Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zima atakuje. Intensywne opady śniegu na Lubelszczyźnie (zdjęcia)

Utworzony przez kulturalna pani, 14 lutego 2010 r. o 09:03 Powrót do artykułu
Pięknie! Jest czysto, wszędzie bielusieńko. Psie stolce przysypane śniegiem. Kiedy nadejdzie wiosna, trawniki będą pełne gnijącego psiego stolca. Pół-główki ze świniakami na sznurkach o to zadbają. Psiarzu - sprzątaj stolce! P.S. Dla mnie psiarz nie sprzątający stolca po swoim kundlu to cham i prostak. Możecie sobie szczekać, ale taka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kulturalna pani napisał:
Pięknie! Jest czysto, wszędzie bielusieńko. Psie stolce przysypane śniegiem. Kiedy nadejdzie wiosna, trawniki będą pełne gnijącego psiego stolca. Pół-główki ze świniakami na sznurkach o to zadbają. Psiarzu - sprzątaj stolce! P.S. Dla mnie psiarz nie sprzątający stolca po swoim kundlu to cham i prostak. Możecie sobie szczekać, ale taka jest prawda.
nie ma to jak wstać z łóżka lewą nogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kulturalna pani napisał:
Pięknie! Jest czysto, wszędzie bielusieńko. Psie stolce przysypane śniegiem. Kiedy nadejdzie wiosna, trawniki będą pełne gnijącego psiego stolca. Pół-główki ze świniakami na sznurkach o to zadbają. Psiarzu - sprzątaj stolce! P.S. Dla mnie psiarz nie sprzątający stolca po swoim kundlu to cham i prostak. Możecie sobie szczekać, ale taka jest prawda.
Popieram powyższe. Psiarze w nagrodę powinni mieć co rano parującego klocka na wycieraczce pod drzwiami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś rano sąsiad wypuścił swojego kundla, ten narobił stolca na moim terenie. Szybko wziąłem zsypkę i przerzuciłem stolca z odrobiną śniegu (żeby nie pobrudzić zsypki) na jego posesję. Jak wdepnie w stolca idąc rano z garażu, to może nauczy się sprzątać po kundlu. Wam radzę postępować podobnie z psimi terrorystami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cud się stał zniknęły dziury na rondzie przy makro (hehe nie widać ich z pod sniegu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrew napisał:
Dziś rano sąsiad wypuścił swojego kundla, ten narobił stolca na moim terenie. Szybko wziąłem zsypkę i przerzuciłem stolca z odrobiną śniegu (żeby nie pobrudzić zsypki) na jego posesję. Jak wdepnie w stolca idąc rano z garażu, to może nauczy się sprzątać po kundlu. Wam radzę postępować podobnie z psimi terrorystami.
ja swojemu sąsiadowi nasrałem pod garażem.Też wdepnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psim stolcom i szczynom mówimy stanowczo NIE!!! Zachęcam do przenoszenia stolca na wycieraczki pod drzwi właścicieli stolco-robów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasrany temat co to ma sie do zajefajnej zimy jest bialo sypie snieg przeciez jest zima
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Psim stolcom i szczynom mówimy stanowczo NIE!!! Zachęcam do przenoszenia stolca na wycieraczki pod drzwi właścicieli stolco-robów !!!
tak też robi mój szlachetny sąsiad, bierze łopatkę i zręcznie przenosi stolce na wycieraczki psich terrorystów, jakie zaskoczenie ma psi terrorysta kiedy rano spiesząc się na spacerek z kundlem wchodzi w jego stolec, buchacha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te niezbyt kulturalne komentarze świadczą o tych co je piszą. ja chciałem z innej beczki. Byłem dzisiaj na cmentarzu na Majdanku na grobach.I co zadnego odśnierzania nawet głównych alejek, pzecież ktoś nadzoruje ten Cmentarz, wygrał przetarg i powinien utrzymywac go w miarę nadający się do przejścia.osoby starsze dosłownie brną w śniegu powyżej kostek.Portier odśnieżył tylko obok siebie i kaplicy chyba dla księdza.Co na to nasz Ratusz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty-dogo-terrorysta napisał:
tak też robi mój szlachetny sąsiad, bierze łopatkę i zręcznie przenosi stolce na wycieraczki psich terrorystów, jakie zaskoczenie ma psi terrorysta kiedy rano spiesząc się na spacerek z kundlem wchodzi w jego stolec, buchacha
Jest nas więcej, nasze psy jedzą coraz więcej i wydalają coraz więcej. Nie nadążycie przynosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam miałem wątpliwą przyjemność jechać dziś do Lublina z Chełma. po wyjechaniu z Chełma (o 7 rano) aż do obwodnicy w Piaskach droga była naprawdę bez zarzutu, może trochę ślisko, ale śniegu bardzo mało, to co przeżyłem po zjechaniu z obwodnicy na drodze do samego Lublina i w samym mieście wojewódzkim to po prostu nie da się opisać - nic nie odśnieżone, na "dojazdówce" do Lublina od Piask praktycznie nie można było wyprzedzać, tyle było śniegu po bokach, ale o po środku ulicy, wszyscy jechali max. 60 km/ h a i tak autem bujało na prawo i lewo, jak jechał tir strach było podjechać, nie wspomnę już o dziurach a właściwie DZIURSKACH, jakie są na drodze zaraz za Piaskami, wstyd po prostu, a w Lublinie nie było lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktos jechał Lublin Biłgoraj 14 02. Jak przejezdnośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Te niezbyt kulturalne komentarze świadczą o tych co je piszą. ja chciałem z innej beczki. Byłem dzisiaj na cmentarzu na Majdanku na grobach.I co zadnego odśnierzania nawet głównych alejek, pzecież ktoś nadzoruje ten Cmentarz, wygrał przetarg i powinien utrzymywac go w miarę nadający się do przejścia.osoby starsze dosłownie brną w śniegu powyżej kostek.Portier odśnieżył tylko obok siebie i kaplicy chyba dla księdza.Co na to nasz Ratusz ?
Obok Ratusza mieszkam.Ortografia to też pewna kultura.A odśnieżanie /przez "ż" jednak/ cmentarzy uważam za przesadę.Nawet umarli tak uważają.Dajcie Im Odpoczywać W Pokoju Wiecznym.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kulturalna pani napisał:
Pięknie! Jest czysto, wszędzie bielusieńko. Psie stolce przysypane śniegiem. Kiedy nadejdzie wiosna, trawniki będą pełne gnijącego psiego stolca. Pół-główki ze świniakami na sznurkach o to zadbają. Psiarzu - sprzątaj stolce! P.S. Dla mnie psiarz nie sprzątający stolca po swoim kundlu to cham i prostak. Możecie sobie szczekać, ale taka jest prawda.
Jest prawdą że osoby nie sprzątające po swoim czworonogu, mają tak samo w domu gówno wszędzie : na meblach i w garnkach, wiem bo mam znaiomych co mają psa, dziwią się dlaczego u nich nigdy nie piję kawy ani cherbaty BO SIĘ BRZYDZĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jest prawdą że osoby nie sprzątające po swoim czworonogu, mają tak samo w domu gówno wszędzie : na meblach i w garnkach, wiem bo mam znaiomych co mają psa, dziwią się dlaczego u nich nigdy nie piję kawy ani cherbaty BO SIĘ BRZYDZĘ !!!
Jakie czyszczoszki w tym Lublinie nie ma co... naród malkontentów. Znudziło się gadanie o śniegu to teraz o psich kupach... A do Ciebie "gościu" - ja też bym się brzydziła takiej "CHerbaty"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższy artykuł dotyczy ,,intensywnych opadów na Lubelszczyżnie" Czytając powyższe komentarze dochodzę do wniosku ,że kilku idiotów dorwało się do pisania komentarzy zupełnie odbiegających od tematu. Powiem krótko- większość z wypowiadających się tutaj osób doskonale rozumiem , bo są one przyzwyczajone do zupełnie innych zapachów (w oborach , to dopiero jest naturalny nawóz i zapach). Jak wam przeszkadzają psie odchody, to wynocha tam , skąd zjechaliście do miasta. Brud w miastach , blokach, ba nawet we własnych mieszkaniach wam nie przeszkadza, tylko uczepiliście się właścicieli psów ? Jak tak wiele macie do powiedzenia, to czemu nie wspominacie o ludzkich odchodach, które można spotkać na ulicach ( nie tylko na trawnikach), klatkach schodowych, w piwnicach itd. To , jak widać nikomu nie przeszkadza, bo co ? Strach się narazić jakiemuś żulowi, który mógłby któremuś z was gębę otłuc ? Jak się nudzicie , to lepiej wezcie się za odśnieżanie ulic, bo te wasze żale stają się nudne. Zmieńcie płytę , bo ta się już zdarła. Odwalcie się od psów, bo nie tylko one zanieczyszczają ulice. Nie ma gorszych brudasów od niektórych ludzi i właśnie ci mają najwięcej do powiedzenia ( zwracam się do was z małej litery , bo na więcej nie zasługujecie). Najpierw zróbcie porządek wokół siebie , to już będzie dużo.....,, Wstawaj Zenek , śnieg na dworze, mówię wstań , bo Ci przyłożę...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
Jakie czyszczoszki w tym Lublinie nie ma co... naród malkontentów. Znudziło się gadanie o śniegu to teraz o psich kupach... A do Ciebie "gościu" - ja też bym się brzydziła takiej "CHerbaty"
Dobrej jakości może być przez "CH" ale w czystym naczyniu i ma nie waniać psim łajnem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
Jakie czyszczoszki w tym Lublinie nie ma co... naród malkontentów. Znudziło się gadanie o śniegu to teraz o psich kupach... A do Ciebie "gościu" - ja też bym się brzydziła takiej "CHerbaty"
No, zamiast studiować Słownik Ortograficzny , to analfabeta spędza czas przy kompie i wypisuje bzdety. Tuja, ja myślę ,że ta CHERBATA, tak zle na niego działa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Dobrej jakości może być przez "CH" ale w czystym naczyniu i ma nie waniać psim łajnem.
Twoje łajno gorzej śmierdzi . Ta twoja herbata przez ,,CH", jest Ch ... warta , tak , jak ty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...