Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzisiaj już o wiele lepiej jeździ się, dużo osób po wczorajszych problemach z jazdą zostawiło samochód pod domem. Np. z ul. Filaretów w Głęboką zajął mi 2 zmiany świateł ok. godz. 7:30, co jest moim rekordem o tej porze dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zamiast odśnieżać Plac Litewski należałoby odśnieżyć ulice, np. Al. Racławickie, które są chyba jedną z głównych ulic w mieście. Jechałem dzisiaj przed 7 i na ulicy było więcej śniegu i błota pośniegowego niż na uliczkach osiedlowych; brak żadnych oznak odśnieżania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orientuje się ktoś jak wygląda przejazd między Opolem Lubelskim a Lublinem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprząta się Plac Litewski od wczoraj, natomiast administracja SM Spółdzielca we wtorki pracuje od 9-tej więc juz ok. 11 ruszy do czynu. Na razie mieszkańcy brną w śniegu po kolana, ciepłej i aromatycznej kawy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1na100 napisał:
Orientuje się ktoś jak wygląda przejazd między Opolem Lubelskim a Lublinem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1na100 napisał:
Orientuje się ktoś jak wygląda przejazd między Opolem Lubelskim a Lublinem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w konopnicy stoi kolumna tirow przed skretem do opola jest bardzo ciezko... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej? Ja 20 miut temu dotarłam do pracy, a powinnam być na 7:30! Wczoraj siedziałam w autobusie godzinę i dwadzieścia minut, a dzisiaj stałam na mrozie i czekałam na autobus, który nie przyjechał!! Mieszkam na Wrotkowie. Od kiedy ZTM odebrało nam dwie jeżdżące do centrum (Ogród Saski) linie (21 i 74), pozostała nam tylko linia nr 40. Nikt sobie z tego nic nie robi, że zazwyczaj na kurs z godziny 6:50 z Żeglarskiej, a więc najbardziej oblegany, podstawia się mały autobusik. Nikt sobie nic nie robi z tego, że autobusiki te jeżdżą zbyt rzadko i w efekcie do centrum dojeżdżamy ściśnięci jak śledzie. O tym to już nawet pisać mi się nie chce. Ale czemu nie podstawia się pojazdu zastępczego, gdy jest awaria w godzinach szczytu?????? Domniemywam, że jest awaria, bo doprawdy zrozumieć nie mogę dlaczego naraża się pasażerów na kilkudziesięciominutowe marznięcie na mrozie w oczekiwaniu na kurs, którego ktoś zdecydował się nie obsługiwać? Czy ZTM ma jakieś priorytety, gdzie podstawiać autobusy zastępcze, a kogo tego pozbawić? Ja nie miałam możliwości dojechania niczym innym, bo - przypomnę - zabrano nam wszystkie linie łączące tę część miasta z centrum. W międzyczasie podjechała jedynie linia nr 21, która kiedyś - z sentymentem wspominam - woziła mnie pod Ogród Saski. Dziś, mogłabym nią dojechać jedynie na... Majdanek! Musiałam czekać na kolejną 40, która przyjechała sporo po 7 (zapewne w planowym czasie). Co robi ZTM żeby przeciwdziałać takim praktykom? Jestem zmarznięta i zła. Ręce opadają. Nioech ktoś się tym zajmie, proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie przejezdne...niech ktoś wyjdzie na ulice...dramat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko przez te pieprzone tiry .. sparaliżowały i zahamowały cała wczorajszą gospodarke poprzez wywolanie ogromnych korkow utrudniali tez innym przejazd jakby nie mogli sie oddalic lub odblokowac drogi jadac gdzies na parking zeby to przeczekac bo i tak przeciez mieli zakaz wjazdu do miasta. drogowcy swoja droga tez pieprza ze przygotowani a tak naprawde zadna piaskarka wczoraj chyba soli nie sypala co by troche ten snieg rozmukł a pozniej sypnac piaskiem. ajj niewiem gdzie tu sprawiedliwosc bo tylkko utwierdzilismy sie w fakcie ze ludzka glupota nie zna granic ... w tym przypadku kierowcow i wlascicieli tirow dlatego powinny byc dla nich wysokie grzywny lub np za letnie opony zabranie dowodu i niezla kara finansowa bo oni tylko potrafia zarabiac nieliczac sie z kosztami utrudniajac zycie innym a sami zarabiaja miliony na tirach zapasione grubasy! niemam juz slow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śnieg ma to do siebie że się roztapia i spływa ..... parafrazując klasyka. A tak poważnie to miasto nie ma gospodarza, co roku jest to samo. A przecież prognozy mówiły już 3 dni temu co będzie się działo. Nie pada od wczorajszego popołudnia a na głównej ulicy miasta alejach racławickich ślizgają się autobusy, karetki, zatoki przystankowe nieodśnieżone i MPK blokuje cały pas żeby wysadzić pasażerów .... dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ldo Agi: inia 21 jeździ, z tym, że na majdanek przez nowy świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d....a a nie przejezdne patrząc na obraz z kamer w internecie to tam gdzie są zamontowane na 17 tj. łopiennik i Izbica owszem droga jest czarn, ale już poza widokiem kamer drogowych pomiędzy łopiennkikiem a Krasnymstawem jest tragedia. zamarznięte muldy, koleiny itp. a piaskarka 2 razy dziennie przejedzie i nawet POżądnie nie posypie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej - to było wczoraj, bo nie było muld i wybojów z zajeżdzonego śniegu. co z tego, że ruch jest mniejszy, kiedy samochód może na większości dróg stacić koła na wertepach. Jestem ciekaw, kiedy wreszcie odstąpią drogowcy od najgłupszej w świecie zasady - przystępujemy do odśnieżania, kiedy przestanie padać śnieg. Teraz to można jedynie odkuwać drogi kilofem! śłuzby utrzymania zimowego dróg dały jak co roku ciała. Decydenci, jak zasze myśleli, że śniegu nie będzie. Tu nie ma co komentować. Nie potrzeba nam ataku Talibów - wystarczy parę płatków sniegu i mamy piękny paraliż!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armii Krajowej zakorkowała się z prostej przyczyny. Przy skręcie w B. M. Cassino było tak ślisko, że samochody, które zatrzymały się na światłach nie mogły już ruszyć. Wystarczyło odśnieżyć i posypać ok. 20 metrów drogi. Niby takie proste aż niemożliwe do zrobienia. I tak wygląda to na co dzień. Dla Panów z Ratusza, rozwiązanie najmniejszego problemu stanowi poziom Mont Everest. Poziom zarządzania tym miastem jest żenujący i z roku na rok jest coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziś to wygląda już lepiej, może dlatego że kobiety, staruchy i niedoświadczeni kierowcy nie wyjechali na miasto swoimi autami (czesto pewnie na letnich oponach). Nałęczowska przejezdna ale szybko sie jechac nie da bo koleiny trzęsą całym autem. Przy połączeniu Nałęczowskiej z Głęboką korków nie ma, ale jedzie się 30-40 km/h, Głęboka biała ale przejezdna. Ale to, co się dzieje na osiedlach np. osiedle Szerokie to ku*** skandal, żadnego pługa, nic, zero! Może by ktoś z ratusza ruszył dupę i odśnieżył kilka ulic na krzyż, bo co z tego że drogi przejezdne, jak jest problem z wyjechaniem ze swojej posesji.. trzeba jechać po śladach innych co i tak czasem nic nie daje.. za co człowiek płaci podatki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa luki pocieszyles mnie! bałam sie ze nałęczowska dalej wygląda tak, jak wczoraj. dziś dostanę się wreszcie do centrum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luki napisał:
(...) Może by ktoś z ratusza ruszył dupę i odśnieżył kilka ulic na krzyż, bo co z tego że drogi przejezdne, jak jest problem z wyjechaniem ze swojej posesji(...)
no to rusz dupę i odśnież!!! Wielki pan się k.urwa znalazł. Łopata w dłoń i zap.ierdalaj do śniegu. Chcesz wyjechać ze swojej posesji to se odśnież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
350 tys. na odśnieżanie a ile poszło na wybory i ile pójdzie na II turę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godzinę temu jechałam przez most Poniatowskiego do Alejmi Racławickich, pod śniegiem zalega gruba warstwa lodu a nawierzchu błoto pośniegowe, samochody ślizgają się pod górę po 3 ,4 na jednej zmianie swiateł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...