Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czarna swołocz zażądała 1000 z komentarzem i "tak wam dużo zostanie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYJRZYJCIE SIĘ ILE ZARABIAJĄ ZAKŁADY NA KAŻDYM POGRZEBIE ,A ZOBACZYCIE ,ŻE MOŻNA KUPIĆ WSZYSTKO 200% TANIEJ,A TAK TO MAJĄ NA KAŻDYM POGRZEBIE OK.4 TYŚ NA CZYSTO; MAJĄ NA LIMUZYNY BOGATE DOMY ""SZKOLENIA""A Z CZEGO Z WASZEGO POGRZEBU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty piszesz za bzdury wiesz co i za ile jakie koszty .Jak taki jesteś mądry uruchom własny Zakład Pogrzebowy wprowadź ceny o 200% mniejsze i zobaczymy czy długo pociągniesz.Jak się nie znasz to twarzoczaszke w kubeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zależy gdzie organizuje się pogrzeb fakt, ze grobowiec dziadek miał ale z pogrzebu jeszcze mi zostało pogrzeb organizowałem w firmie ***s://animus24.pl w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co wam przy pochówku jakiś czarownik ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ASD: masz racje, jak zdechł mi pies to zakopałem go bez czarownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ceny wcale nie są niskie. Wiem na przykładzie swojej sąsiadki, która musiała skremować swojego męża bo taka forma jest tańsza, a ona mimo zasiłku nie miała pieniędzy na zwyczajną ceremonię. Nie wiem co by zrobiła gdyby Hades nie wybudował tego krematorium...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zakładzie Hades w Lublinie mają krematorium więc ludzie mają już opcję wyboru. Taka ceremonia jest tańsza od klasycznego pochówku więc nic dziwnego, że coraz więcej osób wybiera taki właśnie sposób żegnania swoich bliskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są też takie zakłady pogrzebowe które pomagają w załatwieniu zasiłku z urzędów, a to w końcu droga ceremonia i nie każdego stać... Hades w Białej dba o człowieka i stawia przede wszystkim na dialog żeby odciążyć w trudnych chwilach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...