Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zielone światło dla S19 Lublin-Rzeszów

Utworzony przez SirNick, 4 marca 2014 r. o 21:44 Powrót do artykułu
gratuluję mapy... Niedrzwica w Nałęczowie, Kraśnik w Józefowie, Janów w Annopolu, Nisko w Opatowie, a Rzeszów to sam już nie wiem... Busko Zdrój? Wiem, czepiam się, bo pewnie format się pionowo nie zmieścił, ale na litość, jak to zobaczy jakiś mocno wyedukowany post gimnazjalista i uzna za prawdę topograficzną, to stolicy będzie szukał w Białymstoku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluję mapy... Niedrzwica w Nałęczowie, Kraśnik w Józefowie, Janów w Annopolu, Nisko w Opatowie, a Rzeszów to sam już nie wiem... Busko Zdrój? Wiem, czepiam się, bo pewnie format się pionowo nie zmieścił, ale na litość, jak to zobaczy jakiś mocno wyedukowany post gimnazjalista i uzna za prawdę topograficzną, to stolicy będzie szukał w Białymstoku ...
  A o przebiegunowaniu nie słyszałeś?? A tak na poważnie - w pierwszym momencie też zastanawiałem się, o co chodzi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, ale w Wandzinie dalej będą wypadki. Może by wojewódzcy politycy wszystkich szczebli spróbowali zawalczyć o ekspresówkę do Biełegostoku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie jakas dobra informacja - naprawdę dobra - mimo tej mapy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko jest tylko na papierze a do rzeczywistości daleka droga a wiadomo jak w naszym kraju długo trwaja przetargi i ilu jest podwykonawców którzy plajtują więc nie wiadomo czy te inwestycje zostaną zrealizowane.PO chce zrobić duże wrażeniena Rzeszowiakach bo zblizają sie wybory.Rzeszowiakom nie zależy na połączeniu z Lubliniem ale z Warszawą a Lublin jest po drodze.Tylko nie wiem czy Rzeszowiacy wiedzą że inwestorom będzie lepiej inwestowąć w Lublinie niż w Rzeszowie ponieważ do lublina z Warszawy jest bliżej bo komu będzie się opłacało tłuc samochodem przez pół Polski im bliżej stolicy tym lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko jest tylko na papierze a do rzeczywistości daleka droga a wiadomo jak w naszym kraju długo trwaja przetargi i ilu jest podwykonawców którzy plajtują więc nie wiadomo czy te inwestycje zostaną zrealizowane.PO chce zrobić duże wrażeniena Rzeszowiakach bo zblizają sie wybory.Rzeszowiakom nie zależy na połączeniu z Lubliniem ale z Warszawą a Lublin jest po drodze.Tylko nie wiem czy Rzeszowiacy wiedzą że inwestorom będzie lepiej inwestowąć w Lublinie niż w Rzeszowie ponieważ do lublina z Warszawy jest bliżej bo komu będzie się opłacało tłuc samochodem przez pół Polski im bliżej stolicy tym lepiej
  Myslisz że z Rzeszowa do Warszawy jeździmy DK-19? Jeśli tak sądzisz to bzdury gadasz, bo do Wawki szybciej mamy DK-9 przez Ostrowiec i Radom a jeszcze szybciej jest samolotem. Zobacz ile firm inwestuje na Podkarpaciu, jak rozrasta się Dolina Lotnicza pod Rzeszowem, a dopiero opowiadaj głupoty.   Zamiast cały czas szukać sensacje między Podkarpaciem a Lubelszyzną to własnie mieszkańcy tych obu województw powinni się wzajemnie wspierać a nie gnębić wzajemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslisz że z Rzeszowa do Warszawy jeździmy DK-19? Jeśli tak sądzisz to bzdury gadasz, bo do Wawki szybciej mamy DK-9 przez Ostrowiec i Radom a jeszcze szybciej jest samolotem. Zobacz ile firm inwestuje na Podkarpaciu, jak rozrasta się Dolina Lotnicza pod Rzeszowem, a dopiero opowiadaj głupoty. Zamiast cały czas szukać sensacje między Podkarpaciem a Lubelszyzną to własnie mieszkańcy tych obu województw powinni się wzajemnie wspierać a nie gnębić wzajemnie.
Święte słowa.Zgoda buduje z korzyścią dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslisz że z Rzeszowa do Warszawy jeździmy DK-19? Jeśli tak sądzisz to bzdury gadasz, bo do Wawki szybciej mamy DK-9 przez Ostrowiec i Radom a jeszcze szybciej jest samolotem. Zobacz ile firm inwestuje na Podkarpaciu, jak rozrasta się Dolina Lotnicza pod Rzeszowem, a dopiero opowiadaj głupoty.   Zamiast cały czas szukać sensacje między Podkarpaciem a Lubelszyzną to własnie mieszkańcy tych obu województw powinni się wzajemnie wspierać a nie gnębić wzajemnie.
Teraz szybciej jest DK-9. ale jak będzie cała ekspresówka do Warszawy przez Lublin, to wiadomo jaką trasą wybiorą rzeszowiacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz szybciej jest DK-9. ale jak będzie cała ekspresówka do Warszawy przez Lublin, to wiadomo jaką trasą wybiorą rzeszowiacy?
Miało być "to jaką trasę wybiorą rzeszowiacy? Wiadomo."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda przed pisaniem spójrz na mapę,to zrozumiesz ,że Lubelszczyzna nie istnieje, a jak wiesz tą ją wskaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może w Niedrzwicy coś wkońcu drgnie w planie zagospodarowania . Od kilkunastu lat ciagle słyszę  że jest na części gminy biała plama pod obwodnice i nic z tym gmina nie może zrobić. Chociaz według mnie ta biała plama jest tak szeroka, że kilka obwodnic by zmieścił, a ludziom się blokuje działki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mieszkańca 19 Z tego wynika, że Ty jestes  w lepszej sytuacji bo jak rozumie to masz działkę na terenie przeznaczonym pod obwodnice to przypuszczalnie Ci zapłacą za grunt odszkodowanie. Ja nie mogę się doczekać przekształcenia działki na budowlaną chociaz połozona jest przy drodze żuzlowej i blisko niej są juz budynki. Dowiaduję się średnio co  3 miesiące a trwa to juz ok. 3 lat co w tej sprawie słychać i mnie juz nudzi odpowiedz tej pani co się takimi sprawami w gminie Niedrzwica zajmuje, mąci mi w głowie i wciska bajer że  trzeba czekać, na pytanie do kiedy mam czekać? ona nie wie bo są procedury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Zachodnia Obwodnica Lublina jest potrzebna na wczoraj - 2x2 i dobrze że jest już przetarg, może jeszcze odcinek do Kraśnika - na początku 2+1, ale lepiej jakby wybudowali S-19 w kierunku Białegostoku niż na mojrzeszów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie drapać się "ukraińcy" bo zaraz na wasze kawałeczki S17,S19 pieniążki popłyną ho ho za Wisłę ->ciemnogród   :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...