Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
kiedys w świdniku wogole nie bylo sypane sola tylko sie jezdzilo po ujezdzonym sniegu i sie dalo w tamtych czasach nie bylo opon zimowych tylko wielosezony a wiekszosc aut miala tylni naped jak sie chce to sie da jezdzic tylko trzeba myslec za kierownica bo to ze sie ma prawo jazdy nie znaczy ze sie umie jezdzic
To chyba musisz posiadac MONSTERTRACKA zeby wyjechac ze Swidnika....Głowna ulica miasta zasypana, lotnikow polskaich nie ujedziesz bo korek tak samo z wyszynskiego .. co maja umiejetnosci jak masz korki po 2 kilometry??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrz pan, że jakoś ani Niemcom ani Fracuzom też nie udaje się złagodzić skutków zimy. We Francji uknęło np. 10 tys. ciężarówek a w bogatych Niemczech ludzie stoją po kilkanaście godzin w korkach na autostradzie. Nie mówiąc o Szwajcarii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUCHY napisał:
no jak nie umiesz jezdzic i wolisz marznac na przystankach to twoj wybor ja napewno bede jezdzil tak jak to robie caly czas i zima i snieg mi niestraszne
gratuluję umiejętności. Problem z autobusami jest taki, że też nie bardzo mogą jechać. Pewnie ich kierowcy też nie potrafią jeżdzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciec napisał:
To chyba musisz posiadac MONSTERTRACKA zeby wyjechac ze Swidnika....Głowna ulica miasta zasypana, lotnikow polskaich nie ujedziesz bo korek tak samo z wyszynskiego .. co maja umiejetnosci jak masz korki po 2 kilometry??
jakos kolego mam niski samochod a nawet bardzo niski i nie mam od poniedzialku zadnych problemow z jazda ani wyjazdem ze świdnika a jezdze codziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19 km drogą Parczew-Międzyrzec Podl. jedzie się około 50 minut! Godzina 7:00 a drogi nieodśnieżone. Jeden pas drogi w miarę przejezdny, zasada "kto pierwszy ten lepszy" opanowała miasto i okolice. Jutro biorę urlop i siedzę w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terenowym można dojechać ze Świdnika do Lublina drogą wzdłuż torów. Ja dojechałem. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUCHY napisał:
jakos kolego mam niski samochod a nawet bardzo niski i nie mam od poniedzialku zadnych problemow z jazda ani wyjazdem ze świdnika a jezdze codziennie
Kolego to ja nie wiem ktoredy i kiedy ty jezdzisz tym bolidem? Wyjechac w tym momecie do lublina to cud!!!! Chyba ze ty dojezdzasz do urzedu miasta swidnik lub starostawa i siedzisz za biurkiem i piszesz bzdury ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to rzeczywiscie fajnie jest, ja mam dzis egzamin na prawo jazdy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYPOMINAM!!! W LUBLINIE JEST ULICA O NAZWIE MEŁGIEWSKA!!! GDZIE SĄ PŁUGI I SOLARKI, KTÓRE SKUTECZNIE OMIJAJĄ TĄ ULICĘ??? UFI JE PORWAŁO???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie martwcie się na niedzielne wybory będzie odśnieżone:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciec napisał:
Kolego to ja nie wiem ktoredy i kiedy ty jezdzisz tym bolidem? Wyjechac w tym momecie do lublina to cud!!!! Chyba ze ty dojezdzasz do urzedu miasta swidnik lub starostawa i siedzisz za biurkiem i piszesz bzdury ....
pracuje w lublinie i nie siedze za biurkiem jezdze w roznych porach dnia i jeszcze nie mialem problemu z jazda no chyba ze ktos jedzie 30km/h i nie ma jak go wyprzedzic jak nie mozna jechac przez kalinowke to jade przez zadebie ale jade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaka cudna zima! Rozejrzyjmy się jak jest bajkowo. Trzeba się napatrzeć, póki jest.Optymizmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiadam Wam Moi drodzy że będzie odśnieżone!!! Na wiosnę! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paul napisał:
No i czego wy kuźwa tak jęczycia. Prawie cała Polska i pół Europy jest sparaliżowana. To jest zima. Nikt z tym nie wygra. Nie jęczcie tak i nie szukajcie winnych. Winna jest zima. Tyle.
No niestety, ten naród ma to już we krwi. Chociaż zauważyłem że na forach internetowych jest najwięcej płaczących, wypychając autobusy i samochody z zasp ludzie raczej żartują i pomagają sobie i mało kto narzeka. Natura jest jednak silniejsza od nas i całe szczęście!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiści obiecanki, mieli nie wpuszczać TIRów a te sobie powjeżdżały i zatarasowały drogi. Od czego jest ta władza w miescie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUCHY napisał:
no jak nie umiesz jezdzic i wolisz marznac na przystankach to twoj wybor ja napewno bede jezdzil tak jak to robie caly czas i zima i snieg mi niestraszne
Zapraszam do mnie - zaspy na drodze po pas...nieśmigane Ciężko na nogach się poruszać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUCHY napisał:
pracuje w lublinie i nie siedze za biurkiem jezdze w roznych porach dnia i jeszcze nie mialem problemu z jazda no chyba ze ktos jedzie 30km/h i nie ma jak go wyprzedzic jak nie mozna jechac przez kalinowke to jade przez zadebie ale jade
NO to chyba jako jedyny mieszkaiec Swidnika nie masz problemu z jazda Gratuluje sprytu ale i tak to co piszesz to dlamnie BAJKA bo od 2 godzin probuje sie wydostac ze Swidnika i nie idzie mi jak i setkom kierowcow.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zapraszam do mnie - zaspy na drodze po pas...nieśmigane Ciężko na nogach się poruszać...
to sie przeprowadz do miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciec napisał:
NO to chyba jako jedyny mieszkaiec Swidnika nie masz problemu z jazda Gratuluje sprytu ale i tak to co piszesz to dlamnie BAJKA bo od 2 godzin probuje sie wydostac ze Swidnika i nie idzie mi jak i setkom kierowcow.....
nie dziwie sie ze nie mozesz sie wydostac bo jak siedzisz w domu przy necie to napewno sie nie wydostaniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj rano próbowałem wyjechać z Jacksonville do Lublina. Jechałem przez Zadębie - do tej pory codziennie ta ulica była odśnieżona. Godzina 6:30 obok Nadleśnictwa korek gigant - idą ludzie i mówią że droga nieprzejezdna. Wracam pod rondo z helikopterem - korek zaczyna się na wysokości Impulsa. Trudno, jadę na Wyszyńskiego na wysokości nowoootwartej drogi na górce stoi TIR i ulica nieprzejezdna. Tak zakończył się mój dojazd do pracy rano. Chciałbym z całego serca podziękować naszemu kochanemu Burmistrzowi, Staroście, Prezesowi Pegimeku za to że mogę wziąść sobie wolne. Mam nadzieję że moi kontrahenci z którymi miałem umówione spotkanie także będą szczęśliwi tak jak ja. Szkoda że nie ma drugiej tury wyborów w Świdniku, ani że zima nie przyszła wcześniej. Za 4 lata, jeśli stąd się wcześniej nie wyprowadzę, podziękuję Burmistrzowi przy okazji wyborów. Szkoda że nasi urzędnicy nie rozumieją, że skoro jesteśmy sypialnią Lublina to do tego Lublina trzeba rano dojechać i należy stanąć na głowie aby ludziom te dojazd zapewnić. Chyba że Urząd Miasta Świdnika przenieść nie do budynku po szkole dwójce ale np. na Racławickie do Lublina. Wtedy by był dojazd odśnieżony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...