Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy policja nie mogla by wstrzymać ruch TIRów w godzinach szczytu powiedzmy 15-18, wszędzie gdzie byle górka wszyscy stoją bo TIR nie może małej górki pokonąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy policja nie mogla by wstrzymać ruch TIRów w godzinach szczytu powiedzmy 15-18, wszędzie gdzie byle górka wszyscy stoją bo TIR nie może małej górki pokonąć.
Popieram, i to nie tylko w godzinach szczytu ale cały dzień. Powinno być tak: masz porządne gumy i łańcuchy - jedziesz, nie masz - jedziesz dopiero w nocy. Wszystkie poniedziałkowe i wtorkowe korki były przez ciężarówki i autobusy które nie dawały sobie rady przy tej pogodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istotna informacją... Zamość nie leży na Lubelszczyźnie!!! Artykuł w kategorii lubelskie... jak najbardziej OK ale w tytule jest wyraźnie napisane Lubelszczyzna więc nie powiększajcie sztucznie tej ziemi o Zamość!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY PIZDO Z TARASOWEJ: NAUCZYCIE SIĘ JEŹDZIĆ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ TO NIE BĘDZIE KORKÓW! TAK CIĘŻKO TO ZROZUMIEĆ. KOMUNIKACJA OD PONIEDZIAŁKU KURSOWAŁABY NORMALNIE GDYBY NIE BLOKUJĄCE AUTA OSOBOWE I TIRY. ZANIM RUSZY JEDEN SAMOCHÓD NA SKRZYŻOWANIU TO PRZEZ TO SAMO SKRZYŻOWANIE W TYM SAMYM CZASIE Z MIEJSCA RUSZĄ 3 WYPCHANE PO BRZEGI TROLEJBUSY CZY AUTOBUSY. ZROZUMCIE TO WRESZCIE PÓŁGŁÓWKI Z AUT OSOBOWYCH!!! KIEROWCY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska kochana, bo wam żyłka pęknie. Jak jest zima to pada. Jak mocno pada, to nie ma silnych. Czy sądzicie, że teraz w Niemczech jezdnie sa czarne? Nie, nawet autostrady sa zablokowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK napisał:
TY PIZDO Z TARASOWEJ: NAUCZYCIE SIĘ JEŹDZIĆ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ TO NIE BĘDZIE KORKÓW! TAK CIĘŻKO TO ZROZUMIEĆ. KOMUNIKACJA OD PONIEDZIAŁKU KURSOWAŁABY NORMALNIE GDYBY NIE BLOKUJĄCE AUTA OSOBOWE I TIRY. ZANIM RUSZY JEDEN SAMOCHÓD NA SKRZYŻOWANIU TO PRZEZ TO SAMO SKRZYŻOWANIE W TYM SAMYM CZASIE Z MIEJSCA RUSZĄ 3 WYPCHANE PO BRZEGI TROLEJBUSY CZY AUTOBUSY. ZROZUMCIE TO WRESZCIE PÓŁGŁÓWKI Z AUT OSOBOWYCH!!! KIEROWCY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Nie musiałeś się gościu podpisywać ze z komunikacji miejskiej jestes bo po Twoich obraźliwych tekstach widać ze z kultura i wykształceniem to u Ciebie kiepsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Owszem, spółki porządkujące miasto mają sprzęt i materiały, jest tylko jedno ale - ktoś ten sprzęt musi obsłużyć i wysypać materiały na drogę. A za te stawki ani ja ani nikt inny tyrać 24 godziny na dobę nie będzie Poza tym obowiązują nas przepisy o czasie pracy. Fajrant to fajrant, tak jak u Ciebie, jutro też jest dzień
Nikt nikogo nie zmusza aby brał udział w przetargu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malgusa napisał:
Nie musiałeś się gościu podpisywać ze z komunikacji miejskiej jestes bo po Twoich obraźliwych tekstach widać ze z kultura i wykształceniem to u Ciebie kiepsko
No faktycznie-ale facet ma rację! Ja również wiele razy o tym już pisałem,że gdyby wypuścić ludzi jadących nawet choćby jednym autobusem MPK i każdemu z nich dać auto osobowe,to zobaczyli byście jaki korek by się zrobił... I przestańcie chrzanić,że autobusy podmiejskie to "zawalidrogi"-bo tak naprawdę to największym utrapieniem są kierowcy aut osobowych,którym nie chce się o wiele taniej MPKiem podjechać lub przejść kawałeczek na piechotę,lecz odpalają swoje "cars" i jadą kilka minut na sąsiednią ulicę lub sterczą w korkach. Ja mam niezłe auto-ale nie jestem aż na tyle głupi,aby odpalać auto i sterczeć w korkach,a potem na mieście kombinować "gdzie tu zaparkować?" -a przecież mam więcej przywilejów parkowania niż Wy,bo mam auto ze znaczkiem inwalidzkim... Auto mam na dalsze wycieczki poza miasto-a nie na jakieś "wożenie pupki" do kiosku po gazetę lub Biednejronki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁAŚNIE ADM.OSIEDLA ŁĘGI ROZWIESIŁA KOMUNIKAT.......JAK NIE BĘDZIE PARKUJĄCYCH SAMOCHODÓW NA OSIEDLOWYCH ULICZKACH TO JE ODŚNIEŻĄ...!!!??? MECHANICZNIE. A GDZIE SĄ CI CODZIENNI "SZWĘDACZE" OD PAPIERKÓW I SPISYWANIA LICZNIKÓW ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.wp.pl/query,%B6nie%BFyca,tagi_artykuly.html?ticaid=1b577 Do wszystkich, którzy biadolą -- najpierw przeczytajcie sobie, jak to wygląda w innych państwach. Na śniezyce nie ma mocnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK napisał:
TY PIZDO Z TARASOWEJ: NAUCZYCIE SIĘ JEŹDZIĆ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ TO NIE BĘDZIE KORKÓW!
chodzi ci o tą komunikacje miejską która przestała dojeżdżać w niektóre miejsca i nie z powodu aut osobowych tylko z powodu że sama nie jest w stanie podjechać pod byle górkę ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chodzi ci o tą komunikacje miejską która przestała dojeżdżać w niektóre miejsca i nie z powodu aut osobowych tylko z powodu że sama nie jest w stanie podjechać pod byle górkę ???
Bo było slisko, to nie mogły podjechać, a było ślisko, bo piaskarki nie mogły dojechać bo były korki, a były korki, bo większośc lublinian wybrało swoje samochody (często na letnuch oponach) zamiast MPK. Proste jak młócenia cepa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marysia napisał:
Bo było slisko, to nie mogły podjechać, a było ślisko, bo piaskarki nie mogły dojechać bo były korki, a były korki, bo większośc lublinian wybrało swoje samochody (często na letnuch oponach) zamiast MPK. Proste jak młócenia cepa.
.. większość lublinian wybrało swoje samochody bo MPK nie dojeżdża. Proste jak budowa cepa. O "młóceniu cepa" nie słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej mnie smieszy, jak durne pismaki piszą "mimo, że od kilku dni wiadomo było, że przyjdzie śnieżyca, to i tak zima wygrała" To tak, jakby napisać: "mimo, że od kilku dni mieszkańcy Wilkowa wiedzieli, że nadejdzie powódź, to natura wygrała" . Kretynizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt )) cepem oczywiście:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
.. większość lublinian wybrało swoje samochody bo MPK nie dojeżdża. Proste jak budowa cepa. O "młóceniu cepa" nie słyszałem
Dokładnie tak jest. MPK w normalnych warunkach jeździ z trudem, a teraz to totalna masakra. Z drugiej jednak strony "miszczowie" kierownicy na letnich oponach ("po co zmieniać, za kilka dni śnieg zniknie") też potrafią zdziałać cuda w tworzeniu korków. Wczoraj na Legionowej pchaliśmy paniusię w Pandzie z letnimi oponami pod górę. Nosiło ją jak Żyda po pustym sklepie, na szczęście zaraz skręciła w boczną uliczkę ku naszej nie skrywanej radości (ze 20 autek czekało).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Owszem, spółki porządkujące miasto mają sprzęt i materiały, jest tylko jedno ale - ktoś ten sprzęt musi obsłużyć i wysypać materiały na drogę. A za te stawki ani ja ani nikt inny tyrać 24 godziny na dobę nie będzie Poza tym obowiązują nas przepisy o czasie pracy. Fajrant to fajrant, tak jak u Ciebie, jutro też jest dzień
jak nie ma kto pracowac top trzeba zatrudnic ja np szukam pracy i mam prawko C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK napisał:
TY PIZDO Z TARASOWEJ: NAUCZYCIE SIĘ JEŹDZIĆ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ TO NIE BĘDZIE KORKÓW! TAK CIĘŻKO TO ZROZUMIEĆ. KOMUNIKACJA OD PONIEDZIAŁKU KURSOWAŁABY NORMALNIE GDYBY NIE BLOKUJĄCE AUTA OSOBOWE I TIRY. ZANIM RUSZY JEDEN SAMOCHÓD NA SKRZYŻOWANIU TO PRZEZ TO SAMO SKRZYŻOWANIE W TYM SAMYM CZASIE Z MIEJSCA RUSZĄ 3 WYPCHANE PO BRZEGI TROLEJBUSY CZY AUTOBUSY. ZROZUMCIE TO WRESZCIE PÓŁGŁÓWKI Z AUT OSOBOWYCH!!! KIEROWCY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
TY GŁUPI CHUJU Z MPK TO TY BLOKUJESZ RUCH I TWOI KOLEDZY deb***E JAK NP W PONIEDZIAŁEK WIECZOREM NA RONDZIE PRZY KRASNICKICH GDZIE TAKIE CHUJE Z MPK ZABLOKOWAŁY 3 PASY RUCHY I NAWET KARETKA NA SYGNALE NIE MOGLA PRZEJECHAC!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
TY GŁUPI CHUJU Z MPK TO TY BLOKUJESZ RUCH I TWOI KOLEDZY deb***E JAK NP W PONIEDZIAŁEK WIECZOREM NA RONDZIE PRZY KRASNICKICH GDZIE TAKIE CHUJE Z MPK ZABLOKOWAŁY 3 PASY RUCHY I NAWET KARETKA NA SYGNALE NIE MOGLA PRZEJECHAC!!
Więc najlepiej będzie jak wszyscy zostawią bryki na parkingach i pójdą z buta. Wtedy korków nie będzie a i dla zdrowotności się przyda:) Po co te bluzgi? Ludzie! Włączcie rozum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik zamieścił dziś artykuł: "Odśnieżanie na telefon". Moją dzielnicą ma 'opiekować się' MPO Sita. Ulice są od poniedziałku nieodśnieżone, nieodśnieżony jest też chodnik na przejściu dla pieszych na Boh. Monte Cassino - codziennie rano chodzą tamtędy ludzie do kościoła. Moja mama już się przewróciła. Zachęcona przez dziennikarza, dzwonię do MPO Sita i chcę prosić ich o zadbanie o ten chodnik. Wiecie, co robią? ODKŁADAJĄ SŁUCHAWKĘ!!! Firmy dostały już przecież 350 tys. za 'odśnieżenie' miasta, wiec po co teraz męczyć się i NAPRAWDĘ odśnieżać? PS. Złożę skargę do miasta za nieodśnieżenie chodnika - tak będzie łatwiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...