Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ładne opony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mężczyzna jechał sam. Miał ok. 30–35 lat. Nosił okulary." A nie miał przypadkiem sutanny? Proponuję sprawdzić okoliczne parafie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziwam prawidłową, wręcz wzorową reakcję tej rozsądnej młodej dziewczynki, mimo stresu i za***enia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bym się zgodziła. 1000 zeta za numerek to nie jest zła propozycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miał koloratkę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miał, ale mówią, ze to był twój ojciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastolatka to ile miała lat? Mogła mieć 18 a wyglądać na 20, więc nie pi erdolcie o pedofilu. Mug być normalny facet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy uważacie,że każdy w sutannie czy koloratce jest w kręgu podejrzanych...? Mylicie się bardzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W radiu Złote Przeboje dziś podali taką informację, że dziewczynka ma 11 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nastolatka to ile miała lat? Mogła mieć 18 a wyglądać na 20, więc nie pi erdolcie o pedofilu. Mug być normalny facet.
Dziecko ma 11 lat. Tak podali w radio dzisiaj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełżycka policja to amol do wszystkiego czyli do niczego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidlowa reakcja dziewczynki. Natomiast wpisy tutejszych dresów to materiał do badań dla psychiatrów. Kto normalny proponuje 1000 zł za przejaźdżkę? Miała dziewczynka dużo szczęścia, bo pewnie nie uszłaby z życiem. A policjanci to jakieś pierdoły. Nikt nie podał im numerów rejestracyjnych na "tacy"? A od czego jest monitoring na skrzyżowaniach? Ile jest czarnych audi o danej godzinie w okolicy z tablicami niemiejscowymi? Miejscowy, by nie zaryzykował. A apel do mieszkańców? Sporo osób ma rejestratory w autach, przy budynkach i sklepach. Ciężko poszukać? To poczekajmy do informacji o zgwałconej i zamordowanej dziewczynce. Bo ta bezczynność do tego prowadzi. Nie trzeba być Columbo, by znać finał tego zaniechania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za reakcję i za poważne podejście do sprawy policji. Niestety, gdy faceta znajdą, złoży wyjaśnienia, wyprze się wszystkiego i na tym sprawa się zakończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy uważacie,że każdy w sutannie czy koloratce jest w kręgu podejrzanych...? Mylicie się bardzo!
Pewnie nie ale kościół chroniąc pedofili w sutannach tworzy takie powszechne wrażenie. Zresztą ogromne zasługi w ochronie pedofili kościelnych miał tak poważany Wojtyła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile konkretnie lat ma ta "nastoletnia" dziewczynka? Bo 11 a 17 robi dużą różnicę, szczególnie że niektóre wymalowane panny wyglądają porównywalnie z tymi ze znanego portalu towarzyskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ojciec nie zapamietal numerow rejestracji?? Dziwne ja bym odrazu na To zwrocil uwage...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może chciał tylko żeby mu pomóc ubijać śmietanę na otrzęsiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy uważacie,że każdy w sutannie czy koloratce jest w kręgu podejrzanych...? Mylicie się bardzo!
Pewnie nie ale kościół chroniąc pedofili w sutannach tworzy takie powszechne wrażenie. Zresztą ogromne zasługi w ochronie pedofili kościelnych miał tak poważany Wojtyła.()) A ty kogo "poważasz"?- napisz. Skoro Kościół,święci nie są dla ciebie wzorcami- to kto (co)  jest?. Każdy kto walczy z kościołem, już na początku jest przegrany. Przykłady- historia nie tak odległa. Jesteś żałosny- należy się modlić za ciebie. Może nie jest za póżno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nieładnie tak pomawiać, proszę księdza. Złamał ksiądz  VIII Przykazanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogo napisał:
lublin napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Czy uważacie,że każdy w sutannie czy koloratce jest w kręgu podejrzanych...? Mylicie się bardzo!
Pewnie nie ale kościół chroniąc pedofili w sutannach tworzy takie powszechne wrażenie. Zresztą ogromne zasługi w ochronie pedofili kościelnych miał tak poważany Wojtyła.()) A ty kogo "poważasz"?- napisz. Skoro Kościół,święci nie są dla ciebie wzorcami- to kto (co)  jest?. Każdy kto walczy z kościołem, już na początku jest przegrany. Przykłady- historia nie tak odległa. Jesteś żałosny- należy się modlić za ciebie. Może nie jest za póżno.
Jeżeli ci to w czymś pomoże to się módl.Mnie to wisi. Z kościołem nie walczę-mam go daleko w dudzie. Wojtyła nie jest dla mnie żadnym autorytetem-śmieszny staruszek,który urzędował sobie w oderwaniu od świata i rzeczywistości.Zapamiętam go jako obrońcę "betonu" kościelnego i pedofilów właśnie. Wg ciebie jestem żałosny bo odważyłem się mieć swoje zdanie.Niech tak będzie.Niespecjalnie zależy mi na opinii takich zakłamanych ludzi jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...