Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rydzyk wam kupi. Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Pis ma i Pis da !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taką piękną kaplicę "czarni" postawili. To może teraz do karetki się dołożą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem do od wielu kadencji powiatem rządzi PIS. Potrzebna dobra zmiana jak najszybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janów i okolice to ciemnogród którym zarządza kler... a szpital to syf i trupiarnia... praca tylko po rodzinie i z jedynej słusznej opcji politycznej... Rodzice powtarzali mi i mojemu rodzeństwu: uciekajcie stąd bo tu nic dobrego nie będzie, myślałem że mieli na myśli janów ale teraz wiem że i kraj... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W próbie naprawy RP przeszkadzają wszyscy, łącznie z PIS. Na razie tylko PIS jest w stanie utorować drogę do niezależności, ale niestety nie wie, co dalej. Nie wie, że jestem jednym z największych ludzi w historii ludzkości. Beze mnie PIS nie uratuje RP. Na 100%. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech NFZ i ZUS mniej przeznaczają na swoje pałace, to wystarczy i na karetki.PIS obiecał zlikwidować NFZ.Może dotrzyma słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co szmalu zabrakło??Zgłoście się do ryżego, tego co ufundował wam "zieloną wyspę" za bilion zł długów!! te długi wasze pra, pra,prawnuki będą spłacać!! Ryży, nie tak dawno, dostał miliardy €uro z Brukseli, jeszcze wszystkiego nie rozdał swoim przydupasom, ale musicie się spieszyć, bo kto wie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro nam, pieniedzy nie ma na karetjke, ale obiecujemy wybudowac ze 3 koscioly  ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janów i okolice to ciemnogród którym zarządza kler... a szpital to syf i trupiarnia... praca tylko po rodzinie i z jedynej słusznej opcji politycznej... Rodzice powtarzali mi i mojemu rodzeństwu: uciekajcie stąd bo tu nic dobrego nie będzie, myślałem że mieli na myśli janów ale teraz wiem że i kraj... 
  Ten ciemnogród w przeciwieństwie do Ciebie przynajmniej wie, że nazwy miejscowości piszemy z dużej litery. Rodzice wychowali światłego człowieka, muszą być z Ciebie dumni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"co szmalu zabrakło??Zgłoście się do ryżego, tego co ufundował wam "zieloną wyspę" za bilion zł długów!! te długi wasze pra, pra,prawnuki będą spłacać!! Ryży, nie tak dawno, dostał miliardy €uro z Brukseli, jeszcze wszystkiego nie rozdał swoim przydupasom, ale musicie się spieszyć, bo kto wie!!" Widać że ten szmal i tobie pomógł! Było cie stać na zakup komputera!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janów i okolice to ciemnogród którym zarządza kler... a szpital to syf i trupiarnia... praca tylko po rodzinie i z jedynej słusznej opcji politycznej... Rodzice powtarzali mi i mojemu rodzeństwu: uciekajcie stąd bo tu nic dobrego nie będzie, myślałem że mieli na myśli janów ale teraz wiem że i kraj...
Ten ciemnogród w przeciwieństwie do Ciebie przynajmniej wie, że nazwy miejscowości piszemy z dużej litery. Rodzice wychowali światłego człowieka, muszą być z Ciebie dumni.
Prawda spisana nawet niezbyt ortograficznie prawdą nadal pozostaje, Sporo racji jednak ma,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE KARETEK MOŻNA KUPIĆ ZA MILIONY DAROWANE KLEROWI CZY OSZUSTOWI RYDZYKOWI Z TORUNIA. GŁOSOWALIŚCIE NA KLEROWYCH PISDZIELCÓW, TO TERAZ, ZROBIĆ DIAGNOSTYKĘ DLA WOZA DRABINIASTEGO, KONIOWI POD OGONEM ZAINSTALOWAĆ "KOGUTA" I MACIE POGOTOWIE NA JAKIE GŁOSOWALIŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary archiwalny artykuł Dziennika W.  ale nadal  na temat.   Kaplica za milion złotych stanie przy szpitalu   http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/kaplica-za-milion-zlotych-stanie-przy-szpitalu,n,140109576.html       ARCHIWALNY ZAPIS TREŚCI  NIEISTNIEJĄCEJ JUŻ STRONY - LINK  DO TEKSTU PONIŻEJ.   https://web.archive.org/web/20140517132703/http://janowlubelski.net    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie się przejechali na zbiórce na tomograf, gdy już został zakupiony za ich datki, to musieli czekać w kooolejkach lub płacić (ponownie dać zarobić) szpitalowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się zwrócą do kościoła. W janowie prężnie działają placówki tej watykańskiej instytucji. Sądzę że w góra dwie niedziele uzbiera się na karetkę, chyba że prowizja dla sukienkowych będzie zbyt duża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie kler powinien zrobić ściepę,a nie tylko dla siebie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tylko karetka i karetka. Atu takie cudo.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy wejściu głównym po lewej stronie znajduje się tablica o treści   Cyt. Szpital akredytowany  ,  a powinni zmienić na Szpital  kredytowany na 21 milionów i było by zgodnie z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A konowały które tam pracują zarabiają po 40000 na rękę na miesiąc, a ręki po złamaniu złożyć nie potrafią, mordercy i złodzieje, łapówki tylko potrafią brać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...