Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zginął, bo przyszedł do garażu? (wideo)

Utworzony przez marlenkac4, 27 lutego 2008 r. o 10:12 Powrót do artykułu
KARA śmierci !!! tylko i wyłącznie, skąd się bierze ta agresja wśród młodzieży ??? ja mam 22 lata a jakoś nie przychodzą mi do głowy tak brutalne pomysły. Czy to zasługa bezstresowego wychowania ??? należy coś z tym zrobić bo dalej tak być nie może, mam nadzieje ze przynajmniej dostaną dożywocie i pracę w kamieniołomach na własne utrzymanie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Syberie wysłac ich i niech sobie radzą jak im żle ,albo odrazu na krzesło z nimi i by był spok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO KARA ŚMIERCI NIE MAM ZAMIARU PŁACIĆ PODATKÓW NA BANDYTÓW I UTRZYMYWAĆ NA GARNUSZKU PODATNIKÓW. DOŚĆ DLA BANDYTÓW!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dostanie 10 lat będzie dobrze. Za pierwszy czyn prokuratora sformułuje zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci bądź pobicia ze skutkiem śmiertelnym za co dostanie z 5- 7 lat. Przecież mu uwierzą jak powie ze tylko kradzież zaplanował a temu człowiekowi nic nie chciał zrobić. Co do kradzieży jak już miał jakieś wyroki to go ostrzej potraktują więc dostanie 3-4 lata co da razem 10 lat z możliwością starania się o opusczenie zakładu karnego po odbyciu połowy kary czyli jak się dobrze postara i grzeczny będzie to może fartem i na euro wyjdzie. Smutne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne więżienie - oni sie tego nie boją. Kary śmierci nie ma - więc też maja to w nosie. Jedyne zcego sie boją to ciężkiej pracy - do roboty ich -stworzyć ciężkie kolonie karne dla takich jak oni i cały wyrok zasądzony przez sąd niech odbywają własnie tam. Praca od rana do wieczora poniedziałek - sobota. Humanitarnie z opieką lekarską jak dla zwykłego obywatela - wizyta u specjalisty za 6 miesięcy, zabieg za 2 lata, z wynagrodzeniem minmalna krajowa z którego bedą musieli opłacać noclegi i wyżywienie z prawem do urlopu 14 dni - niech sobie gosc odpocznei po całym roku pracy jak go bedzie stać luksusy za swoje wynagrodzenie. Niech te jopki poczują czym jest prawdziwe życie przeciętnego Polaka na własnej skórze. Tego sie boją - niech to mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat dla rodziny zamordowanego. Szczere wyrazy współczucia. Zwykły obywatel odstawia samochód do garażu, a tu atakuje go banda zdziczałej zwierzyny. Dla takich nie powinno być okresu ochronnego. Zabijają dla kilku setek, które wydają w jeden wieczór w dyskotece. Silni w grupie-jak hieny, ale gdy trafią na silniejszego tylko piszczą, skomlą i proszą o litość - tacy to bohaterowie. Miałem z takimi 2 do czynienia - "papierosa dawaj, bo jak nie to pożałujesz" - tyle potrafią - i mieli pecha - ja nie palę, ale oni przez nastepny miesiąc kaszkę przez rurkę jedli - tacy mocarze, a skamleli jak świnie. Nie ma w Polsce kary śmierci, więc dozywocie - jedyna możliwa do "przełknięcia" kara. Niech śmiecie nie plączą się po ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ich zabijać skoro można zagonić do ciężkiej pracy?! Niech zarabiają na siebie i na rodziny którym wyrządzili krzywdę! DOŻYWOCIE BARDZO CIĘŻKICH ROBÓT!!! Bez możliwośći wcześniejszego zwolnienia! Spanie na metalowych pryczach, zero telewizorów i wygód w więzieniu! Senniki wypchane słomą!!! To ma być przecież KARA! A nie wakacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
Po co ich zabijać skoro można zagonić do ciężkiej pracy?! Niech zarabiają na siebie i na rodziny którym wyrządzili krzywdę! DOŻYWOCIE BARDZO CIĘŻKICH ROBÓT!!! Bez możliwośći wcześniejszego zwolnienia! Spanie na metalowych pryczach, zero telewizorów i wygód w więzieniu! Senniki wypchane słomą!!! To ma być przecież KARA! A nie wakacje!!!
No i przy okazji elektorat sie POwiekszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawcy będą odpowiadać jako młodociani więc zgodnie z KK dostaną jeśli już to i tak max. 2/3 normalnego wymiary kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzieli w którą stronę jechać. W opolu budują dla młodocianych przestępców internat bo to co robią nie da się nazwać więzieniem. Warunki luksusowe:ciepełko żarcie wyliczone w jadłospisie z ilością witamin mikro i makroelementów, korty baseny internet,telewizory itp. Ochrona (straż więzienna) przed ewentualnym wyrównaniem rachunków z zewnątrz. Oni chronieni ale nas mogą napadać okradać. Sprowadzeni do małej spokojnej mieściny elementy będą w stanie w przyszłości zastraszyć mieszkańców. A miało być tak wspaniale pracy dużo dla wyborców, napływ kapitału gotówki koniunktura. A jaka prawda-gorzka i niestety smutna. Zatrudnią kilkadziesiąt osób samych swoich ale nie z opola. Kręci się bat na mieszkańców nie pytając ich o zdanie i o zgodę. Tak sobie myślę jest problem z wysypiskami śmieci jeszcze władze powinny zafundować w opolu nawet dostaliby trochę odsypu. Może to niedługo zrobią. Zamknąć parę szkół i szpital po co to mieszkańcom. Niech tyrają albo umierają. Eutanazję zrobią dla nich wychowankowie domu wczasowego zwłaszcza dla tych niedożywionych przepracowanych którzy nie chcą umierać i renty pobierają. Brawo władzo brawo tak trzymać już starożytni trzymali tylko zdrowe jednostki niewolnicze. liberał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PZet napisał:
Żadne więżienie - oni sie tego nie boją. Kary śmierci nie ma - więc też maja to w nosie. Jedyne zcego sie boją to ciężkiej pracy - do roboty ich -stworzyć ciężkie kolonie karne dla takich jak oni i cały wyrok zasądzony przez sąd niech odbywają własnie tam. Praca od rana do wieczora poniedziałek - sobota. Humanitarnie z opieką lekarską jak dla zwykłego obywatela - wizyta u specjalisty za 6 miesięcy, zabieg za 2 lata, z wynagrodzeniem minmalna krajowa z którego bedą musieli opłacać noclegi i wyżywienie z prawem do urlopu 14 dni - niech sobie gosc odpocznei po całym roku pracy jak go bedzie stać luksusy za swoje wynagrodzenie. Niech te jopki poczują czym jest prawdziwe życie przeciętnego Polaka na własnej skórze. Tego sie boją - niech to mają.
qrde jak to jest kazdy chce kary smierci albo robot ciezkich dla bydlakow a nikt tego nie slucha... dziwne glos spoleczny nic sie nie liczy a jak takie nieszczescie spotka kogos ze swiecznika "oni" zalatwia pewnie sprawe inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wstrząśnięty tym co się stało jak można być takim podłym brak mi słów na opisanie tych bezlitosnych katów kieruje tu apel do ministra sprawiedliwości za takie czyny jak między innymi to zabójstwo powinno się sadzać na krześle elektryczny a nie umiejscawiać w hotelach trzy lub cztero gwiazdkowych.Warunki jakie teraz posiadają przestępcy to kpina z ludzi bezdomnych i głodujących.Żywicie tych kryminalistów za nasze pieniądze jakim prawem.Czy to jest ta bezpieczna i prawa Polska Wielkie wyrazy współczucia dla tej żony i dzieci.Ale czy kogoś z polityków tak naprawdę to obchodzi że Polska staje się mekką przestępców , bandytów i zwyrodniałych katów.Panowie zajmijcie się w końcu naszym krajem i ludźmi w nim żyjących a nie promowaniem siebie i swoich ugrupowań partyjnych.Wstyd żyć w takim kraju skorumpowanym , bandyckim gdzie prawi ludzie przymierają z głodu a bandyci żyją i jeszcze do tego mają jakieś prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za zabojstwo KUR.A DOSTAJA JAKIES SMIESZNE PIER....NE 15 CZY 25 LAT w ktorych po 10 on wychodzi za dobre sprawowanie, zarcie maja , telewizje maja, silownie maja, i jaka tu sprawiedliwosc. Normalnie po rozprawie w sadzie po skazaniu powinno sie skur....ow do wykopanych wczesniej dolow wrzucac zywcem i zasypywac lopatka zeby skur...n widzial jak sam zdycha. JA JESTEM ZA TAKA KARA DLA TAKICH ZWYRODNIALCOW. A DLA TAKICH SZMAT JAK TA DZIEWCZYNA TO KARA POWINNA BYC TAKA ZE W CIPE POWINNI JEJ PRZEWOD CISNIENIOWY WEPCHNAC I ZAJEBAC 100 ATMOSFER AZ BY JA ROZJEBAłO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ja piernicze co to jest za kraj, co to za wladza ku*** pier***eni urzednicy mam nadzieje ze czytaja to wszystko, ku*** po ch.j te za..ane wybory juz nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo ani na prezydenta ani na zadnego innego zafajdanego smiecia co zasiada w rzadzie, mialo byc tak wspaniale w rzadzie tuska a tu co?? nowe stadiony i zas..ne kampanie i inne go.no powiem wprost PO CH.J TO KOMU co ludzie z tego maja?? Ku.wa ulice jak wykopaliska jezdzic sie nie da , sprawiedliwosc taka ze za kradziez kielbasy cie posadza na 1 czy 2 lata a za zabojstwo KUR.A DOSTAJA JAKIES SMIESZNE PIER....NE 15 CZY 25 LAT w ktorych po 10 on wychodzi za dobre sprawowanie, zarcie maja , telewizje maja, silownie maja, i jaka tu sprawiedliwosc. Normalnie po rozprawie w sadzie po skazaniu powinno sie skur....ow do wykopanych wczesniej dolow wrzucac zywcem i zasypywac lopatka zeby skur...n widzial jak sam zdycha. JA JESTEM ZA TAKA KARA DLA TAKICH ZWYRODNIALCOW. A DLA TAKICH SZMAT JAK TA DZIEWCZYNA TO KARA POWINNA BYC TAKA ZE W CIPE POWINNI JEJ PRZEWOD CISNIENIOWY WEPCHNAC I ZAJEBAC 100 ATMOSFER AZ BY JA ROZJEBAłO
Platforma przed wyborami przypisywał PiSowi winę za wypadki na drogach. Kto teraz rządzi i walczy z przestępczością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie co za bagno w tym kraju oficjalny urzędowy raport jest ukrywany i w zależności od koniunktury politycznej wykorzystywany lub nie. Publicznie mówi się iż sprawę ukręci się w prokuraturze i co? i co z tego co robią policja ,prokuratura stosowne nadzorcze instytucje,co robią CBŚ,CBA. Po co oni są? Oficjalne raporty służą do personalnych rozgrywek a najgorsze jest że można je ujawniać i ukrywać zależnie od sytuacji. Zupełna bezkarność. Ale kierowca po paru cukiereczkach (0,22) traci prawo jazdy jako zawodowy pracę i jest przestępcą. Nie pomogło mu nawet to że następne badanie po 15 minutach wykazało poniżej 0,2 promila. Horror kpina z całego tego mafijnego kraiku. Wstyd się identyfikować z tym państwem czyt mafią. Jakie prawo jak jest realizowane zależy od wymiaru sądowniczego który powinien być regulatorem działania całego systemu. Prokuratura powinna dopilnować prawidłowości relacji. I co mamy immunitety-gwarancje bezkarności dla nich samych i odpuszczenie grzechów dla swoich. Narzędzie do niszczenia przeciwników politycznych i nacisku na jednostki niezależne. Przeczytajcie art o naszej pani wojewodzinie. Jak wygląda "demokratyczne państw" jak wygląda władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest?. Państwo wypłaca pensje urzędnikom i tym wszystkim opłaca grzanie dup za nasze pieniądze a oni prywatnie dysponują nimi i wykorzystują do własnych celów???????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólczucie dla rodziny z powodu tragedii. W/g Starego Testamentu ''oko za oko, ząb za ząb''. nie widze innej kary dla tych bandytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marlenkac4 napisał:
KARA śmierci !!! tylko i wyłącznie, skąd się bierze ta agresja wśród młodzieży ??? ja mam 22 lata a jakoś nie przychodzą mi do głowy tak brutalne pomysły. Czy to zasługa bezstresowego wychowania ??? należy coś z tym zrobić bo dalej tak być nie może, mam nadzieje ze przynajmniej dostaną dożywocie i pracę w kamieniołomach na własne utrzymanie.....
to jest właśnie wychowywanie bezstresowe. Ojciec od małego w d*** nie przylał teraz widać skutki takiego wychowywania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy wspolczucia dla calej rodziny i znajomych. a tym sprawcom do*********. wezcie sie za patologie wsrod mlodziezy bo takich przypadkow robi sie soraz wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie urzednikow to jest wina ale politykow. ale nie tylko. ogolnie spolczenstwa. kolo sie zamyka. ja tylko nie moge pojac jak mozna bys zdolnym do tak bestialskiego zachowania... moim zdaniem zlamanie psychiki tego mordercy i utrzymywanie go przy zyciu w meczarniach ale z pelnej swiadomosci byloby najwieksza kara. ale egzekutorem chyba tez musialby byc jakis psychopata. wspolczuje rodzinie. ogromna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...