Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W treści artykułu pisze się o drogach wojewódzkich,a w nagłówku o drogach Lubelszczyzny, to kto tu uprawia politykę kłamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno Ty uprawiasz teorię spisku. w końcu i na Lubleszczyćnie są drogi wojewódzkie i na drogach woj. jest Lubelszczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GL napisał:
na pewno Ty uprawiasz teorię spisku. w końcu i na Lubleszczyćnie są drogi wojewódzkie i na drogach woj. jest Lubelszczyzna
Mógłbyś szanowny GL dokładniej określić gdzie ta Lubelszczyzna się znajduje,bo ja jej na mapie nie znalazłem.Jestem Waszym lubelskim województwem zainteresowany.Niech Pan będzie tak grzeczny i opisowo wskaże teren Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu trzeba bylo uwazac na geografi,a nie grzebac w rozporku gamoniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor zapomniał dodać że "ZIMA ZASKOCZYŁA DROGOWCÓW!!!!"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu zadał pytanie,a analfabeta do kwadratu odpowiedział po chamsku na nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analfabeta napisał:
Gosciu trzeba bylo uwazac na geografi,a nie grzebac w rozporku gamoniu
Grzecznie poprosiłem i zapytałem,a tu jakiś analfabeta po chamsku epitetami wali.Coś faceta zdenerwowało,a może nie takie pytanie zadałem.Trudno się mówi widać,że na rubieżach "WSCHODNIEJ POLSKI" taka kultura jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...