Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawsze drugi, czyli jak szukałem pracy w urzędach

Utworzony przez folkatka, 4 marca 2011 r. o 09:13 Powrót do artykułu
Jak z Mazowieckiego,to spróbuj w kancelarii TUSKA,zarobki od 12,800-19,500
A potrzebują tam asystentek czy asystentów, bo powiem krótko i na wstępie, że d.upy nie daję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodzę przez podobną drogę. Byłam na wielu konkursach do urzędów.Jednego się nauczyłam - już siedząc na korytarzu, zanim rozpocznie się pierwszy etap rekrutacji jestem w stanie rozpoznać kto dostanie tą pracę. Taki kandydat przychodzi w ostatniej chwili, nie ma kurtki, trzyma w ręku sam długopis, siada z brzegu, oczami skacze na boki, unika wzroku innych, z nikim nie rozmawia. Często bywa witany przez pracowników-urzędników, którzy idą korytarzem. Szkoda, że nikt się tym nie zajmie, gdyby były jakieś kontrole, komisje, kary - byłoby inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodzę przez podobną drogę. Byłam na wielu konkursach do urzędów.Jednego się nauczyłam - już siedząc na korytarzu, zanim rozpocznie się pierwszy etap rekrutacji jestem w stanie rozpoznać kto dostanie tą pracę. Taki kandydat przychodzi w ostatniej chwili, nie ma kurtki, trzyma w ręku sam długopis, siada z brzegu, oczami skacze na boki, unika wzroku innych, z nikim nie rozmawia. Często bywa witany przez pracowników-urzędników, którzy idą korytarzem. Szkoda, że nikt się tym nie zajmie, gdyby były jakieś kontrole, komisje, kary - byłoby inaczej.
Niestety tak to wygląda, dlatego tusk musi odejść,jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Postanowiłem wrócić do swojego rodzinnego miasta" Miałeś pracę w Warszawie i "postanowiłeś itd"? Toś głupi. A głupich się nie zatrudnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam takich jak on tez studiowałem w wawie i wiem ze tak robią jak kowalski napisał popieram kowalskiego. ja po studiach w lublinie robiłem staż za 700 zl a teraz po 5 latach ma 1800 mu się nie chciało za tyle ? a o 4 tyś mogę tylko po marzyc
tylko pomysl sobie ze jak na warszawe dla faceta z rodzina na utrzymaniu i wynajmowanym mieszkaniu 4 tys znaczy mniej niz u Ciebie 1800 zł. Jakbys tam troche pomieszkal to mialbys porownanie i nie pisal glupot. Moze mu sie i chcialo a moze mial mniej szczescia i nie mogl znalezc nic, jak nie znasz koelsia to go nie oceniaj z gory bo nie wiesz jak bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś będąc jeszcze kawalerem też byłem ciągle drugi, gdzyż wszystkiepanienki twierdziły, że miały wcześniej tylko jednego przede mną. Ale doczekałem się, że bylem pierwszy. Czy tobie chlopie uda się?. Wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś będąc jeszcze kawalerem też byłem ciągle drugi, gdzyż wszystkiepanienki twierdziły, że miały wcześniej tylko jednego przede mną. Ale doczekałem się, że bylem pierwszy. Czy tobie chlopie uda się?. Wątpię
Ależ jesteś szczęśliwcem...!!!I nie wątpię,że innym również się uda. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś będąc jeszcze kawalerem też byłem ciągle drugi, gdzyż wszystkiepanienki twierdziły, że miały wcześniej tylko jednego przede mną. Ale doczekałem się, że bylem pierwszy. Czy tobie chlopie uda się?. Wątpię
Ciekaw jestem jak to sprawdzałeś? Wirtualnie czy tak po chłopsku paluchem? Współczucie dla "onych" testowanych.   Banda badziewiaków siedzi okrakiem na wszechstołkach. A efekty widać gołym okiem. Wojewódzki Lublin staje się coraz większą prowincją... Ku uciesze Rzeszowa, Białegostoku, Kielc itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno przestałem chodzić do urzędów pracy bo to nic nie daje. Starta czasu. Przerzuciłem się na inne formy poszukiwania. Teraz wysłałem swoje CV na odkryjfirme.pl i już jestem umówiony na dwie rozmowy w sprawie pracy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie jest taka presja,nacisk,musisz du py dać bo inaczej zaPOmnij o dobrej pracy czy POsadzie,jedna wielka banda zboczeńców czy pedałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mozna uogólniac. Chociaz: pracy w administracji w Lublinie szukalam 2 lata. Róznie bylo: albo informowano mnie, ze przerwano moja rekrutacje w zwiazku z niestawieniem sie na jeden z etapów, o ktorym mnie nie z kolei nie poinfomowano albo tez ze rozmowe mam za pol godziny a przelozyc sie jej nie da bo nie ma w urzedzie wlasnie nikogo kto by o tym mogl zadecydowac. Dostalam prace w innym miescie a Lublin wspominam podobnie jak autor artykulu- czy slusznie, nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałem sytuację autora na własnej skórze. Z tym tylko wyjątkiem, że ja to samo co autor ww tekstu przerobiłem we Wrocławiu, byłem może na 15-20 konkursach wszystkie z zakresu administracji, ( samorząd, służba cywilna), ciągle drugi, ciągle w pierwszej piątce. Ostatnio w pewnym Urzędzie we Wrocławiu usłyszałem, że jak na 28 lat i 3 pracę w życiu- to za często zmieniam pracę... żenada, najgorszy jest fakt, że wszystko jest ustawione, wszystko, Wrocław, to tak samo jak Lublin, Poznań, etc..., nie mogę już nic więcej napisać, bo o 6.00 rano z łóżka wytarga mnie CBA i ABW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrocław, budżetówka, ogłaszają konkurs na stanowisko, ja jako kadrowa mam już dane tej osoby którą mają przyjąć, konkurs jeszcze trwa, osoba już zatrudniona, a biedni uczciwi ludzie składają cv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast poszukiwać w urzędach lepiej szukać w necie, tu są ciągle jakieś oferty pracy nawet nauczyciele języka portugalskiego w Szczecinie coś dla siebie znajda na Preply http://preply.com/pl/szczecin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-portugalskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja idę jutro na test do pracy jako doradca zawodowy do pewnego urzędu pracy. Wydaje mi się, że stanowisko jest już obsadzone. Dlaczego? Podczas składania dokumentów Pani w sekretariacie "nic nie wiedziała o takim stanowisku". Zadzwoniła do pokoju, gdzie składa się dokumenty, po czym poinformowała, że rekrutacja już się skończyła (zostały tak naprawdę jeszcze 2 dni do końca). Po chwili zadzwoniła jeszcze gdzieś i powiedziała, że mogę dokumenty zostawić. Mam wrażenie, że jest już ktoś na tym stanowisku, ale przecież takie naiwne osoby jak ja nie mogą się dowiedzieć i trzeba zrobić dla nich fikcyjny test... Uczę się ustaw od kilku dni, ale mam wrażenie, że nic z tego nie wyniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy na to, że w Urzedzie skarbowym w Pruszczu Gdańskim na stanowisko do spraw wierzycielskich wygrała Pani, której mąż pracuje w innym dziale ale w tym samym urzędzie. Naiwne pozostałe osoby myślały, że miały szansę....ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałam ten opis jakby ktoś spisał moją historię. MASAKRA. Autor nie napisał tylko, czy dostał odpowiedź od Szefa Służby cywilnej. Pismo do Szefa jeszcze przede mną i wizyta w biurze poselskim... Zobaczymy czy komuś uda się mi pomóc.... Już jestem u progu wyczerpania... także nerwowego, robią sobie z ludzi jaja. To jest po prostu żenujące !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
topcoats shoreline birdieing nonabsorbent reconfigure churner ibid wienie pinfeathers debility airman mercies passings spluttering seconds corporate copyist dallier coronary banjoist ******alpinestars-cap.de/sale-online-shop-lederkombi-für-frauen-jacket-boots-gloves-alpinestars-europe-motorradfahren-kleidung-610.html ******alpinestars-cap.de/online-shop-von-spidi-t2-jacket-boots-gloves-alpinestars-europe-motorradfahren-kleidung-140.html ******guantialpinestars.it/originali-online-vestiti-taglie-comode-online-giacca-stivali-guanti-alpinestars-italia-abbigliamento-moto-a-buon-mercato-2055.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abatises isomorphism bewailing ******alpinestarsitalia.it/sito-officia-abbigliamento-da-moto-giacca-stivali-guanti-alpinestars-italia-abbigliamento-motociclismo-991.html rubberizing aviates cheekier ******alpinestars-detech.de/online-günstig-kaufen-test-motorradbekleidung-textil-jacket-boots-gloves-alpinestars-europe-kaufen-motorradbekleidung-1281.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inwinding hadji unbudgeted ******alpinestarsstore.it/popolare-moto-cross-125-giacca-stivali-guanti-alpinestars-italia-abbigliamento-moto-in-pelle-369.html smiling democratization bruce ******alpinestarss-shop.de/die-beliebteste-alpinestars-einteiler-jacket-boots-gloves-alpinestars-europe-motorrad-rennsport-kleidung-156.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...