Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w programie 500 plus. Na czym będą polegać?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2017 r. o 10:43 Powrót do artykułu
A ja pracuję na dwóch pełnych etatach-umowach o p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję odciąć od świadczeń wszystkich głosujących na PO-ZSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana powinna być tylko jedna. Mianowicie 500+ powinno być nie wypłacane jak do tej pory, a odliczane od podatku. Jeżeli Twój podatek był niski, to wtedy państwo ci go zwraca w całości i dopłaca pozostałą różnicę. Ograniczyło by to sytuacje gdzie ludziom się nie chce robić bo kasę dostają za nic... Rozdawnictwem nic nie zbudujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany powinny byc takie,ze 500+ powinno byc na kazde dziecko,dlaczego ktos kto ma jedno,a przekracza mu dochod to nie dostanie..a wezmy ludzi bogatych oni na drugie dostana(ile jest takich rodzin),a matka samotnie wychowujaca dziecko-tez nie dostanie,bo co bo przekracza dochod na dwie osoby..gdzie tu jest sprawiedliwosc..ja mam jedno dziecko i mi sie nie nalezy,a na pieniadzach nie spie..Dajcie mniej,a wszystkim dzieciom..w niczym te jedynaki nie sa gorsze!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mity męskie, czyli rzekoma bezbronność i nieporadność kobieca - w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za świadczenia 500 + powinny być opłacane przedszkola książki i inne rzeczy dla dzieci a nie dawać ludziom którzy nie zchanbia się praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były próby wyudzenia no i co dalej wstrzymali im 500? a musieli to oddać ludzie z powrotem co pobrali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam Becia, ty sie zajmij inwestycjami i gospodarką w tym kraju, kamienice sie sypią ,gina ludzie , a wy tylko socjal, nieroby niech sie biorą za robote a nie wyciągać łapska po 500+, której już ponoć nie brakuje, a nie szastać kasą na lewo i prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...