Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zniknęły akta TW \"Filozofa\"

Utworzony przez jasio, 20 listopada 2008 r. o 22:17 Powrót do artykułu
bo ZYCIN to stary pod......lacz komochow, zlecil wyniesieni akt. Przecierz bez jego namaszczenia w grajdolku zwanym Lublin nie mozna nawet mocniej odddychac !!!!!!!!!! Ma wszystkich polityczkow w kieszeni i jest udzialowcem polowy miasta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyslec, ze to nas na zmiane z suslami probowano obwiniac za brak obwodnicy, lotniska, autostrady czy chocby trasy szybkiego ruchu. Niech zyje i umacnia sie sojusz wszystkich TW, KO, KS, LK i konsultantow z prowadzacymi oraz kiedys i aktualnie rzadzacymi. "A PO nas czyli PO nich to chocby POtop".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chcial to dawno wiedzial kto to byl "filozof"Wtelewizji zaciekle walczyl z lustracja jak wielu innych grzesznikow.Walczyc z prawda nawet w kosciele nie wypada a za swoje czyny powinna byc kara.Sadze,ze wierni dowiedza sie prawdy i oczekuja na zadoscuczynienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Palikotem i Życińskim stoi Obciach to nad obciachy Że Lublin strojony w ubeckie łachy kraszony chamstwem, głupotą i strachem W herbie ma capa i charakter capi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaleski to niech się pracą duszpasterską zajmie, po to chyba księdzem został. O ile się orientuję to w seminariach nie uczą ścigania agentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały ten IPN powinno się wysadzić w powietrze, to co zostanie spalić potem wszystko zaorać i las posadzić. Skończą się wtedy wszyscy Kaczyńscy, Giertychowie i ksiądz Zalewski. Prawdziwych siepaczy SB nikt nie ściga, tylko tylko ich kapusiów, co donosili na sąsiada, że ma kochankę albo bimber pędzi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYciński powinien być wojewodą,bo zachowuje się jak wojewoda,a kuriewni powinni otrzymać posady w urzędzie wojewódzkim wraz z Filozofem. P.S Dlaczego wszyscy tak boją się tego kleru i tańczą tak,jak im kler pierdzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ ON NIEWINNY,WINNI OBRZYDLIWE SB-eki ,DO KTÓRYCH KABLOWAŁ,OBŁUDA TO PRZECIEŻ PODSTAWA TEJ ORGANIZACJI,ĆWICZĄ JĄ OD WIEKÓW PRZYSTOSOWUJĄC SIĘ DO KAŻDEGO SYSTEMU,A TU MAJĄ PODATNY GRUNT,CIEMNOTY MULTUM WOKÓŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi na dwa wątki z tego forum: 1. "Zaorać IPN"?? - drodzy Panowie co IPN ma teraz do Giertycha czy Leppera?? Jeżeli boimy się takich niespodzianek to otwórzmy archiwa i po sprawie a zrobić to może Sejm RP w którym większość ma PO i PSL!! Do dzieła Panowie!!! 2. Mam wrażenie że powstaje lekko "Wybiórczy" klima pt. "co oni chcą od księży?" Nic !!!! Jeżeli był TW to niech się porostu przyzna przecież nikt go z pracy nie wywali!!! Katolicy powinni wiedzieć że przy spowiedzi świętej jest takie coś jak skrucha.... 3. Kolejny etap ataku na ks. Isakowicza - ktoś powiedział : "Veritas Vincit" - tego księdzu życzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Życiński = Filozof ,to łacniej przeto będzie wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż jemu wejść do Królestwa Niebieskiego. Niestety część kleru zachowuje się tak jak by Bóg nie istniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wystarczy porozmawiać z byłymi esbekami - nie tymi którzy teraz ramie w ramię z politykami rządzą tym chorym krajem - ale z tymi "szeregowymi" którzy teraz dorabiają stróżując na parkingach, w bankach i supermarketach. Oni doskonale wiedzą kto na kogo kablował i kto z kim pił. Prawdę wszyscy zainteresowani znają, i jakieś ginące dokumenty niczego tu nie zmienią. A w kościele ruszyła kolejna rozgrywka, kto kogo. Żydzińskiego pewnie chcą wysłać na emeryturę za jego przyjacielem Wielgusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
log napisał:
Odpowiedzi na dwa wątki z tego forum: 1. "Zaorać IPN"?? - drodzy Panowie co IPN ma teraz do Giertycha czy Leppera?? Jeżeli boimy się takich niespodzianek to otwórzmy archiwa i po sprawie a zrobić to może Sejm RP w którym większość ma PO i PSL!! Do dzieła Panowie!!! 2. Mam wrażenie że powstaje lekko "Wybiórczy" klima pt. "co oni chcą od księży?" Nic !!!! Jeżeli był TW to niech się porostu przyzna przecież nikt go z pracy nie wywali!!! Katolicy powinni wiedzieć że przy spowiedzi świętej jest takie coś jak skrucha.... 3. Kolejny etap ataku na ks. Isakowicza - ktoś powiedział : "Veritas Vincit" - tego księdzu życzę...
Otworzyć archiwa? Super pomysł, tylko zdaje się, że sprawiedliwość powinny wymierzać sądy, a nie grupa nawiedzonych polityków, księży czy dziennikarzy. Konstytucja każdego cywilizowanego kraju gwarantuje największym mendom prawo do sprawiedliwego sądu i ochronę dóbr osobistych. A u nas co??? Niby także istnieją te gwarancje, a w praktyce ważniejsze są świstki, które w wielu przypadkach są podła fałszywką zrobioną bądź w celu oszkalowania kogoś lub po prostu w celu poprawienia statystyk SB. Ciemny lud podnieca się tą makulaturą i nic więcej mu nie potrzeba. Pytasz się co IPN ma wspólnego teraz z Lepperem czy Giertychem? To co pisałem to tylko skrót myślowy, ludzi ich pokroju jest u nas sporo. Spotkałem się kiedyś z komentarzem, że tym którzy głoszą sensacje typu, że ktoś jest TW wcale nie zależy na lustracji bo łatwiej jest kogoś pomówić niż udowodnić to przed sądem. Zgadzam się z tym, dodam za to do siebie, że wielokrotnie przekonałem się, że ten kto najbardziej krzyczy i tępi innych, sam ma niejedno na sumieniu. Pamiętasz KPN i ich wodzunia Moczulskiego? Walczył z komuną, wyjaśniał skrót PZPR, a w końcu okazało się że sam był TW. Udowodniono to prawomocnym wyrokiem sądu. W historii było wiele takich przypadków. Hitler był Żydem z pochodzenia, Stalin uczył się w seminarium duchownym. Młody Giertych walczył z komuną, a tatuś współpracował z Jaruzelem i rozpaczał nad rozpadem ZSRR i Układu Warszawskiego. Dla tych "zwolenników" lustracji nieważne jednak sądy bo chociaż Wałęsę sad uznał za pokrzywdzonego przez SB to i tak IPN robi z niego agenta. Reasumując wracamy do czasu głębokiej komuny gdzie sądy i poszanowanie prawa nie liczyły się zupełnie. Dziękuje bardzo za takie atrakcje, ja wysiadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mart napisał:
Otworzyć archiwa? Super pomysł, tylko zdaje się, że sprawiedliwość powinny wymierzać sądy, a nie grupa nawiedzonych polityków, księży czy dziennikarzy. Konstytucja każdego cywilizowanego kraju gwarantuje największym mendom prawo do sprawiedliwego sądu i ochronę dóbr osobistych. A u nas co??? Niby także istnieją te gwarancje, a w praktyce ważniejsze są świstki, które w wielu przypadkach są podła fałszywką zrobioną bądź w celu oszkalowania kogoś lub po prostu w celu poprawienia statystyk SB. Ciemny lud podnieca się tą makulaturą i nic więcej mu nie potrzeba. Pytasz się co IPN ma wspólnego teraz z Lepperem czy Giertychem? To co pisałem to tylko skrót myślowy, ludzi ich pokroju jest u nas sporo. Spotkałem się kiedyś z komentarzem, że tym którzy głoszą sensacje typu, że ktoś jest TW wcale nie zależy na lustracji bo łatwiej jest kogoś pomówić niż udowodnić to przed sądem. Zgadzam się z tym, dodam za to do siebie, że wielokrotnie przekonałem się, że ten kto najbardziej krzyczy i tępi innych, sam ma niejedno na sumieniu. Pamiętasz KPN i ich wodzunia Moczulskiego? Walczył z komuną, wyjaśniał skrót PZPR, a w końcu okazało się że sam był TW. Udowodniono to prawomocnym wyrokiem sądu. W historii było wiele takich przypadków. Hitler był Żydem z pochodzenia, Stalin uczył się w seminarium duchownym. Młody Giertych walczył z komuną, a tatuś współpracował z Jaruzelem i rozpaczał nad rozpadem ZSRR i Układu Warszawskiego. Dla tych "zwolenników" lustracji nieważne jednak sądy bo chociaż Wałęsę sad uznał za pokrzywdzonego przez SB to i tak IPN robi z niego agenta. Reasumując wracamy do czasu głębokiej komuny gdzie sądy i poszanowanie prawa nie liczyły się zupełnie. Dziękuje bardzo za takie atrakcje, ja wysiadam.
Ale o co Ci chodzi? Nasza to wina, ze to z czym sobie dawno juz poradzili nasi sasiedzi my ciagle mamy jeden wielki problem. Tam falszerst nie bylo i wykradania tczek a u nas i owszem - sami niewinni i sprefabrykowani. Mysle, ze po prostu za duzo sie nasluchales roznych TW, KO, KS, LK i innych konsultantow. Spalic, zabetonowac a oni dalej niech szcza do farby ktora Polske chcemy odnawiac i bielic!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bodek napisał:
Jeśli Życiński = Filozof ,to łacniej przeto będzie wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż jemu wejść do Królestwa Niebieskiego. Niestety część kleru zachowuje się tak jak by Bóg nie istniał.
Oni to wiedzą. Dlatego się nie boją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu powiedz im co oni teraz mogą mnie zrobić. Oni mogą abpowi skoczyć. Tak jest . oni mogą mnie skoczyć. Wężykiem Jasiu wężykiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia napisał:
Ale o co Ci chodzi? Nasza to wina, ze to z czym sobie dawno juz poradzili nasi sasiedzi my ciagle mamy jeden wielki problem. Tam falszerst nie bylo i wykradania tczek a u nas i owszem - sami niewinni i sprefabrykowani. Mysle, ze po prostu za duzo sie nasluchales roznych TW, KO, KS, LK i innych konsultantow. Spalic, zabetonowac a oni dalej niech szcza do farby ktora Polske chcemy odnawiac i bielic!!!
Jeśli już, to wina leży po stronie tych co mieli okazję przeprowadzić lustrację od razu, ale woleli latać na pielgrzymki i otwierać kolejne ulice JPII. Poza tym bali się to zrobić bo łatwiej było trąbić o lustracji niż doprowadzić do realizacji bo jeszcze by się okazało, że sami są umoczeni. Nigdy nie przeszkadzało mi postawienie winnych przed sądem, ale przed sądem, a nie przed nagonką medialną. Nie zapomniałem jaką łapanke robiono by zebrać sędziów do sądu lustracyjnego. Jakoś nikomu nie uśmiechało się by sądzić według wytycznych np. ministra Ziobry bo materiał dowodowy w wielu przypadkach jest oględnie mówiąc mętny. Trzeba było zabezpieczyć akta SB od razu, a tak SB mogło sobie spokojnie segregować akta i co niewygodne puścić z dymem. Teraz mamy to co mamy. Tak na marginesie poza tematem, donosicielstwo jest niestety naszą cechą narodową. Kiedyś na historii uczono mnie, że Polacy w czasie II wojny byli bardzo patriotyczni bo Polska była jedynym krajem pod okupacją niemiecką, w którym nie powstał rząd marionetkowy. Otóż prawda okazała się bolesna. Niemcy nie widzieli potrzeby tworzenia takiego rządu skoro kapusiów u nas nie brakowało, są na to źródła historyczne i to wcale nie niemieckie. Oficjalnie nikt by nie chciał z nimi pracować, ale uprzejmie donosić to już co innego.......tak nam niestety zostało. Później donosiło się do SB, teraz do ZUS, skarbówki itd. Powtórzę raz jeszcze. Winni powinni ponieść karę, ale na podstawie prawomocnych wyroków sądów, a nie dlatego, że jakiś klecha napisał książkę albo jakiś Kaczor tego chce. Akta powinny trafić do sądów, a nie na ulice. Jeśli ma być inaczej to lepiej je spalić. Poza tym jeśli taki twór jak IPN ma trwać dalej to powinien zmienić nazwę na Archiwum SB bo pamięć narodowa to nasza cała historia, a nie makulatura bezpieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mart napisał:
Otworzyć archiwa? Super pomysł, tylko zdaje się, że sprawiedliwość powinny wymierzać sądy, a nie grupa nawiedzonych polityków, księży czy dziennikarzy. Konstytucja każdego cywilizowanego kraju gwarantuje największym mendom prawo do sprawiedliwego sądu i ochronę dóbr osobistych. A u nas co??? Niby także istnieją te gwarancje, a w praktyce ważniejsze są świstki, które w wielu przypadkach są podła fałszywką zrobioną bądź w celu oszkalowania kogoś lub po prostu w celu poprawienia statystyk SB. Ciemny lud podnieca się tą makulaturą i nic więcej mu nie potrzeba. Pytasz się co IPN ma wspólnego teraz z Lepperem czy Giertychem? To co pisałem to tylko skrót myślowy, ludzi ich pokroju jest u nas sporo. Spotkałem się kiedyś z komentarzem, że tym którzy głoszą sensacje typu, że ktoś jest TW wcale nie zależy na lustracji bo łatwiej jest kogoś pomówić niż udowodnić to przed sądem. Zgadzam się z tym, dodam za to do siebie, że wielokrotnie przekonałem się, że ten kto najbardziej krzyczy i tępi innych, sam ma niejedno na sumieniu. Pamiętasz KPN i ich wodzunia Moczulskiego? Walczył z komuną, wyjaśniał skrót PZPR, a w końcu okazało się że sam był TW. Udowodniono to prawomocnym wyrokiem sądu. W historii było wiele takich przypadków. Hitler był Żydem z pochodzenia, Stalin uczył się w seminarium duchownym. Młody Giertych walczył z komuną, a tatuś współpracował z Jaruzelem i rozpaczał nad rozpadem ZSRR i Układu Warszawskiego. Dla tych "zwolenników" lustracji nieważne jednak sądy bo chociaż Wałęsę sad uznał za pokrzywdzonego przez SB to i tak IPN robi z niego agenta. Reasumując wracamy do czasu głębokiej komuny gdzie sądy i poszanowanie prawa nie liczyły się zupełnie. Dziękuje bardzo za takie atrakcje, ja wysiadam.
A czy ja wspominam o wymierzaniu sprawiedliwości przez kogokolwiek mówię o otwarciu akt - ergo święty spokój - a jeżeli z akt wyniknie przestępstwo to od tego wtedy jest sąd ... Pomówienia - to natura demokracji i wolnego słowa jeżeli tego by nie było to Palikotowi i 500 mln. majątku by nie pomogło w karierze. Twoje przykłądy z Gitlerem i Stalinem są bezzasadne i nie na miejscu. No i oczywiście Wałęsa - odpowiem szczerze jak większośc osób w tym kraju mam gdzieś czy był bolkiem czy nie (choć moim zdaniem był) ale nie można rozpędzać burzy nad czymś czego się nie czytało. Tylko osoba chora i głupia może wypowiadać się o czymś czego nie zna- proste. PS. Wydawanie Grasa czy nawet wspomnianego przez ciebie Hitlera (widziałem całkiem legalnie do kupienia) to normalka ale poważne wydawnictwo historyczne to zdaniem elytki skandal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą, jeśli tak łatwo jest wynieść papiery z archiwum to moje gratulacje. Ciekawe czy ktoś zostanie za to ukarany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie wakacji miałem możliwość obserwować w kosciele w Rogóźnie interesujacy spektakl w jaki sposób był podejmowany Wielgus. Dzieci, kwiatki , wierszyki , elegancka limuzyna i kompletny brak zazenowania ze strony dostajników . Jakby nigdy nic sie nie wydarzyło. Nic dziwnego że Lublin jest ostoja bardzo kontrowersyjnych postaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
log napisał:
A czy ja wspominam o wymierzaniu sprawiedliwości przez kogokolwiek mówię o otwarciu akt - ergo święty spokój - a jeżeli z akt wyniknie przestępstwo to od tego wtedy jest sąd ... Pomówienia - to natura demokracji i wolnego słowa jeżeli tego by nie było to Palikotowi i 500 mln. majątku by nie pomogło w karierze. Twoje przykłądy z Gitlerem i Stalinem są bezzasadne i nie na miejscu. No i oczywiście Wałęsa - odpowiem szczerze jak większośc osób w tym kraju mam gdzieś czy był bolkiem czy nie (choć moim zdaniem był) ale nie można rozpędzać burzy nad czymś czego się nie czytało. Tylko osoba chora i głupia może wypowiadać się o czymś czego nie zna- proste. PS. Wydawanie Grasa czy nawet wspomnianego przez ciebie Hitlera (widziałem całkiem legalnie do kupienia) to normalka ale poważne wydawnictwo historyczne to zdaniem elytki skandal....
Święty spokój??? Daj Boże by tak było, może ci wszyscy "bojownicy" lustracji staliby się bezrobotni, amen....Nie sądzę jednak by tak było. Już sie o to Kaczor, Zaleski i inni postarają. Dalej uważam, że przyniesie to więcej szkody niż pożytku, zresztą mieliśmy już przykład co się działo z tzw. listą Wildsteina. Była to lista zbiorowa wszystkich zarejestrowanych w SB - TW i tych, których rozpracowywano. tylko, że ciemny lud o tych drugich zapomniał i wszystkich wrzucono do jednego wora konfidentów bezpieki. To było kuriozalne bo jakiś dziennikarzyna czy klecha miał swobodny dostęp do akt, a ten kogo pomawiano o współpracę musiał czekać miesiącami na wgląd do swoich akt jeśli w ogóle dostał taką zgodę. To się nazywa prawo do obrony po polsku,hehehehe.......Wiadomo prawo jest dla jedynie sprawiedliwych, a nie dla zaplutych agentów SB. Widmo komuny krązy nad nami i ma się dobrze. Przy okazji to w sprawie Wałęsy to dla mnie miarodajny jest mimo wszystko wyrok sądu niż wypociny ks. Zaleskiego czy pana Cenckiewicza. O jakim poważnym wydawnictwie historycznym pisałeś? Czyżby o dworzanach prezesa Kurtyki? Wolne żarty, są poważniejsi historycy w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...