w kibla.
Po prostu, jeden ze sposobów na kampanię wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważajta ludziska, bo tera z łapanki biero! sprawdzajta, czy ktoś na wasz jakiego, tfu!, komitetu nie zarejestrował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) zabawna sytuacja ;-) ale to tak bywa że jakiś kandydat jest po prostu oczekiwany przez wyborców opierać się nie ma co - vox populi to vox dei i nie ma co sciemniać że się jest niewierzącym pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ktoś zrobił mu prezent... no chyba, że polityczna mina od konkurencji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściema Krzysia. Walczy o miejsce na różnych listach do sejmiku a nikt go nie chce. A Piotruś bez jego wiedzy nawet Dwójki nie postawi w kibla.
po co dodał Pan 3 razy ten sam komentarz pod innymi danymi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna bylo załozyć komitet im Pilsudskiego... tyle przegrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łaaaaaaaaaaaaaaa chchchchchchchch.....polałem się prawie...... to nieludzka inteligencja ten nasz krzyś ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nisko upadł Krzysztof Szydłowski, kandyduje juz byle gdzie z byle jakiego komitetu żeby złapac cokolwiek. Nikt nie chce z nim romawiać, nikt go nie szanuje i nie bierze powaznie. Mam propozycje niech KANDYDUJE NA SOŁTYSA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wciąż ważne jest nazwisko Krzysztof Szydłowski świadczy ten frontalny atak - w odpowiedzi..... na żart paru osób, którego celem było zmobilizowanie PSLowskiego wójta Konopnicy po 8 latach "rządów" - nomen omen Żydka, żeby się wziął do roboty i stosował mniej nepotyzmu ... (Jaś Łopata nomen omen też sąsiad i chyba kuzyn albo ojciec chrzestny...). A swoją drogą szkoda, że nie zarejestrowali Komitetu w całym województwie, a nie tylko w jednej nic nie znaczącej politycznie gminie .... Reklama nazwiska Szydłowski byłaby wtedy pewnie na pierwszych stronach gazet centralnych TV i największych portali.. Cóż... jaka gazeta taki skandal.... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księciunio nie wiedział że Tołdi chciał mu psikusa zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się kuźwa pchają już na stołki, pieprzony kraj w którym uczciwi klepią biedę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydłowski - no cóż jakby nie patrzeć jest jednym z ostatnich wielkich politycznych graczy naszego regionu... To jedna z tych osób które zawsze trzeba brać pod uwagę w rachubach bo może zaskoczyć tym razem sam jest zaskoczony - niestety noblesse oblige a zatem: Powodzenia, panie Gorsky! :-P      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swietne posuniecie , teraz kto da wiecej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można go lubić albo nie. Ale bez wątpienia jest to ktoś, kto merytorycznie jest przygotowany do pełnienia urzędów od sołtysa począwszy a na sejmie skończywszy. Bywa często szorstki czy wręcz chamski w obyciu, ale może warto się zastanowić czy chcemy aby w urzędach zasiadali mili i uprzejmi laicy, czy ludzie merytorycznie przygotowani, z wiedzą i doświadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam go oceniam podobnie z tym że nic mi o chamstwie nie wiadomo... oczywiscie sporym mankamentem jest jego przynależność - to jest stanowczo zła rekonmendacja poza wiedzą liczy sie bowiem i morale Samson w końcu był fachowcem a jak wiadomo... tak więc ja bym na kogoś z TR nie zagłosował
Ostatnio edytowany 22 września 2014 r. o 16:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z niewielu w naszym regionie, który zna się i na gospodarce i na polityce - w przeciwieństwie do wielu pchających się do władzy. Szorstki, ale merytoryczny. Był świetnym wicemarszałkiem, choć trudny we współpracy bo wymagający, pracoholik. Każda partia , która mu zaproponuje każde stanowisko /poradzi sobie wszędzie/, będzie miała pożytek z jego wiedzy. Szkoda tylko, że marnuje się w TR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KNP podobno szuka kandydata na prezydenta :D no nie mogłem się powstrzymać zwyczajnie ... nie przeczę jednak - marnuje się tam gdzie jest cóż socjaldemokraci nie mają jakoś przebicia
Ostatnio edytowany 26 września 2014 r. o 18:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam go oceniam podobnie z tym że nic mi o chamstwie nie wiadomo... oczywiscie sporym mankamentem jest jego przynależność - to jest stanowczo zła rekonmendacja poza wiedzą liczy sie bowiem i morale Samson w końcu był fachowcem a jak wiadomo... tak więc ja bym na kogoś z TR nie zagłosował
No Twój Ruch bee według Przemusia ale pisemka pisać i po pomoc do Kabacińskiego biegać to już tak nie mierzi? Cóż się dziwić komuś kto z PPS, wszak to ta partia razem z PPR stworzyła PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...