Szanowni Państwo!w imieniu pasarzerow wołamy o rozkład jazdy busow w Bełzycach.Od kilku lat prywaciarze ogarneli rynek transportowy,pare clat temu to nawet usmiechali sie ,zapraszali na swoje kursy,rozdawali wizytowki.Teraz pospolicie powiem ;dupsko;odrzyło i wali im -czy my marzniemy na -po peerlowskim miejscu =ktore zwie sie przystankiem[bez zadaszenia]I bez ZADNEGO ROZKłADU JAZDY.Jeżdza niczym w tzw.Amerykance kiedy chca i o ktorej chca.Pofatygowałem sie i pojechałem ze znajomym do Opola Lub. i Poniatowej spisac rozkłady jazdy.No niby kursow pisze wiele ,ale tez nie wszystkie kursuja tak jak pisze.Własciciele firm transportowych to do was zwracamy sie,my pasarzerowie-chcemy rozkładow jazdy!ale jazdy naprawde nie tego co podpisaliscie w Urzedzie Marszałkowskim!!nie jezdzicie sumiennie to po pierwsze ,po drugie pakujecie ludzi własnie w taki sposob jak to miało miejsce w latach 80.Niektorzy kopca śmierdzace papierole,sa nie grzeczni i aroganccy,gdzie ten ;wersal;czyżby kazdy kierowca rownoważył sie ze snobem?mowimy dosc i obiecujemy wizyte w Urzedzie wojewodzkim ,moze czas na zmiane kadry i firm?!chcemy byc fachowo i miło traktowani.Jeszcze jedno-okradacie Nasze państwo nie dajecie biletow!a to musi byc karalne[mam nadzieje Ze urzad skarbowy przeczyta te informacje i zatrze rece!!]wiele busow tak robi ,ale te opolskie[czerwone i srebrny]ktore jada rano około 7 i po w 100%!!!!okradaja państwo,swoich pracodawcow czyli nas wszystkich,robia głupkowate miny jak ktos poprosi o bilet!!!Może to dobry haczyk i podpowiedz ,aby ktos z urzednikow służbowo wyruszył w podroż z tymi firmami szczegolnie w godzinach rannych i po 15!!mysle że premia byłaby murowana!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz