Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Komuniści spowodowali,że zmasy organicznej szybciej zrobił się węgiel,dlatego ich zapromowano.?No i dzięki temu w Pawłowie będzie kopalnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryl napisał:
Komuniści spowodowali,że zmasy organicznej szybciej zrobił się węgiel,dlatego ich zapromowano.?No i dzięki temu w Pawłowie będzie kopalnia.
Będzie i napewno będzie Chemskie Zagłębie Węglowe Panie ryl będzie,zaś pijar lubelski myśli ,że to lubelski będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już było Lubelsko Chełmskie Gwarectwo Węglowe=upadło w 1988r. za Messnera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebuję jakikolwiek kontakt do Lubelsko-chełmskiego gwarectwa węglowego. Chodzi o archwiwum, poniewaz potrzeba mi umowa o naukę w zasadniczej szkole górniczej w latach 1977-80. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebuję jakikolwiek kontakt do Lubelsko-chełmskiego gwarectwa węglowego. Chodzi o archwiwum, poniewaz potrzeba mi umowa o naukę w zasadniczej szkole górniczej w latach 1977-80. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LW Bogdanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...