Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bonhommedeneige napisał:
aaa luki pocieszyles mnie! bałam sie ze nałęczowska dalej wygląda tak, jak wczoraj. dziś dostanę się wreszcie do centrum!
Nom nałęczowska już jest w sumie ok, ja nie wiem jak wyglądała wczoraj ale podobno jakiś tir ją zablokował..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
no to rusz dupę i odśnież!!! Wielki pan się k.urwa znalazł. Łopata w dłoń i zap.ierdalaj do śniegu. Chcesz wyjechać ze swojej posesji to se odśnież.
Wyjechac moge bo odśnieżam głąbie, ale ulice to taki ćwok jak ty może odśnieżać... więc zamknij ryj, jak nie wiesz o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
no to rusz dupę i odśnież!!! Wielki pan się k.urwa znalazł. Łopata w dłoń i zap.ierdalaj do śniegu. Chcesz wyjechać ze swojej posesji to se odśnież.
Weź czytaj ze zrozumieniem, a nie od razu reagujesz agresywnie jak jakiś burak. Co innego odkopać się z parkingu czy dojazd na posesję, a co innego przekopywanie całego osiedla żeby dojechać do głównej ulicy. Co do opon to zimowa opona jest dobra ale na śnieg, na ladzie nie ma już większej różnicy między letnią a zimową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy orientuje się ktoś co z przejazdem LUBLIN - RZESZÓW... chodzi o PKS. Z góry dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='rupert' timestamp='1291112793' post='395027'] no to rusz dupę i odśnież!!! Wielki pan się k.urwa znalazł. Łopata w dłoń i zap.ierdalaj do śniegu. Chcesz wyjechać ze swojej posesji to se odśnież. [/quote Z jednej strony masz rację. Ja juz nie moge patrzeć na takich nierobów co nawet pod blokiem nie chce im się własnych samochodów odśniezyć...i jeszcze chcą zeby ktos im z pod kół łopatą śnieg wyrzucał.Do roboty a nie wyręczacie się innymi.Spółdzielnie mają odśniezyc uliczki ,chodniki i tym podobne, posypac solą, a nie Wasze samochody!!! łopata w łapę. I jeszcze wkurza mnie ze nieuki nie potrafia normalnie zaparkować tylko rozwalą sie na 3 miejsca jakby jechali z trzeba przyczepami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luki napisał:
To dziś to wygląda już lepiej, może dlatego że kobiety, staruchy i niedoświadczeni kierowcy nie wyjechali na miasto swoimi autami (czesto pewnie na letnich oponach). Nałęczowska przejezdna ale szybko sie jechac nie da bo koleiny trzęsą całym autem. Przy połączeniu Nałęczowskiej z Głęboką korków nie ma, ale jedzie się 30-40 km/h, Głęboka biała ale przejezdna. Ale to, co się dzieje na osiedlach np. osiedle Szerokie to ku*** skandal, żadnego pługa, nic, zero! Może by ktoś z ratusza ruszył dupę i odśnieżył kilka ulic na krzyż, bo co z tego że drogi przejezdne, jak jest problem z wyjechaniem ze swojej posesji.. trzeba jechać po śladach innych co i tak czasem nic nie daje.. za co człowiek płaci podatki?
KOBIETY WYJECHAŁY SWOIMI SAMOCHODAMI I DOJECHAŁY BEZ PROBLEMÓW DO PRACY! ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE TAKIE 'KOZAKI' = AROGANCCY, MOCNI TYLKO W GĘBIE KIEROWCY JAK TY ZOSTALI W DOMU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal, że MPK nie przekazało, aby w radiu informowali ludzi rano o zmianie tras trolebjbusów. Stałam pół godziny na Al. Kraśnickiej (a wraz ze mną kupa ludzi), ŻADEN trolujbus nie jechał w żadną stronę! Dopiero przed chwilą, tutaj dowiedziałam się, że trolejbusy tamtędy nie kursowały W OGÓLE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej? Jest tragedia! Śnieg nie pada, a jeździ się... po śniegu i lodzie! Mieszkam na LSM, pracuję na Dziesiątej = 10 km w jedną stronę. Jadąc do pracy, nie widziałam ANI JEDNEGO pługa, odśnieżającego jezdnię; wracając - widziałam jeden z podniesioną 'łopatą'. Na rondzie Jana Pawła z Filaretów - rozkraczony TIR, tuż za rondem - następny blokuje pas ruchu. Czarny asfalt - widziałam może przez 50 metrów!!!! Pięknie się władze miasta popisują!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wyjechałem z Czechowa o 8:30 i na Węglinie byłem 8:50 byłbym jak zwykle po 10 minutach, ale tumany jeżdżą jak zwykle lewym pasem 30km/h. Ludzie ja wiem, że śnieg, że ślisko, ale to nie powód do takich zachowań. Boisz się ? Nie umiesz ? Zostaw samochód zasypany i jedź mpk albo taryfą i wszystkim, tym którzy mają odrobinę więcej zdrowego rozsądku będzie lepiej. Nadmienię tylko, że samochód mam z napędem na tylną oś i nie jest nowy, więc nie napchany jest elektroniką. Najprościej jest zrzucić winę na cały świat, a swoich głupich zachowań nie dostrzegać, przecież to takie polskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krs napisał:
tumany jeżdżą jak zwykle lewym pasem 30km/h. Ludzie ja wiem, że śnieg, że ślisko, ale to nie powód do takich zachowań. Boisz się ? Nie umiesz ? Zostaw samochód zasypany i jedź mpk albo taryfą i wszystkim, t
Dobrze powiedziane ! po co to wyjezdza jak sie boi i korkuje miasto bo jedzie srodkiem 10 czy tam 20km/h tacy to tylko stwarzaja zagrozenie na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze by było gdyby ktoś odśnieżył ul. Sympatyczną, wszystkie chodniki na os. Skarpa są bardzo ładnie odśnieżone (poza wszelkimi schodami), a za to ulice... Trzeba się mocno nagimnastykować, by ominąć wszelkie zaspy i żeby nie zarzuciło samochodu na inne stojące na poboczu w zaspach auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krs napisał:
A jak wyjechałem z Czechowa o 8:30 i na Węglinie byłem 8:50 byłbym jak zwykle po 10 minutach, ale tumany jeżdżą jak zwykle lewym pasem 30km/h. Ludzie ja wiem, że śnieg, że ślisko, ale to nie powód do takich zachowań. Boisz się ? Nie umiesz ? Zostaw samochód zasypany i jedź mpk albo taryfą i wszystkim, tym którzy mają odrobinę więcej zdrowego rozsądku będzie lepiej. Nadmienię tylko, że samochód mam z napędem na tylną oś i nie jest nowy, więc nie napchany jest elektroniką. Najprościej jest zrzucić winę na cały świat, a swoich głupich zachowań nie dostrzegać, przecież to takie polskie...
madre slowa tez mnie wku***a to jak ktos jedzie 30km/h lewym pasem i blokuje ruch tez nie jezdze nowym autem nie mam nawet ABS i jakos daje rade a wystarczy myslec za kierownica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luki napisał:
Nom nałęczowska już jest w sumie ok, ja nie wiem jak wyglądała wczoraj ale podobno jakiś tir ją zablokował..
wczoraj na nałeczowskiej byla istna tragia! poczatkiem blokady był autobus, którego nie dała rady wypchnąc pomoc drogowa z lancuchami na kołach i samochody probowały ominąc autobus jadąc po nierozjezdzonym sniegu - tez się zakopały. natychmiast zaczął robic sie korek. pozniej moze tez i tir się zakopał, tego juz nie wiem a dzis... co sie dzieje z linią nr 3?! czemu mpk bredzi, ze normalnie jezdzi?! stałam na przystanku na nałęczowskiej ponad 30 minut - 3 powinno przyjechac o 12:32, była 13. jakas miła kobieta zamowila taksówke i podrzuciła mnie do centrum, bo 3 nie przyjechało. popołudnie: 3 spoznia się 32 minuty. wsiadłam w trolejbus, podjechałam pare przystanków i dalej piechotką do domu. oczywiscie doszłam do swojej ulicy, a 3 mnie nie mineła. ja rozumiem 15, 20 minut... ale mija 30 minut i nic? to juz naprawde przesada... ale mpk twierdzi ze autobusy jezdzą normalnie, zdarzają się tylko kilkuminutowe spoznienia. ja dziekuje za takie cos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle trzęsie na tej Nałęczowskiej, jakby nie mogli tego zsypać solą tylko czekają aż sie samo rozpuści. Zgarneli z jezdni już co sie dało ale jest niebezpiecznie, górki i dołki z lodu, małe gibnięcie kierownicą i nieszczęscie gotowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja o kosztach zimowego odśnieżania w poniedziałek jakie poniósł UM w wysokości 350 tys zł. jest informacja cząstkowa o faktycznych kosztach zimy. Koszty te należałoby powiększyć o takie koszty jak: straty medyczne to jest koszty urazów jakie odnieśli ludzie upadający na nieodsnieżonych chodnikach, po których musiało przyjechać pogotowie + koszty ich leczenia. Koszty zwolnień lekarskich ludzi którzy ulegli wypadkom + straty firm z tytułu zwolnień lekarskich. Straty firm przewozowych na skutek przestoju taboru np. w związku z blokadą wjazdu do miasta czy spadku średniej prędkości jazdy na oblodzonych i zakorkowanych ulicach i przewiezienie w konsekwencji mniejszej masy towarowej. Koszty szkód komunikacyjnych poniesione przez ubezpieczycieli oraz straty właścicieli pojazdów wyłączonych z ruchu na skutek wypadków i kolizji drogowych. Straty firm na skutek spóznień do pracy w wyniku spóżnień komunikacji miejskiej itp. itd. Te wszystkie straty o których się nie mówi należałoby dopiero porównać z wydatkami UM i ocenić czy są one takie duże. Im większe oszczędności na kosztach zimowego utrzymania dróg tym większe koszty pośrednie użytkowników dróg. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszystkie cztery plugi ktore mijalam wracajac w korkach z LSM na Majdanek (16.20-17.20) mialy podniesione plugi. Rozjezdzonego sniegu wcale nie bylo malo... Pasy byly takze mocno zwezone przez odgarniety snieg. Nie wiem czy dobrze wnioskuje... jesli plug nie jest opuszczony to jego jazda kosztuje mniej?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu akurat nikt nie wspomina o trasie z Paderewskiego na Czuby os. Górki autobusy o nr. 17 prawie wcale nie jeżdżą dziś na ul. Mickiewicza czekałam na 17 2 i pół godz. a i tak nie przyjechała tylko się dopiero pokazała 50 co multum ludzi do niej się pchało normalnie żenada nie wiem na co idą nasze podatki naprawdę... Brak mi słów żeby czekać 2 i pół godz. na autobus a potem następne półtorej godz. wracać do domu śmiech na sali a przez ten czas ani jednego pługu ani jednej piaskarki nie widziałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj 30km pks pokonał w prawie 4 godz masakra, dzisiaj tylko godzinę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zupełnie nie wiem na co idą nasze podatki nie spadło aż tyle śniegu żeby tego nie pokonać tradycyjnie zima zaskoczyła drogowców ludzie to tylko śnieg, pługi powinny zgarniac na bieżąco a nie czekać na zbawienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO POWINIEN BYĆ NATYCHMIAST ZLIKWIDOWANY. TO BANDA NIEROBÓW , KTÓRZY ZAMIAST WPROWADZAĆ ŁAD W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, JESZCZE BARDZIEJ CZYNIĄ CHAOS. PO CO KOMU TAKI TWÓR. CZYTAM , ŻE KTOŚ CHCIAŁ ZADZWONIĆ O 16 W SPRAWIE KOMUNIKACJI. O TEJ PORZE TE DARMOZJADY DAWNO SĄ W DOMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...