Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zapomniałem dokumentów". Kierowcy znaleźli sposób na policjantów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 sierpnia 2016 r. o 12:53 Powrót do artykułu
Samo zatrzymanie prawa jazdy jest już karą dla kierowcy. Dlaczego więc, dodatkowo nakładany jest mandat oraz punkty karne? Ponoć nie można karać kilkukrotnie za jedno wykroczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontroli trzezwości nie potrafią przeprowadzić a chcą zatrzymywać prawko bez prawka haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabranie prawa jazdy może być co najwyżej karą dla ludzi którzy pracują w transporcie, i to takim poważnym tiry, itp a nie brakuje debilu którzy i bez prawka jeżdzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi za prędkość zabrali ale na papierze bo kwitu nie oddałem im i dalej jeżdziłem,aż w końcu sąd mnie uniewinnił i legalnie jeźdżę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowód rejestracyjny też zatrzymają za brak aktualnego przeglądu gdy nie mam dokumentów przy sobie? Śmieszne jest to państwo, że działa teoretycznie, to eufemizm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dalej będziecie cwaniakować z tym prawem jazdy, to przywróci się karanie chłostą na rynku miejskim czy zakuwanie w dyby i zrobi się porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wam się nie podoba, jest pollcja żle, nie ma jej też źle, są przepisy, oczywiście bez sensu... jeżeli wam się tutaj nie podoba, to na Madagaskar wypad!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasza Cesarskość ! Zabiorą prawo jazdy gdy im go oddasz. Jak nie oddasz to nikt nic Ci nie zrobi. Nie odbieraj POLECONEJ Korespondencji przez 3 miesiące - JUŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze lepszy sposób. Robi się kopie dowodu rej. i prawa jazdy, potwierdza się autentyczność notarialnie i jezdzi sięz tymi kopiami. Podczas kontroli pokazujemy kopie i nie dostajemy mandatu za brak dokumentów a prawa jazdy tez nie mogą nam zabrac bo go fizycznie nie mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom inteligencji komentujących przekracza granicę zdrowego rozsądku. Może zlikwidujmy wszystkie dokumenty, znieśmy przepisy o ruchu drogowym, jeździjmy czym chcemy. Zróbmy Bangladesz. Albo jak pisał poprzednik ... na Madagaskar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wasza Cesarskość ! Zabiorą prawo jazdy gdy im go oddasz. Jak nie oddasz to nikt nic Ci nie zrobi. Nie odbieraj POLECONEJ Korespondencji przez 3 miesiące - JUŻ.
List nie odebrany a wysłany na aadres zamieszkania uważa się za doręczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba czegoś nie rozumiesz. Nie można kilkukrotnie karać, to znaczy, że za jedno przewinienie kara może być orzeczona tylko raz. To nie znaczy, że to ma być tylko jedna kara, bo kara może składać się z kilku elementów, np. więzienie w zawieszeniu + grzywna, mandat + punkty, czy mandat + punkty + zabranie prawa jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej podczas kontroli wyjąć kluczyki ze stacyjki i powiedzieć że to nie ja kierowałem bo zapomniałem kluczyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak do końca nie działa, bo idąc tym tropem to można równie dobrze skopiować paszport, notarialnie poświadczyć i próbować wyjechać poza UE, a pogranicznik na przejściu pozwoliłby Obywatelowi sobie takią kopią w głowę stuknąć w najlepszym wypadku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, ze policja nie jest w stanie wyeliminować tych wszystkich cwaniaczów, brawurowo jeżdżących i stwarzających zagrożenie dla innych ( nie ryzykujecie tylko swoim zdrowiem czy życiem ). Czas najwyższy abyśmy my sąsiedzi, znajomi, obserwatorzy my SPOŁECZENSTWO zaczęli INFORMOWAC policję czy inne organa o nieprzestrzeganiu prawa !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palnij się w łeb społeczniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...