Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już Żydzi zrobią wszystko by zaprzestać pracom. W Warszawie rozebrano kilka dni temu Starą Parowozownię - symbol PW 44 i nikogo to nie obchodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDZENIE JAK ZWYKLE TO ONI ROBIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadgorliwość warta żyda podgórski ty psie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć naprawdę butę aby coś takiego zrobić ! To ten pan co zakapował ma obywatelstwo polskie czy izraelskie ,że zwraca się tam o pomoc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można być takim dupkiem? tam naprawdę jest straszne bezrobocie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ma mundurową emeryturę i dużo wolnego czasu, o bezrobociu wie wyłącznie tyle ile słyszał na szkoleniach partyjnych, że możliwe ono jest wyłącznie w kapitalistycznej zgniliźnie. Więc teraz z nudów kabluje do różnych instytucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI SIE WYDAJE ZE ROZGŁOS SIE PRZYDA, WKOŃCU DLA NOWYCH INWESTYCJI I INWESTORÓW KTÓRZY TAM MAJA BYĆ,TAKŻE NIECH I TELEWIZJA PRZYJEDZIE TO I JAKIŚ BILL GATS SIE ZAINTERESUJE ZE SIE TERENY POD PRZEMYSŁ PRZYGOTOWUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym czerwonym kubku piłem herbatę jak pracowałem w EDA.S.A. 15 lat temu. Potem żydzi ją zamknęli bo chcieli mieć dobry przejazd pod swój pomnik z drugiej strony EDY. A gostek o nazwisku Podgórski to pracował kiedyś w Opolu w specsłużbach, może to ten sam albo ktoś z rodziny i teraz chce być świętszy od papieża.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łyżeczka,dzbanuszek i kawałek skórki z buta.....no i Ambasada Izraela. Pan Podgórski załapie się na "sprawiedliwego wśród narodów świata " a kilkadziesiąt rodzin z Poniatowej i okolic będzie na garnuszku Wójta,bo starsi bracia w wierze pewnie śpieszyć się nie będą. "Jeszcze Polska nie zginęła....." ......kto to mówi ? Tam w Smoleńsku miesiąc po katastrofie przypadkowi ludzie wyciągali szczątki ludzkie,dokumenty z błota....odbywało się to w ramkach obojętnosci administratorów ...a tu proszę:guziczek,czajniczek i skórka z buta. A mówi się,że przed Bogiem wszyscy są równi ? Myślę że z tym stwierdzeniem tylko Bóg się zgadza i naiwni bo fakty mówią zupełnie co innego.Panie Wysokiński zadzwoń jeszcze do Putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Podgórski pewnie nie spod polskiej góry pochodzi ale ze wzgórz Golan ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podgórski - nie jest izraelczykiem, tylko cwaniaczkiem co przed wojskiem za granicę RP uciekł. Szanowny pan nawet do matury nie przystąpił, wiem bo siedziałem z "obrońcą" w jednej ławie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...